تابستان Roadtrip ملزومات ایمنی برای تنه خود را

[ad_1]

هنگامی که شما در حال رفتن بر روی جاده برای یک سفر جاده ای در تابستان امسال این مهم را به مطمئن شوید که شما آماده برای تابستان درجه حرارت و همچنین برای هر شرایط اضطراری است. در اینجا یک لیست سریع از اقلام ضروری شما باید در تنه خود را قبل از اینکه شما را ترک.

چراغ قوه

بله تابستان است اما هنوز هم تاریک می شود در شب. چراغ قوه یک مورد ضروری را در تنه خود را که آیا شما در یک roadtrip یا نه. امروزه بهترین چراغ قوه با استفاده از LED است که کوچکتر و روشن تر, مناسب برای نگهداری در تنه خود را برای هر گونه جاده در مواقع اضطراری. همچنین در نظر گرفتن یک صفحه خورشیدی و یا دست طراحی میل لنگ چراغ قوه. صفحه خورشیدی عالی برای تابستان وجود دارد بیشتر نور ساعت در طول روز به منظور شارژ کردن نور. میل لنگ و دست قدرت های بزرگ باید به شما گیر در شب و بدون باتری برای چراغ های خود را.

مواد غذایی/آب

خود را برای اولین بار مورد ضروری است که مواد غذایی و آب است. خرید برخی از کوزه آب به جای آب بطری. یک کوزه ساده تر خواهد شد به فروشگاه در تنه خود را و همچنین می تواند آسان تر به استفاده از اگر شما نیاز به ریختن آب بر روی آتش و یا استفاده از آب برای ماشین شما. شما همچنین می توانید نوشیدنی را از کوزه در صورت نیاز و یا پر کردن خود را کوچکتر بطری آب با آن است. برای مواد غذایی به جای آن از میان وعده های غذایی که ممکن است خرد گرفتن برخی از موارد از میله پروتئین زمانی که آنها در فروش می باشد. میله پروتئین خواهد شد به صورت جداگانه پیچیده و حتی اگر آنها را خرد هنوز هم می شود خوراکی است. میله پروتئین نیز خواهد بود قادر به گرفتن گرما مگر اینکه شما برای شکلات تحت پوشش میله های زندان.

اضطراری و تعمیر لوازم

اگر شما گیر در جاده ها و شکستن داشتن ضروری اضطراری و تعمیر لوازم در آمده است. مطمئن شوید که شما همه چیز مانند یک جک, بلوز, کابل, تایر یدکی بیل, عود, کیت کمک های اولیه و آتش نشانی و پتو tarp جاده عود نوار مجرای و چاقو.

ملزومات الکترونیک

داشتن یک تلفن همراه می تواند یک نجات دهنده زندگی در بسیاری از مواقع اما اگر این اتهام را اجرا می کند و خود می میرد باتری اتومبیل از آن استفاده زیادی نیست. مطمئن شوید که برای نگه داشتن یک بانک قدرت دستی. وجود دارد حتی خورشیدی قدرت بانک ها در دسترس است. همچنین مطمئن شوید که به طور منظم باتری های رادیویی. های خورشیدی یا باتری فن نیز در مفید آمده است باید تهویه مطبوع خود را در برخی از نقطه.

[ad_2]