تأیید ادعای «دی‌‌مارتزیو» توسط خبرنگار گاتزتا‌دلواسپورت؛ مذاکره سعادتمند برای برگرداندن استراماچونی به استقلال- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چند روز پس از آنکه جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا از ملاقات احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال با آندره‌آ استراماچونی سرمربی پیشین آبی‌های تهران و مدیربرنامه‌های او فدریکو پاستورلو در شهر رم خبر داد، دیگر خبرنگار ورزشی معروف ایتالیا این خبر را تأیید کرد.

«نیکولو اسکیرا» خبرنگار معروف نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا که به طور تخصصی در حوزه نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا فعالیت دارد، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که سعادتمند و استراماچونی چند روز پیش در شهر رم با یکدیگر ملاقات داشتند تا برای بازگرداندن سرمربی سابق استقلال به این تیم مذاکره کنند.

اسکیرا با تأیید خبر اخیر دی‌مارتزیو نوشته است که سعادتمند با حمایت وزیر ورزش ایران، با فدریکو پاستورلو مدیر برنامه‌های استراماچونی و یک واسطه به نام داویده کانووی وارد مذاکره شده و در تلاش است که سرمربی که در اواسط فصل اخیر به دلیل عدم وصول مطالباتش ایران را ترک کرد را به جمع آبی‌پوشان پایتخت برگرداند.

به جز دی‌مارتزیو و اسکیرا منابع دیگری مانند سایت توتومرکاتووب نیز خبر ملاقات سعادتمند و استراماچونی و مدیربرنامه‌های او را منتشر کرده‌اند.

 

انتهای پیام/

 

 

[ad_2]

Source link