بهترین و قیمت پایین جراحی فتق در بنگلور

[ad_1]

آیا شما فتق مرطوب قرنیه را?

فتق چیست ؟ شما آن را انجام? اگر شما آن را چگونه می دانید ؟ آیا این دردناک است ؟ آن است که ارثی است ؟ آنچه که دقیقا آن باعث می شود ؟ آیا حلقه دست انداز باعث فتق توده? آیا شما نیاز به عمل جراحی برای اصلاح آن ؟ بنابراین بسیاری از سوالات! بیایید شروع با پرداختن به یکی از اولین.

این نوع از فتق? بسته به محل حادثه وجود دارد انواع فتق. فاشيا ران فتق هنگام فتق ميزان و فتق فتق هیاتال. در این مقاله فتق مغبنی است که مورد بحث قرار گرفت.

فتق – آن را به یک برآمدگی غیر طبیعی از یک عضو یا بخشی از آن را از طریق یک نقطه ضعف در بدن است. فتق مغبنی یکی از شایع ترین است در میان فتق مؤثر عمدتا مردان نسبت به زنان در 7:1 درجه بود. شما نمی خواهید برابری در این مسائل بانوان, به من اعتماد کن! فتق می تواند مستقیم و یا غیر مستقیم. در رو (بازی تاج و تخت) به یاد داشته باشید Hodor? صحنه ای که در آن سفید واکر حمله سبوس و آنها در حال اجرا برای زندگی خود را? Hodor دارای درب به طوری که وایت واکر نمی کشتن سبوس و به نوبه خود او را به یکی از آنها است. اگر Hodor برگزار امنیتی در ورودی برج و سفید واکر هنوز ؟ این امر می تواند غیر مستقیم فتق. در اینجا سفید واکر می تواند احشاء شکمی عمدتا روده بزرگ و Hodor عمیق اينگوينال حلقه. به طور مشابه و همچنین چگونه از آن اتفاق افتاد در رو Hodor در ایستاده بود پشت درب برج و سفید واکر crawled در نهایت. در اینجا آن را مستقیم و فتق یاد Hodor بودن خلفی دیواره کانال اينگوينال.

آنچه که در این کانال اینگوینال? عضلانی است کانال حاوی سازه های در حال اجرا را از طریق آن. آنها طناب اسپرماتيک (در مردان) دور رباط (در زنان), Ilioinguinal عصب وجود دارد تناسلی شاخه ای از آنچه به نام genitofemoral عصبی و در نهایت مانده از فرآیندهای واژيناليس. ضعیف منطقه از همه کشاله ران فتق سایت بین کشاله ران و رباط و iliopubic دستگاه به نام myopectineal روزنه از Fruchaud.

چه چیزی باعث فتق? گاهی اوقات مردم با آن به دنیا. وجود دارد می تواند کلاژن اختلال به دلیل که رباط تبدیل شدن به ضعیف آلو-حلقه سندرم مادرزادی و اکتسابی کمبود کلاژن است که به علت سیگار کشیدن است. بله سیگار کشیدن نه تنها باعث سرطان می شود بلکه فتق. آنها را فراموش کرده برای قرار دادن که در بسته است. اساسا هر چیزی که با افزایش فشار داخل شکمی می افزاید: به علت و معلول از فتق مانند سرفه یبوست, آسیت, چاقی دوران بارداری, زور زدن هنگام micturition و بلند کردن وزنه های سنگین. فتق موارد ثبت شده است ارسال آپاندکتومی به عنوان به خوبی.

جوانتر از شما هستند فتق غیر مستقیم یک احتمال است و شما مستقیم فتق رخ می دهد. فتق کشاله ران معمولا خود را به عنوان یک کشاله ران تورم و دردناک است که در طبیعت و ممکن است منشعب به ناف منطقه است.

نرمال تحقیقات انجام شده برای تشخیص هستند

• این آزمایش معمولی خون و ادرار و معاینه. افراد مسن ممکن است نیاز به یک دسته اضافی چند تست like a chest X-ray با ECG و PFTs. ادراری شکایت در حال بررسی برای بزرگ شدن پروستات و پیشابراه مشکلات.

• سونوگرافی می تواند تشخیص دهد یک کیسه که در آن فتق نمی توان با تشخیص بالینی است. این مفید است که در بعد از عمل ورم هماتوم و عود.

• CT (computed tomography) برای فتق.

• MRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی) است ایده آل برای ورزشکار به افتراق بین اسپاسم عضلات و فتق.

