بسته نرم افزاری محصولات و خدمات برای سود

[ad_1]

بسته بندی محصولات و یا خدمات ارائه شده می تواند یک راه بسیار خوبی به:

 • دانه های موجود خود را در بازار با محصول جدید بدون یک گران فروش برنامه.
 • ایجاد یک بازار جدید برای محصول موجود در ترکیب با یک محصول جدید است.
 • پاک کردن موجودی نسخه های فعلی در آماده سازی برای نسخه های جدید محصولات.
 • گسترش زندگی از یک یا چند ضعیف محصولات.

در حالی که این شده است به یک جزء اصلی از بازاریابی در کسب و کار نرم افزار برای سال, آن همچنین می تواند برای انواع دیگر محصولات و خدمات.

به نمایشگاه بسته بندی در حال حاضر با این نسخهها کار به خوبی در کسب و کار بیش از حد: محصولات مراقبت از مو اغلب فروخته شده در بسته نرم افزاری از شامپو و نرم کننده; کتاب و سی دی های موسیقی به فروش می رسد در مجموعه; غذاهای ارائه شده همراه با لوازم جانبی.

آنچه که در یک بسته نرم افزاری?

چه چیزی باعث می شود یک بسته نرم افزاری خوب, یک بسته نرم افزاری? به طور کلی یک بسته نرم افزاری شامل دو یا بیشتر از محصولات که یا به اشتراک گذاشتن برخی از ویژگی های و یا که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حل مشکلات مختلف برای همان هدف مشتری. من در حال حاضر ذکر برخی از نمونه های بارز اما اجازه دهید نظر برخی نه چندان آشکار نمونه.

سازمان حرفه ای نمونه

اگر شما به فروش خدمات خود را به عنوان یک درهم و برهمی مربی و یا یک سازمان حرفه ای شما ممکن است در نظر گرفتن بسته بندی چند محصولات خود را با خدمات:

 • پر کردن کابینت
 • واحد های قفسه بندی
 • میز لوازم جانبی
 • لوازم اداری
 • تمیز کردن وسایل

البته این محصولات است که می تواند به اندازه کافی آسان برای مشتری به دست آوردن خود را, اما چرا که نه اضافه کردن این به شما ارائه شده است ؟ شما می توانید ارائه محصولات به مشتریان خود را هنگامی که شما به شما انجام مشاوره وظایف صرفه جویی در مشتری خود را در یک سفر و یا حتی صرفه جویی در آنها را از سفارش اشتباه لوازم و یا بیش از حد بسیاری به اندازه کافی نیست ،

شما حتی ممکن است قادر به ایجاد یک معامله با یک شرکت عرضه به شما ارائه محصولات با تخفیف ویژه. و یا به دنبال تامین کنندگان که ممکن است مایل به برچسب های خصوصی منابع خود را با استفاده از آرم و نام شرکت.

مشترک کامپیوتر سخت افزار مثال

هنگامی که شما فروش تجهیزات کامپیوتری و نصب و راه اندازی برای یک شرکت کوچک چرا شما بسته نرم افزاری در یک بسته بندی خدمات فراهم می کند که ماهانه تمیز کردن پشتیبان گیری و عیب یابی سرویس ؟ بسته نرم افزاری در آموزش. ارائه یک منبع خالی دی وی دی و یا ذخیره سازی آنلاین برای پشتیبان گیری. چگونه در مورد تمیز کردن لوازم و چاپگر لیزری کاغذ ؟

شما می دانید که مشتریان شما خواهد شد با استفاده از این محصولات پس چرا آنها را به راحتی. صرفه جویی در خود را به مشتریان مشکل از سفارش اقلام از فروشنده دیگری.

یکی از مشکلات من در حال حاضر می تواند شما را بشنود آوردن است “اما ما در حال حاضر ارائه خدمات قرارداد و ما نمی توانیم مردم را به گرفتن آن است.”

البته که نه! ما همه نفرت در حال nickeled-و-dimed به همین دلیل است که تمدید ضمانت نامه قرارداد سرویس و چنین شهرت بد. اگر شما ساخته شده است به اندازه کافی سود خود را به محصولات و خدمات شما به سادگی می تواند ارائه خدمات قرارداد به عنوان بخشی از معامله و حتی آن را یک جایزه رایگان. گسترش این هزینه در سراسر کل خط تولید و آن را نمی خواهد بالا بردن قیمت های خود را بسیار. و شما را به اضافه هزینه از طریق به طور منظم upselling فرصت.

نرم افزار نمونه

یکی از دوستان من یک بار نوشتم و به فروش می رسد یک برنامه نرم افزاری است که به کمک شرکت های نظارت و شناسایی تنگناها عملکرد خود را در پایگاه داده های برنامه های کاربردی. هنگامی که یک مشتری می دانست که در آن مشکل این بود که او می تواند نوشتن یک اسکریپت برای رفع مشکل. دوست من نوشت: بیست و پنج اسکریپت که رفع شایع ترین مشکلات عملکرد در محبوب ترین پایگاه داده. به عنوان یک انگیزه او با ارائه این اسکریپت به هر کسی که خریداری محصول خود را در یک زمان خاص محدود می کند.

مسائل را به نگه داشتن در ذهن

اگر شما تصمیم به بسته نرم افزاری دو یا محصولات بیشتر نگه دارید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • اگر شما تخفیف بسته نرم افزاری خود را نسبت به هزینه اجزای فردی مطمئن شوید که شما لازم نیست تخفیف به طوری که شما در واقع از دست دادن پول در یک یا بیشتر قطعات.
 • اگر شما هزینه بیشتر برای این بسته نرم افزاری از مشتری خواهد پرداخت هزینه برای قطعات اضافه ارزش از جمله یک جزوه و یا برخی از نوع از خدمات.
 • مطمئن شوید که شما به دنبال روش در محل هستند. اگر شما در ارائه خدمات در حال انجام, شما باید آماده برای ارائه این سرویس به طور مداوم. اگر شما ارائه محصولات که نیاز به پر را از نظر آرایش روشن به مشتری: اگر شما شارژ خواهد شد برای پر محصولات به دست آوردن تایید جلو.
 • حفظ بسته بندی ساده مگر اینکه شما قصد ایجاد یک دراز مدت محصول است که نیاز خود را بسته بندی. اغلب محصول نرم افزار بسته نرم افزاری ویژه خود را بسته بندی شیر آب چکه کن برای اولین بار-کیت کمک های احتمالی نیست.

[ad_2]