به کجا برای دریافت ارزان گیاهی برای درمان آسم

[ad_1]

اگر شما مبتلا به آسم من کاملا مطمئن هستم که شما با استفاده از ضد آسم داروها برای درمان. اما اگر شما متوجه است که گیاهان را می توان مورد استفاده در درمان آسم را می توان با استفاده از این شکل از طب جایگزین?

درمان گیاهی آسم شده است در اطراف برای زمان بسیار طولانی است. هنگامی که داروها نمی شد و در عین حال حاوی اجداد ما با استفاده از داروهای گیاهی برای درمان آسم است. تنها مشکل امروز این است که درمان های گیاهی است توسط پزشکان تجویز می شوند. دلیل این است که از دو چیز است: عدم وجود مطالعات علمی و احتمالی تعامل با مواد مخدر است.

درمان گیاهی آسم فاقد کافی مطالعات علمی برای حمایت از ایمنی و اثر بخشی آن. نه بسیاری از مطالعات علمی ساخته شده اند در مورد گیاهی برای درمان آسم است. بعلاوه, اگر شما در حال مصرف داروهای ضد آسم داروها پزشک اجتناب خواهد احتمالی گیاهان دارویی-تداخلات دارویی. از آنجا که شما دقیقا نمی دانید که مواد گیاهی درمان و عمل خود را با یک ضد آسم دارو پزشکان می خواهم به veer ممکن است از عوارض جانبی.

اما این دلیل متوقف نمی شود مردم را از استفاده از گیاهان عمدتا به دلیل گیاهان هستند ارزان تر و در دسترس تر و طبیعی است. برخی از مردم نمی خواهند به تجربه عوارض جانبی داروهای ضد آسم داروها. این نیز بسیار آسان برای دریافت گیاهی برای درمان آسم است. شما می توانید خرید گیاهان دارویی از مواد غذایی و یا بازار. چه گیاهان مورد استفاده در درمان آسم?

برخی از گیاهان برای درمان آسم استفاده می گلپر, جینکو بیلوبا, رازیانه و جعفری و زردچوبه. گلپر تسکین سرفه و خس خس سینه به دلیل آن شل شدن نای. درخت چهل سکه بیلوبا موثر در برابر bronchoconstriction. رازیانه می تواند نرم کردن ترشحات مخاط. جعفری تسکین سرفه و زردچوبه به bronchodilating عمل است.

در ژاپن معروف است گیاهی برای درمان آسم شناخته شده به عنوان Saiboku-به. این مخلوط گیاهی حاوی جینسنگ کره ای, زنجبیل, بایکال عرقچین ماگنولیا و شیرین بیان. وجود دارد یک مطالعه در ژاپن نشان داد که این درمان گیاهی آسم کاهش استفاده از استروئید. در ژاپن و 7.5 گرم از پودر گیاه روزمره توصیه می شود برای درمان آسم است.

در خاورمیانه نیز وجود دارد که یکی از معروف گیاهی برای درمان آسم است. این عصاره ترکیب زیره سیاه دارچین بابونه و رزماری و میخک و مریم گلی و نعناع و آویشن و دیگران. این عصاره مخلوط با عسل گرفته. زیره سیاه و آویشن و رزماری شناخته شده برای مهار نای انقباض. آویشن و رزماری و نعناع و بابونه و میخک و دارچین حاوی مقدار زیادی از آنتی اکسیدان ها است.

اینها فقط برخی از ارزان درمان گیاهی آسم که امروز استفاده می شود. برای مدیریت بهتر آسم و اجتناب از قرار گرفتن در معرض از آسم ماشه بسیار مهم است. شناسایی آسم ماشه مهم در تشخیص این بیماری است. اگر شما می دانید خاص آسم ماشه که شما حساس به, شما می توانید جلوگیری از گرفتن در معرض آن است. و است که بهترین راه برای جلوگیری از حمله آسم از اتفاق می افتد.

[ad_2]