بلفاروپلاستی انتخاب مناسب برای شما?

[ad_1]

خسته از افتادگی پلک یا شل ظاهر چشم خود را ؟ آماده را به یک مرحله جدید برای افزایش اعتماد به نفس خود را? این مقاله مورد بحث زیباسازی گزینه های است که کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که آیا جراحی پلک برای شما مناسب است. این مقاله نیز کمک خواهد کرد که شما می دانید چیزهایی که انتظار می رود پس از تحت این روش است.

چه بلفاروپلاستی?

اغلب به دلایل لوازم آرایشی و بهداشتی blepharosplasty یک روش جراحی است که تغییر ظاهر پلک. تاندون ها و عضلات اطراف پلک برداشته شده و یا قرار گیرند به چشم تر به نظر می رسد جذاب است. این جراحی پلک است که این راه حل برای کسانی که می خواهند به حذف محافل تاریک اطراف چشم خود را. آن نیز انجام می شود برای ایجاد یک چین در پلک بالایی چشم را نگاه بزرگتر.

اگر چه گزینه های زیباسازی اغلب به دلایل لوازم آرایشی و بهداشتی آن است که گاهی اوقات مورد نیاز به میزان قابل توجهی بهبود یک فرد بینایی است. این شایع است در میان کسانی که افتادگی پلک که پوست بیرون بیاید و با بینایی که بر فعالیت های روزمره. در طول جراحی پلک چربی بیش از حد پوست و حذف شده به پلک نازک تر بهبود دید محیطی فرد است.

اگر شما ضخیم کیسه های چشم و یا افتادگی پلک و سپس پلک را برای شما کامل است. اگر چه هنوز بسیاری از مردم راحت هستند تحت یک جراحی پلک به دلایل لوازم آرایشی و بهداشتی جراحی زیبایی پلک گزینه در واقع می تواند در بهبود ظاهر چشم خود را بنابراین شما ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید.

چگونه است که این روش انجام می شود ؟

هر کدام از چشم بلند گزینه های شما انتخاب می کنید خارجی برش انجام می شود در امتداد خطوط پوست پلک است. برخی از پزشکان با این حال ترجیح می دهند انجام برش از پلک به داخل سطوح برای جلوگیری از ظاهر زخم قابل رویت. پلک عمل جراحی معمولا یک تا سه ساعت از آغاز تا پایان. نتایج نهایی دیده می شود پس از چند ماه. جراحان زیبایی در حفظ و قبل و بعد از عکس از بیماران خود را برای آنها را بهتر درک تفاوت.

پس از تحت این روش را به شما توصیه در مورد مراقبت در منزل. به شما داده خواهد شد مسکن برای کاهش درد در حالی که زخم در حال بهبود است. همچنین شما می توانید برای درخواست پماد برای دو روز اول پس از عمل. برای جلوگیری از عفونت می شود قطره چشم که کمک خواهد کرد در مدیریت درد.

شما تجربه کبودی و تورم در دو هفته اول پس از عمل اما آنها در نهایت خواهد شد ناپدید می شوند. شما نیز ممکن است تجربه تاری دید یا دوبینی و قرمز splotches ممکن است در سفیدی چشم, اما همه اینها طبیعی و موقت است.

آیا باید گزینه های دیگر?

وجود دارد غیر جراحی و غیرتهاجمی چشم بلند گزینه های. آنها عبارتند از پرکننده های پوستی, لایه برداری شیمیایی و بوتاکس و لیزر درمان است. اگر چه این گزینه ها از لحاظ فنی نه بلفاروپلاستی انجام و ارائه نتایج یکسان از جراحی پلک آنها یک تفاوت به ظاهر چشم.

بسیاری از روش های غیر جراحی درمان “سطحی” بافت پوست اما نه بافت همبند و عضلات چشم. اگر شما راحت با این ایده از پلک, سپس شما ممکن است بخواهید سعی کنید این گزینه های غیر جراحی به جای.

[ad_2]