بیانیه گروه‌های مقاومت علیه اشغالگران آمریکایی؛ عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری المیادین، در بیانیه گروههای مقاومت با هشدار به نظامیان آمریکایی درباره عواقب عدم خروج از عراق و هدف قرار گرفتن آنها آمده است: نظامیان اشغالگر آمریکایی با اعلام مخالفت خود با عقب نشینی، بار دیگر ثابت کردند که جز زبان زور، زبان دیگری نمی‌فهمند.

این بیانیه افزود: نظامیان آمریکایی باید این نکته را درک کنند که آنچه قبلا(علیه اشغالگران) انجام شد، یک پاسخ و واکنش ساده بود، زیرا تصمیم برای عملیات(گسترده تر) هنوز اتخاذ نشده است.

گروههای مقاومت در ادامه پیام خود خطاب به نظامیان آمریکایی آورده‌اند: هرگز نمی توانید پاسخ ساده ما را با توجه به توانمندی و امکانات ما تحمل کنید.

 

در این بیانیه آمده است: شما مجبور به عقب نشینی و تمرکز در پایگاههای مشخص و آوردن سامانه های دفاع هوایی برای حمایت از خود شدید.

گروههای مقاومت خطاب به اشغالگران آمریکایی گفته‌اند: حال و روزتان چگونه خواهد بود در صورتی که گروههای مقاومت همگی تصمیم بگیرند به صورت متحد، عراق را به جهنمی برای شما تبدیل کنند؟

در این بیانیه خطاب به تروریست های آمریکایی آمده است : تهدیدهای اخیر شما تنها تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر شکستتان به شمار می‌رود.

گروههای مقاومت در ادامه پیام خود خطاب به آمریکایی‌ها تاکید کردند: شما ضعیف‌تر از آن هستید که وارد جنگ با ما شوید، سران شما قبلا هم ما را آزموده بودند.

در ادامه این بیانیه با اشاره به مامور شدن «الزرفی» برای تشکیل کابینه آمده است : ما موضع ثابت و اصولی خود مبنی بر مخالفت با نخست وزیری عدنان  الزرفی نامزد سازمان اطلاعات آمریکا را اعلام می کنیم.

گروههای مقاومت همچنین خطاب به گروههای سیاسی عراق گفتند: ما به رئیس جمهور(برهم صالح) هشدار می دهیم که نامزد کردن عدنان الزرفی بر خلاف اراده تظاهرات کنندگان و مرجعیت است.

این گروهها تاکید کردند: معرفی نامزد جنجالی و بحث برانگیز و متهم به فساد تهدیدی علیه صلح داخلی است و ما هرگز اجازه چنین امری را نخواهیم داد.

گروههای مقاومت در ادامه این بیانیه آورده اند: ما حمایت برخی گروههای پارلمانی برای رای اعتماد به این مزدور را محکوم کرده و آن را لکه ننگی بر دامان آنها می‌دانیم  و از آنها می خواهیم از اشتباه خود برگردند.

 

گروههای مقاومت همچنین خطاب به ملت عراق گفته اند: ما هرگز اجازه نخواهیم داد که آمریکا به اشغال سرزمین و سرقت ثروت و تجزیه کشورمان ادامه دهد.

این گروه‌ها اینگونه به ملت عراق اطمینان دادند که : همانطور که ما را در نبرد با گروه تروریستی داعش حاضر یافتیم، همچنان در هر بحرانی در کنار شما خواهیم بود و این شامل دشمن جدید یعنی «کرونا» هم می‌شود.

گروههای جنبش عصائب أهل الحق، جنبش النجباء وگردانهای سید الشهداء این بیانیه را صادر کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link