بهترین مدلهای کرم لایه بردار پوست از نگاه مصرفکنندگان کدامند؟

پوستهای چرب کاندید استفاده از کرم لایه بردار قوی برای لک صورت نیستند. سالیسیلیک اسید بهترین ترکیب برای رفع لکه و جای جوش در پوستهای چرب و جوشدار است. بوی خوب آن هم حس تمیزی و شادابی منتقل میکند؛ اینها چیزهایی است که خریداران قبلی محصول گفتهاند. استفاده روتین از این محصول باعث کوچک شدن منافذ پوست و صیقلی شدن سطح پوست صورت می گردد. دانه های اسکراب موجود دراین ماسک کمک به رفع سلول های مرده پوست کرده که همین امر موجب شفاف­ ترودرخشان­ تر شدن پوست می­شود. ماسک اسکراب پوست های چرب سینره، حاوی کیوی ودانه های ریز اسکراب برای پاکسازی عمیق پوست ازانواع آلودگی ها و از بین بردن جوش های سرسیاه است.

بعد از استفاده از کرم لایه بردار به هیچ وجه از صابون که خاصیت قلیایی دارد و برای پوست صورت مضر است استفاده نکنید به جای آن از ژل یا فوم شستشوی صورت استفاده کنید. به هیچ وجه استفاده از کرم ضد آفتاب را سرسری نگیرید. یک جایگزین خوب برای ضد آفتاب پماد اکسید دوزنگ است. بستهبندی این کرم تیوبی که قابلقبول و مطلوب است. آلفا هیدروکسی اسید ها (AHA)، رتینوئید ها از ترکیبات شیمیایی موجود در این محصولات هستند که کار اصلی لایه برداری بر عهده آن هاست.

اکثر کرمهای لایه بردار مقادیر متغیری از آلفا و بتا هیدروکسی اسید در بردارند. وجود اسیدهای میوه مثل آلفا هیدروکسی اسید موجود در کیوی،علاوه بر رطوبت رسانی به پوست سرعت جوان سازی پوست را نیز افزایش می دهد. این اسید با تحریک لایه های زیرین پوست، تحریک کلاژن سازی و رفع سلول های مرده پوست، عمل پاکسازی را انجام می دهد.

پس مهم است که بدانید از یک کرم لایه بردار چه انتظاری دارید، لازم به ذکر است که لایه بردارها در انواع مختلفی تولید شده و جدا از ویژگیهای مشترک آنها، هر کدام خواص و ویژگیهای منحصر به فردی نیز دارند که شما با توجه به نیاز میتوانید نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام کنید. اسکراب سینره مخصوص پوست های چرب است . آیا می توان از کِرِم های اسکراب موجود در داروخانه ها استفاده کرد؟ اصلا چرا باید از کِرِم های اسکراب(لایه بردار) استفاده کرد؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم لایه بردار و ضد لک کاسنی نی نی سایت وب سایت خود باشید.