بلایای طبیعی آماده سازی – نکات بقا

[ad_1]

برای چند سال گذشته ما گرفتار شده توسط بلایای طبیعی مانند گردباد و طوفان و سیل و طوفان گرمسیری جنگل, آتش سوزی و زلزله. همه ما امیدواریم که وجود خواهد داشت نه بیشتر اما این شانس را از بلایای طبیعی ناپدید شدن از دنیای ما این است که کم و یا هیچ. آنها انتظار می رود. آماده شدن برای آنها. دانستن چگونه برای محافظت از خودتان و خانواده خود را پس از یک فاجعه ضروری است. همه خدمات به احتمال زیاد قطع می شود پس از یک فاجعه است. وجود خواهد داشت بدون برق است. وجود خواهد داشت بدون گاز. احتمالا وجود خواهد داشت بدون سرپناه. و مهم تر از همه– وجود خواهد داشت بدون آب تمیز! ممکن است روز قبل از امداد رسانی و اولین پاسخ دهندگان می تواند به کمک شما می آیند. شما باید بدانید که چگونه برای محافظت از خودتان و خانواده خود را برای بقا در آن انتقادی ساعت یا چند روز. ما در اینجا چند پیشنهاد برای آماده شدن برای حوادث.

1.) آماده سازی یک خانواده فاجعه طرح است. در یک طرح طبقه از خانه خود را در قرعه کشی راه فرار از هر اتاق و مطمئن شوید که هر عضو خانواده است که با آنها آشنا. طرح دو مکان جلسه در صورتی که شما از یکدیگر جدا می شوند. یک محل ملاقات باید در نزدیکی خانه خود را و دوم فاصله دور در مورد این منطقه در نزدیکی خانه خود خطرناک است. شماره تلفن مهم باید بود ارسال شده توسط تلفن. مطمئن شوید که کودکان خود را می دانم که چگونه به شماره گیری 911. می دانید از کجا و چگونه به خاموش خود را به آب و گاز و برق در منبع اصلی است. را انتخاب کنید از یک دوست و یا نسبی در دور یک جامعه که همه شما توافق می کنید برای تماس به اجازه دهید آنها را می دانم که شما درست هستند یا به ترک پیام.

2.) ترتیبات برای حیوانات خانگی. مطمئن شوید که حیوانات خود را اصحاب و میکرو رنده شده و باید محکم بست و ID دسته اضافه کردن حیوانات خانگی خود را مواد غذایی به خانواده تامین اضطراری. ویژه فاجعه کیت برای حیوان خانگی خود را که شامل قوی سرب کیت کمک های اولیه پت, آخرین عکس, دامپزشک نام داروها کپی از سوابق پزشکی و بطری آب. شما نیاز به حیوان خانگی خود را در قفس جعبه یا حامل. این کمک خواهد کرد که آرام حیوان خانگی خود را اگر شما یک اسباب بازی مورد علاقه و ملافه یا کاسه. اگر حیوان خانگی خود را استفاده می شود برای بودن در یک جعبه او کمتر خواهد بود مناسب برای وحشت. نگه داشتن حیوان خانگی خود را اضطراری دنده در سمت راست در کنار خود و یا حتی آنها را با خانواده فاجعه ست.

3.) حداقل لوازم اساسی در خانه شما محل کار شما و در ماشین خود را. آب مهم است و این یک اولویت است. حداقل 2 لیتر آب در هر فرد نیاز به نوشیدن. فروشگاه آب کاملا تمیز کردن ظروف پلاستیکی و برچسب آنها را با تاریخ و نگه داشتن آنها را در یک محل خنک و تاریک. تغییر آب ذخیره شده در هر 6 ماه. اضافه کردن غذاهای کنسرو مواد غذایی خشک قوطی یا جعبه های آب, قوطی های آماده به خوردن گوشت و سبزیجات و میوه ها, سوپ فوری, قهوه و مجهز به شیر. شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن کره بادام زمینی ژله, کم سدیم کراکر مخلوط دنباله میله گرانولی را کنار بگذارید و مانند آن. علامت گذاری به عنوان تاریخ در هر مورد و نگه داشتن قدیمی ترین محصولات در جلو. استفاده از آنها و جایگزین کردن آنها به طوری که عرضه تجدید هر 6 ماه. فراموش نکنید که شامل یک دست برگزار می بازکن در کیت شما. همانطور که شما ممکن است مجبور به ترک خانه خود را, شما باید منابع خود را در یک حامل مانند یک کیسه duffel یا پشت بسته یا چند اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن بار.

[ad_2]