بهاروند: رد شدن دوباره اصلاحات اساسنامه صحت ندارد/ تاج توضیحات لازم را درباره ویلموتس داده است- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

حیدر بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، رد شدن دوباره اصلاحات انجام شده در اساسنامه فدراسیون فوتبال توسط فیفا را تکذیب کرده و اظهار داشت: سوال من این است که نامه فیفا که در آن برای دومین بار اصلاحات انجام شده روی اساسنامه فدراسیون را رد کرده است، کجاست؟ این موضوع صحت ندارد و نظر فیفا نسبت به گذشته مثبت بوده است.

وی افزود: روند معمول به همین منوال است و قرار نیست وقتی اساسنامه نوشته شود، بلافاصله فیفا تایید کند. قطعا اساسنامه فدراسیون بعد از نوشته شدن نیازمند ویرایش بوده و پس از رفع ایرادات، آرام آرام به سمت تایید نهایی خواهد رفت.

سرپرست فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه چقدر احتمال دارد فیفا اساسنامه را تایید نکند و فوتبال ایران تعلیق شود، گفت: چه کسانی معتقد هستند فوتبال ما تعلیق می‌شود؟ همان‌طور که گفتم اخبار مرتبط با فدراسیون را باید از طریق خود فدراسیون پیگیری کرد. افراد زیادی هستند که هیچ ارتباطی با فدراسیون ندارند اما متاسفانه جو فوتبال را مسموم می‌کنند.

وی ادامه داد: نظر این افراد کارشناسی نبوده و اصلا نمی‌توانند نظر دهند، چون ارتباطی با فدراسیون ندارند. اساسنامه روند خوبی دارد و تمام اعضای مجمع در تدوین آن مشارکت دارند.

بهاروند با اشاره به برخی انتقادات صورت گرفته نسبت به اساسنامه، خاطرنشان کرد: برخی اعضای مجمع انتقاداتی را به اساسنامه کرد‌ه‌اند که درست بود و حق دارند و بر همین اساس اصلاحاتی انجام شده است. نظر اعضای مجمع برای فدراسیون مهم است اما نمی‌تواند تمام نظرات خارج از این جمع را تامین کند. باید در تدوین اساسنامه نظر مجمع فدراسیون و ارکان دولت را تامین کرده و از همه مهم‌تر اساسنامه باید با نظرات فیفا و AFC یکی باشد.

وی سوالات مطرح شده درباره پرونده شکایت ویلموتس را بی‌پاسخ گذاشت و گفت: مهدی تاج توضیحات لازم را در این مورد داده است.

انتهای پیام/170/ف

[ad_2]

Source link