بیمارستان, دکتر, آقای Amged ال-Hawrani می میرد از coronavirus

[ad_1]

احترامات پرداخت شده است به یک بیمارستان doctorwho مرده است و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آقای Amged ال-Hawrani, 55, درگذشت شب گذشته در لستر را Glenfield بیمارستان.

55 ساله بود یک مشاور در گوش و حلق و بینی (ENT) مربی در بیمارستان برتون در Staffordshire.

مرگ او به دنبال repeatred از خواسته های کادر پزشکی مانند آکسفورد دکتر راشل کلارک برای بهتر perosnal محافظ equipoment (PPE) برای کارکنان خط مقدم.

گاوین بویل اجرایی در بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی دربی و برتون (UHDB) گفت: “من می خواهم به پرداخت ادای احترام به آقای Amged ال-Hawrani که متاسفانه در گذشت.

“آقای ال-Hawrani شناخته شده به همکاران خود را به عنوان Amged شد بسیار سخت کار مشاور و گوش و حلق و بینی (ENT) مربی که دوست خوبی بود در اعتماد و به خصوص در بیمارستان برتون که در آن او کار می کرد.

ادامه مطلب: آخرین coronavirus در آکسفوردشایر

“Amged نقش برجسته ای در ادغام بین بیمارستان ها در برتون و دربی و کمک به آوردن دو تیم بالینی با هم. او مشتاق به حمایت از همکاران در خارج از ENT و به خوبی شناخته شده در سراسر تعداد گسترده ای از بخش های.

“او شناخته شده بود خود را برای فداکاری و تعهد به بیماران خود را. او همچنین از افزایش بودجه برای بیمارستان ها از جمله کوهنوردی در هیمالیا با گروهی از دوستان چند سال پیش. کل UHDB خانواده به شدت غمگین در از دست دادن Amged بود که چنین ارزش و بسیار دوست داشتنی و همکار.

“از طرف همه در اینجا در UHDB از جمله بیماران ما و جوامع ما در خدمت من می خواهم برای ارائه به ما تسلیت صمیمانه به خانواده اش.

“ما همچنین می خواهم برای تشکر از همکاران ما در بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی لستر NHS Trust به صورت حرفه ای و مراقبت دلسوزانه آنها نشان داده اند که برای Amged و خانواده اش.”

یک سخنگوی Amged خانواده گفت: “Amged بود با محبت و بسیار دوست داشتنی, شوهر, مادر, پدر, برادر و دوست. بزرگترین احساسات خود و خانواده خود را حرفه ای اختصاص داده شده او زندگی خود را به هر دو. او این سنگ از خانواده ما فوق العاده قوی و مهربان و دلسوز و دادن. او همیشه قبل از هر کس دیگری خود را. همه ما به او تبدیل شده زمانی که ما نیاز به حمایت و او بود که همیشه وجود دارد برای ما. او تا به حال بسیاری از مسئولیت و در عین حال او هرگز شکایت کرده است.

“Amged رسیده بسیار بالای حرفه خود و ما می دانیم که او ساخته شده است یک تفاوت به جان هزاران نفر در طول زندگی حرفه ای او. او مشاهده نقش او به عنوان یک دکتر به عنوان یکی از اصیل ترین حرفه. او همچنین یک رهبر که تحصیل کرده بسیاری از پزشکان که پس از آن تبدیل شدن به گوش و حلق و مشاوران. ما بسیار افتخار از میراث او را پشت سر گذاشت و تمام است که او به دست آورد.

“ما می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که درگیر در مراقبت از خود مهربانی و شفقت در طول بیماری خود را. آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بیمار خود را به عنوان او انجام داده اند برای خود.

“از دست دادن Amged است ویرانگر برای خانواده ما است. زندگی بدون او غیر ممکن است تصور کنید اما هم ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم به افتخار حافظه خود را زندگی می کنند و چگونه او می خواست ما را.”

بیشتر بخوانید: بازداشت مرد برای سرفه در, افسر پلیس

Amged پسر اشرف گفت: “بسیاری از پدر من در زمان اختصاص داده شده بود نسبت به خانواده اش و بقیه که زمان اختصاص داده شده بود نسبت به حرفه خود. او به من آموخت اهمیت احترام و برابری. او همچنین با تاکید بر اهمیت نیست به نگرانی در مورد چیزهایی که نمی توانم کنترل, که او نمایش داده می شود به من راست تا پایان عمر خود را. او نه به دنبال ستایش و تایید دیگران او راضی بود با مشاهده اثرات مثبت اقدامات خود و رفاه خانواده خود را. من فوق العاده با افتخار می گویند که برای 18 سال از زندگی من Amged ال-Hawrani پدر من.”

پروفسور استفان Powis NHS ملی, مدیر پزشکی گفت: “من عمیق ترین تسلیت ها با Amged خانواده در این بسیار غم انگیز زمان.

“بیمه خدمات درمانی خانواده است و همه ما احساس عمیقا از دست دادن هر یک از همکاران ما به عنوان ما همه در ادامه به اتحاد و همکاری با یکدیگر برای مقابله با گسترش coronavirus من می دانم که کل بیمه خدمات درمانی و عمومی ما خدمت می خواهد به گسترش ما همدردی به ال-Hawrani خانواده است.

“هیچ کس می تواند در هر گونه شک در مورد مقیاس چالش ما با این ویروس و Amged مرگ است و نه فقط یک فرد فاجعه انسانی اما یک استارک یادآوری برای کل کشور است که همه ما باید این بحران را جدی بگیرید, که بدان معنی است که هر کس مطیع دولت دستورالعمل های روشن به ماندن در خانه خود-جدا نگه داشتن صرفا اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره و تمرین خوب بهداشت که به معنی دست شستن بیشتر و طولانی تر است.

“توصیه های صادر شده توسط دولت و سرویس های بهداشتی می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی پس از این همه شانس را به یک نجات دهنده زندگانی.”[ad_2]

Source link