بک لینک PBN – پونه مدیا

و این بدان معنی است، برای اینکه محتوای شما به نحوی برای جستجوگرها ارزش داشته باشد، باید برای موتور جستجو سودمند باشد. و از آنجا که ما در مورد بهینهسازی موتور جستجو صحبت میکنیم، این بدان معنی است که آنها برای پاسخ به این سوال بسیار مناسب هستند. ساختار URL مناسب با کلمات کلیدی در URLهای صفحه وب از جمله مهمترین فاکتورهای سئوی داخلی است. ارتباط موضوعی میان صفحات لینک شده یکی از مواردی است که گوگل توجه ویژه ای به آن دارد و سعی می نماید تا در فاکتورهای رتبه بندی نتایج جستجو از آن استفاده کند. اگر یک وبسایت با ۱۰ صفحه معمول داشته باشید، گوگل فقط میتواند این ۱۰ صفحه را فهرست بندی کند و شما تنها در صورتی قابل پیدا شدن هستید که یکی از آن ۱۰ صفحه در جستجوی دیگران رتبهبندی شده باشد. اگر هم به دلایلی خواستید از سرویس های خرید بک لینک استفاده کنید، حتما از سایت معتبر برای خرید بک لینک های باکیفیت استفاده کنید.

خرید بک لینک از سایت های معتبر و با کیفیت مناسب و مفید است، در صورتی که از یک سایت بی کیفیت بک لینک بگیرید سودی برایتان نخواهد داشت. اساسا بهتره سعی کنید از وبلاگهای معتبر و مرتبط با حوزه کاری خودتون لینکهای باکیفیت بگیرید تا از وبلاگهایی که تازه چند ماه پیش ایجاد شدند. وبلاگ، عامل مفیدی برای ترویجِ وب­سایت است که با ایجاد بک لینکهای مفید از آن، میتوان ترافیک سایت را بهطرز چشمگیری افزایش داد. شما باید از این الگوی SEO On-Page به عنوان یک سند زنده و تنفسی به کار بگیرید که به شما کمک میکند تا استراتژی سئوی خود را برای ماهها (و یا سالها) هدایت کنید. 1. اگر در مورد بکلینکهای مخرب مطمئن هستید حتما اقدام به تهیه فایل کنید، در غیر این صورت کار را به متخصصان بسپارید. حال اگر ۲۰ پست وبلاگ و ۲ صفحه فرود و ۱ صفحه منبع اضافه کنید، گوگل ۳۳ صفحه برای فهرست بندی دارد و مخاطبین شما فرصتهای بیشتری برای یافتن سایت شما خواهند داشت.

آیا تا به حال اسم PBN ها به گوشتون خورده یا اصلاََ چیزی راجع به عملکرد و ماهیت این شبکهها میدونید؟ ساختار وبسایت با ایجاد صفحات جداگانه برای هر سرویس اصلی، محصول یا موضوع، به گونهای که صفحات به خوبی با کلمات کلیدی مطابق با خواسته مشتریهای آینده هماهنگ باشند، انجام میشوند. تصاویر را باید با کلمات کلیدی مربوط به محتوا در سایت بگذارید. لینکهای درون محتوا بهتر هستند. زمانی که ربات گوگل بک لینکهای نوفالو را مشاهده میکند ارزش و اعتباری به صفحه هدف منتقل نمیکند. بلکه باید به سراغ سایت رقبا بروید و بک لینکهای آنها را نیز آنالیز کنید. هر قطعه محتوا در وب سایت شما فرصتی دیگر برای جذب لینک از وب سایتهای دیگر است که میتواند باعث افزایشترافیک وب سایتتان شود و رتبهتان را در گوگل بهبود ببخشد. بهینه سازی محتوا اساساً فرایند بهبود زیبایی شناسی و عملکرد داراییها یا صفحات سایت است که از طریق جستجوگرهای روی صفحه، بهینه سازی تبدیل، تجربه کاربر، طراحی، ویرایش محتوا و موارد دیگر ارزش منحصر به فردی را برای کاربران در نظر گرفته شده مهیا میکند.

جلوتر که برویم، درک بهتری از مطالب به دست میآورید، اینکه ارزش SEO چیست و چگونه میتوان به دنبال ایجاد محتوای بهینه ای بود که شما را در رادار موتور جستجو قرار دهد. بدین ترتیب به یکباره ترافیک بالایی از بازدید کننده را دریافت می کنید که این ترافیک برای گوگل گمراه کننده تلقی می شود . تکنیک استفاده از لینک­های خراب دیگر وب­سایت­ها جهت سئو خارجی بدین طریق است که شما باید به دنبال شناسایی لینک­های خراب در وب­سایت­هایی باشید که تجارتی مشابه تجارت شما دارند و موضوع مطالب موجود در وب­سایت شما با آنها مشابه است. افزایش رتبه به صورت کاملا طبیعی: با استفاده از Backlink ها شما در موتورهای جست و جوی گوگل در رتبه بندی بالاتری قرار میگیرید. محتوا و سئو در بهترین حالت پیوندهایی تشکیل میدهند که میتوانند هر وب سایتی را در صدر رتبههای موتورهای جستجو بالا ببرند. اما علی رغم اینکه این یک چالش است، لی اودن، مدیر بازاریابی TopRank تعاریف مربوط به مطالب را از بازاریابان در سراسر جهان جمع آوری میکند که یک نقطه شروع ثابت به ما میدهند. اگر میخواهید دریابید که برای بهتر شدن چه کاری باید انجام دهید، وبسایتهای آنها را بررسی کنید و به آنچه انجام میدهند نگاهی بیندازید.