بهترین نکات برای بهره گیری نشینان در باران

[ad_1]

اگر شما صرف هر مقدار زمان در backcountry در همه, آن را به باران بر شما. این به یاد داشته باشید – باران چیز خوبی است; بدون آن وجود دارد خواهد't بود خیلی backcountry برای لذت بردن از. چگونه شما آماده برای باران و چگونه شما رسیدگی به خود و دنده در باران باعث تفاوت بین یک تجربه بزرگ و وحشتناک یک. در اینجا برخی از ایده های بزرگ برای حصول اطمینان خود را backcountry لذت وقتی که مادر طبیعت باران بر شما.

ما بهترین راهنمایی برای بهره گیری از backcountry در باران را می توان به دو دسته جدا. اول مربوط به آماده شدن برای پیاده روی, کمپ یا هر چیز دیگری که شما عشق را به انجام در خارج از منزل. در اینجا بهترین راهنمایی های آماده:

§ همیشه چک کردن آب و هوا. درک این نوع از باران انتظار می رود حتی ممکن است تعیین کند که آیا شما یا نه. اگر هوا خواستار شدید و رعد و برق با گردباد شما احتمالا برنامه متفاوت تر از شما ممکن است به صورت پراکنده دوش. بررسی قبل از اینکه شما بروید و بررسی کنید زمانی که شما're وجود دارد. خوب رادیو آب و هوا ضروری است قطعه از چرخ دنده ها برای backcountry تفریح و سرگرمی.

§ ذخیره همه چیز شما را در re-بدون منفذ کیسه های پلاستیکی به خصوص جوراب, مسابقات, عود, مواد غذایی, نقشه ها و کیت کمک های اولیه.

§ بسته کیسه خواب خود را در یک پلاستیک بزرگ کیسه زباله و یا یک ویژه طراحی کیسه های ضد آب.

§ بسته حصيري ضد آب کلاه و ژاکت. همیشه دنده باران با شما, حتی اگر آن است که تنها یک سطل زباله بزرگ کیسه.

§ درمان خود را در چادر و کلاه و ژاکت و بسته با اسپری ضد آب – حتی اگر آنها're به نام “ضد آب” آغاز خواهد شد.

§ برای دو هفته قبل از سفر خود را حتما به شما مولتی ویتامین ها. شما باید برای انجام این کار بدون در نظر گرفتن. سیستم ایمنی بدن خوب است و علاقه مندان در فضای باز's بهترین دوست.

بنابراین در حال حاضر شما're بسته بندی شده و از درب. هنگامی که شما're وجود حس مشترک و چند کلاهبرداری از تجارت کمک خواهد کرد که شما را از طریق صدمه ندیده است. در اینجا بهترین در هوای باران نکات:

§ هرگز اردوگاه در کم دروغ منطقه است. نگاه برای دوام سطح است که اجازه خواهد داد که آب به اجرا کردن به طور موثر.

§ به دنبال یک اردوگاه این است که تا حدودی محافظت از باد و جاری شدن سیل و باران های سنگین قرار می گیرند. در زیر گروهی از درختان کوچک ایده آل است. دور از بلندترین درخت در جنگل – که's که در آن رعد و برق را دوست دارد به سفر.

§ جای یک تشک خارج از درب چادر برای جمع آوری باقی مانده است. اگر شما در حال پایه کمپینگ وزن حصیر است که ارزش سود – بنابراین استفاده از سنگ به جای.

§ دیوارها را لمس کنید از چادر خود را هنگامی که آن را مرطوب است. این منفی تحت تاثیر قرار مقاوم در برابر آب قابلیت چادر. این است که – شما می توانید ایجاد یک نشت.

§ استفاده از tarp در زیر چادر خود را. شما باید به انجام این کار بدون در نظر گرفتن آب و هوا, اما زمانی که آن را's باران از آن می شود مهم است.

§ خواب. وجود دارد's هیچ چیز بهتر از خواب در یک چادر زمانی که باران می افتد.

§ بررسی هوا در هر ساعت. اگر طوفان بدتر شدن است, شما نیاز به دانستن در مورد آن. آیا شما باتری اضافی برای آب و هوا رادیو?

§ نگه هرگز یک قطب ماهیگیری در طول یک طوفان رعد و برق.

§ عود اضطراری بسیار عالی برای اشتعال مرطوب هیزم.

§ حرارت بدن یک عنصر گرانبها. حفظ و محافظت از بدن خود را با نگه داشتن آن را خشک و در خارج و در داخل. آب آشامیدنی می شود بسیار مهم است که حرارت بدن از دست داده است. تغییر به خشک, جوراب, خود را دریافت کنید خشک کیسه خواب.

§ نگه داشتن چشم خود را در چادر چادر's باران پرواز و طناب / مخاطرات برگزاری چادر خود را در محل. ایستاده آب و بادهای دشمن از چادر خود را.

به یاد داشته باشید این – when it rains, you'll دیدن مردم کمتر و کمتر حشرات. برخی از قابل توجه ترین بار شما'll تجربه را در backcountry در طول یک طوفان باران – می توان آن را هیجان انگیز! کند't خیلی بد صدا بعد از همه — آن را ندارد ؟ با استفاده از این اطلاعات و به شما'll گرفتن آن را حق اولین بار.

دریافت خارج از منزل!

[ad_2]