بلند بدن – درمان برای علائم کشش

[ad_1]

زنان مستعد ابتلا به علائم کشش این یک واقعیت است که هر زن به صورت. به همین دلیل آنها جامعه هدف برای این وضعیت ناخوشایند است به دلیل آن است که بدن خود را که باردار و که پوست کشیده می شود به حداکثر زمانی که جنین در حال رشد در داخل آنها.

برای بسیاری از زنان این علائم می تواند به محو شدن بعد از طول زمان و برای برخی از آنها فقط در کاهش اندازه که آنها کمتر آشکار است. دیگران وجود دارد که علائم کشش می تواند دائمی و می تواند شبیه به بافت اسکار. زنانی که این ناامیدی از همیشه خود را صاف و پوست شکم را به عقب.

معمولا کشش زخم قابل رویت است که رخ می دهد بر روی پوست شکم و بالاتنه و ران های درونی. اینها ناشی از درم پاره شدن پس از یک سریع کشش بر روی پوست در طول دوره سریع رشد جنين و یا افزایش سریع وزن. به طور معمول پوست می تواند همگام با کشش اما زمانی که این تغییر خیلی سریع آن را می توانید نگه داشتن سرعت و می تواند پاره شود. وجود دارد برخی که حتی خونریزی پس از کشش فوق العاده ای. زخم ناشی از این نیز می تواند همراه با تغییر رنگ در پوست می شود. برخی از زنان می تواند به توسعه صورتی یا مایل به قرمز نشانه در حالی که دیگران توسعه ناخوشایند نور قهوه ای به سیاه و سفید بافت اسکار.

زنانی که توسعه یک مقدار قابل توجهی از علائم کشش پس از بارداری خود را می توانید خلاص شدن از شر علائم تحت یک بدن آسانسور روش به نام پهلو شکم یا ابدومینوپلاستی. این است که حذف بیش از حد شکم پوست است که می تواند به بهبود شکم مشخصات به عنوان پوست کشیده است و جلوتر نزدیک به دیواره شکم. این نیز منجر به کوچکتر کمر به عنوان عضلات کشیده به سمت وسط بخش است.

اگر چه بسیاری فکر می کنم که این یک درمان این درست نیست. لیپوساکشن باید دیده نمی شود به عنوان یک درمان برای علائم کشش آن است که یک روش اصلاحی که می تواند خلاص شدن از آنها. وجود دارد تکنیک های است که می تواند حذف زخم بدون نیاز به از طریق یک پهلو شکم مانند یک درمان با لیزر است. وجود دارد حتی کشش علامت گذاری به عنوان کرم های است که می تواند به کاهش توسعه و ظاهر زخم.

برای کسانی که با حاملگی غیر منتظره ای بزرگ آنها رنج می برند می تواند از بسیاری از ناراحت کننده و گاهی اوقات دردناک علائم کشش. بدن بلند روش های است که می تواند حذف علائم کشش پس از عمل جراحی ابدومینوپلاستی یا شکم پهلو. آن است که توصیه می شود به صحبت کردن با یک گواهی جراح پلاستیک قبل از تصمیم گیری.

[ad_2]