بسته بندی راهنمایی برای موتور سیکلت تورهای

[ad_1]

دانستن اینکه چه چیزی به بسته برای یک موتور سیکلت تور در زمان می تواند بسیار دشوار است. این نکات کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از مشکلات.

قبل از تور

قبل از انجام هر کاری شما باید به ایجاد یک لیست از آیتم های شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز و ویرایش این لیست به عنوان شما بروید. امیدوارم این کمک خواهد کرد که شما به یاد داشته باشید همه چیز اما همین't استرس اگر شما چیزی را فراموش کرده ام کوچک, شانس هستند شما'قادر خواهید بود به آن را خرید در حالی که شما're دور.

بسته بندی کمتر

آن's مشترک برای پک کردن دوچرخه خود را برای تعطیلات و زمانی که شما به عقب بر گردیم به شما متوجه شما نمی't پوشیدن نیمی از لباس های شما را بسته بندی شده. هدف این است که به نگه داشتن آن را به حداقل برساند; هر آیتم اضافی شما بسته می افزاید: به وزن تاثیر می گذارد و دست زدن.

اگر شما're تور توسط خودتان it's بسیار ساده است تنها آنچه شما نیاز دارید! به یاد داشته باشید شما خود را در دوچرخه دنده بیشتر از روز و صرف زمان بسیار محدود در گاه در شب. بسته به طول تعطیلات خود را شما می توانید انجام برخی از شستن نیمی از راه است.

اگر شما're پیوستن به یک تور با سازمان هر موتور سیکلت خوب تور شرکت باید ارائه پشتیبانی نقلیه برای حمل توشه خود این مشکل را حل میکند اما نوع به راهنمای و یک چمدان مورد هر یک به علاوه خود دوچرخه دنده دو و یا هر سه مورد.

موتور توشه

اگر شما're بر روی دوچرخه خود را و شما باید بدانید که چه کار می کند بهترین در دوچرخه خود را, اما به طور کلی سخت panniers و یک جعبه بالا در حال راه رفتن شما می توانید کلیپ های خود را در این دوچرخه و به اتاق خود را که باعث می شود همه چیز فوق العاده آسان است.

اگر استخدام یک موتور سیکلت شما می توانید بپرسید برای ظرفیت توشه موارد بنابراین شما می دانید تقریبا چقدر فضا وجود دارد شما همچنین می توانید بسته لباس های خود را به کیسه های کوچک که باید لغزش مستقیم به خود توشه موارد است.

مغناطیسی مخزن کیسه ها یک ایده عالی است و می تواند نگه دارید در مورد شما می خواهید برای دریافت به سرعت مانند دوربین شما پول آب اثبات و غیره اگر استخدام یک دوچرخه و شما're مصرف خود را مخزن کیسه با شما این سوال را بپرسید که اگر این دوچرخه دارای یک مخزن فلزی بسیاری از دوچرخه مانند BMWs در حال حاضر ،

حامل / BIN کیسه

نگه داشتن خود را در لباس های کثیف جداگانه خود را از لباس تمیز با کیسه های پلاستیکی است که راه آن را می سازد آن را آسان تر به تفاوت و خود را نگه می دارد پاک کردن چیزهای از تبدیل شدن به بد بو. آنها همچنین می توانند مفید برای ذخیره سازی, کثیف, کفش, لباس و البته هر زباله شما نیاز به ذخیره تا بعد سطل زباله.

آیتم های الکتریکی

این چیزهایی که شما ممکن است فراموش کرده و قادر به خرید در کشور های خارجی اگر می're گرفتن یک دوربین تلفن همراه آیفون و غیره شما نیاز به شارژر برای هر. آن's نیز ایده خوبی است برای این آیتم ها در بسته های جداگانه کیسه مانند زیپ قفل کیسه و یا حتی بهتر از زیپ قفل مدرسه مداد موارد است. چند بار من've گرفتار در باران و چیزی رو الکترونیکی و don't بسته چیزهایی مانند یک بطری آب در کادر بالا با دوربین خود را! و یا دوربین به زودی می تواند شناور در اطراف با خوشحالی در حالی که شما لذت بردن از شگفت انگیز خم در جاده ها است.

موارد اضطراری

در هدایت موتور سیکلت تور یک کیت کمک های اولیه همراه با راهنماهای آموزش دیده باید در دسترس خواهد بود اما اگر به تنهایی سفر شما نیاز به یک کیت کمک های اولیه می باشد که بسته به موارد اضافی مانند دافع حشرات نیش کرم سردرد و قرص آنتی هیستامین.

اگر شما're سفر به مکان های از راه دور شما می توانید خرید و یا اجاره یک دستگاه نقطه یا مشابه اینها ساده واحد GPS که ارسال سیگنال به ماهواره نشان دادن محل خود را در هر ساعت یا بیشتر وجود دارد یک دکمه اضطراری که یک سیگنال را می فرستد به خدمات اورژانس در صورت نیاز و یا ارسال از قبل لود شده پیام به یک نامزد شماره تلفن همراه. غیر ضروری است اما ویژگی های سرگرم کننده در مورد این است که شما می توانید به آدرس وب سایت را به دوستان و خانواده خود و آنها می توانید ببینید که در آن شما در جهان هستند.

جعبه ابزار چیزی است که تمام اقلام ضروری برای خاص خود را دوچرخه اکثر شرکت های اجاره باید این موجود اما همین't, بنابراین مطمئن شوید که شما بخواهید برای یک کیت ابزار. کمک های کنار جاده ای نیز یک جواهر کوچک را شامل می شود با اجاره

فراموش نکنید که

گذرنامه و گواهینامه رانندگی, بیمه مسافرتی, حس ماجراجویی

Don't فراموش نکنید که برای سفر خود را به لیست.

سواری مبارک همه.

[ad_2]