برای درمان فتق بستگی به آن ارائه شده است. Herniotomy, مقايسه و hernioplasty سه مهم تکنیک های عمل است که انجام شده. برای نوجوانان مبتلا به فتق herniotomy ترجیح داده است.

مقايسه – اصلاح bassini را مقايسه است و در عمل در حال حاضر برای بیمارانی که عضلات خوب با غیر مستقیم و مستقیم فتق. در این روش جراح تعمیرات کشیده رباط و herniotomy نیز انجام شده است. Shouldice تعمیر است نوع دیگری از مقايسه آن herniotomy انجام شده است با اصلاح فتق با استفاده از بافت های اطراف آن توسط قابل جذب و غیر قابل جذب بخیه در لایه های مختلف.

سوم عمل روش hernioplasty که انجام شده است در بیماران با یا بدون عضلات خوب داشتن غیر مستقیم یا مستقیم فتق و همچنین در عود فتق. این رویکرد انجام شده است به طوری که برای تقویت دیواره خلفی از کانال اينگوينال. سفت کننده انجام شده است توسط تعمیر ضعیف دیواره خلفی توسط یک prolene مش یا Marlex مش. ضخامت لایه فیبری است از این رو تشکیل شده که در عمل آن را به عنوان یک جسم خارجی و سیستم ایمنی بدن ما را فراهم می کند مورد نیاز سیمان به آن است. مصنوعی عمیق حلقه نیز انجام می شود. این مش روش آرام است درخشان به عنوان آن را به یک زندگی طولانی ترجیحا اجتماعی و اقتصادی; خطر عفونت به حداقل است هنگامی که به کار گرفته شده در یک محیط استریل و همچنین با توجه به آن حالت سازگاری نسجی. Prolene darning نیز انجام می شود در چند مورد است که اساسا دوخت تا سست به پایان می رسد و آن را قوی تر.

وجود دارد چند تکنیک دیگر مانند Kuntz عملیات معمولا در افراد مسن Mcvay, Nyphus تعمیر, Stoppa تعمیر Marcy تعمیر. جدیدتر پیشرفت در حال بازی در حال تغییر روش های مانند Dasarda روش ایجاد یک سیستم فتق کدام است استثنایی و مش پلاگین تعمیرات در حال به دست آوردن محبوبیت به عنوان آنها باید خیلی بهتر پذیرش بیمار.

https://surgeryxchange.com/moredetails/cost-of-hernia-surgery-in-bangalore

جراحی لاپاروسکوپی یا جراحی باز? به نظر من باز است یک انتخاب بهتر برای این بیماری است. اما هر دو جوانب مثبت و منفی. جراحی باز می کند تداخل با کاسه تابع. اگر وجود دارد هر گونه عوارض در جراحی لاپاروسکوپی جراح را به باز کردن و رفتن به مدرسه. به علاوه باز و جراحی های ارزان تر هستند نسبت به لاپاراسکوپی اما بهبودی دوره متفاوت indistinguishably.

عوارض اغلب شایع پس از جراحی است. آنها می تواند در قبل یا بعد از عمل جراحی است. آنها نگران کننده نیست اما چند باید توسط جراح. مراقبت باید گرفته شود برای جلوگیری از پس از عمل عفونت زخم توسط بیمار یا مراقبت از خود داوطلبان است. در موارد بسیار کمی از بیماران شکایت از دردهای زیر شکمی مشخصه کشیدن درد ماه پس از عمل جراحی که ممکن است به علت آسیب به اطراف اعصاب. این درمان توسط بلوک عصب با عوامل بیهوشی و تزریق های استروئیدی.

اگر فتق درمان نشود در لحظه مناسب آن می تواند منجر به تعدادی از عوارض که سخت بود

• مسدود فتق.

• یک strangulated فتق آرام بدنام به عنوان آن می تواند باعث شوک و سپسيس و نیاز به جراحی فوری مراقبت روده ممکن است gangrenous.

• کشویی فتق یک زندانی فتق است که در آن ماده مدفوع ممکن است در داخل آن است.

• التهاب است و در عین حال یکی دیگر از موانع است که ممکن است طیف وسیعی از ساده فتق به یک تهدید کننده زندگی یکی است.

• عود فتق شایع است این است که 10 درصد از زیادی است که درمان زودتر.

با همه به دلیل پیشرفت در جراحی و پزشکی در زمینه فتق یکی از شایع ترین موارد تا تاریخ است که موثر و بی امان لحظه درمان است. آیا چشم پوشی از یک توده به دلیل آن است که پس گامپ.

[ad_2]