بزرگ کردن لبها – افزایش برای جوان لبخند

[ad_1]تقویت لب – لب بهبود گزینه های

چندین روش مختلف در دسترس برای تقویت لب یا لب بهبود. این روش ممکن است به تقسیم غیر جراحی و جراحی.

o غیر جراحی بزرگ کردن لبها– پرکننده مانند Restylane(TM), Juvederm(TM) و دیگران می توان تزریق به لب به ایجاد یک جوان کامل لب. تزریق فیلر نه تنها لب full بلکه متورم شدن لب پوست است که در اثر کاهش خطوط لب و لب چین و چروک است.

هنگامی که به درستی پرکننده به نوبه خود بخش صورتی لب بالا به سمت بالا کاهش فاصله از صورتی لب به بینی. این کمک می کند تا ایجاد یک جوان به ظاهر لب به لب تمایل به روشن کردن و کشیدن به عنوان سن. حرکت نزولی تنها به شکلي است که آنها نیاز به تکرار حداقل سالانه گاهی اوقات در شش ماه.

o فولاد لبها– وجود چندین روش جراحی افزایش لب. شایع ترین هستند:

1. تزریق چربی– چربی برداشت شده از یکی دیگر از منطقه بدن مانند ران. حذف چربی است و درمان در یک راه برای بهبود “را” و یا بقا پس از پیوند. چربی است و سپس تزریق به لب برای حجم و پر کردن بافت. تزریق چربی با این نسخهها کار است اما طولانی مدت تورم و کبودی زیر پوست تزریق. پس از 50 ٪ از چربی را حل جراح به بیش از صحیح تزریق. می توانید آن را به سه تا شش ماه برای نتیجه نهایی دیده می شود.

2. بزرگ کردن لبها با رژلب ایمپلنت– وجود چندین ایمپلنت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این ایمپلنت کوچک و نرم و بسیار متفاوت از ایمپلنت های پستان. تکه های کوچک از Gortex(TM) استفاده شده است برای سال های بسیاری است. جدیدتر ایمپلنت مانند کوچک طولانی بالن که وارد می شوند به لب. نتایج لبها با رژلب ایمپلنت می تواند بسیار عالی و دائمی هستند بر خلاف پرکننده. اما ایمپلنت در برخواهد داشت خطر رد بدن. اگر ایمپلنت را رد کرد و نیاز به حذف قابل توجهی زخم و ناهنجاری می تواند در نتیجه.

3. عمل جراحی لیفت لب– وجود دو مشترک لب آسانسور روش. بهترین جدیدتر روش انجام می شود در داخل لب بالا در نتیجه هیچ قابل رویت اسکار. طول لب آسانسور روش کوچک فلپ مخاط (صورتی بافت در دهان) مفتول در کویل به فشار لب بیرون و تا. نتایج می تواند بسیار عالی و عدم زخم قابل رویت است به همراه بزرگ.

روش قدیمی تر از لب آسانسور استفاده خارجی برش زیر بینی. لب فوقانی پوست نزدیک سوراخهای بینی از بینی برداشته شد و در نتیجه کشیدن لب بالا به سمت بالا. در حالی که این روش باعث بهبود مرتبط با سن طول از لب زخم به نظر من غیر قابل قبول هستند.

چرا مردم باید لبها?

o مفاهیم مدرن از زیبایی– امروز کامل, به دنبال چاق و چله, لب های در نظر گرفته شده جزء ایده آل از زیبایی صورت. محبوبیت این چهره آنجلینا جولی به عنوان یک آمریکایی نمونه ای از یک چهره زیبا اغلب با تمرکز در درجه اول در او کامل ، ما در حال حاضر یک جامعه چند فرهنگی بسیار متفاوت از پنجاه سال پیش زمانی که قفقازی چهره با لب های نازک تر تحت سلطه مجلات زیبایی. اسپانیایی, افریقایی و آمریکایی و آسیایی مفاهیم زیبایی را همیشه کامل و مدرن زیبایی آمریکایی آرمان را در آغوش این ویژگی به عنوان ما جامعه چند فرهنگی تکامل یافته است.

o کامل لب نگاه جوان-به عنوان چهره ما در سنین تغییرات قابل توجه رخ می دهد در لب ما. همانطور که سن, پوست سستی توسعه در چهره و لب شروع به خم شدن طولانی و به نوبه خود به سمت داخل. صورتی بخشی از لب زیبا کوپید تعظیم بخشی از لب بالا است که خمیده می شود کمتر مشهود به عنوان لب چرخش به سمت داخل. علاوه بر این چین و چروک لب لب خط و رژ لب خط توسعه به عنوان سن. این خطوط نتیجه سالها از جمع عمل لب عضلات و ایجاد یک ظاهر به دهان است.

بوتاکس(TM) کمک می کند تا تقویت لب

o بوتاکس(TM) حذف چین و چروک – بوتاکس(TM) شل شدن عضلات لب که باعث جمع و در نتیجه لب خط. اگر بیمار دارای چین و چروک لب من معمولا تزریق هر دو یک پرکننده مثل Restylane(TM) یا Juvederm(TM) و همچنین تزریق مقدار کمی از بوتاکس(TM).o بوتاکس(TM) آسانسور دهان
– بوتاکس را فراهم می کند لب بالابر زمانی که Detrussor عضله (چانه عضله است که می کشد لب و دهان) ضعیف است. همانطور که سن, دهان می شود به خصوص در گوشه و کنار. این منجر به عروسک خیمه شب بازی خطوط و همزمان با کشیدن پوست. مقدار کمی از بوتاکس(TM) شل شدن عضله است که می کشد لب پایین را فراهم می کند و یک لب آسانسور به گوشه دهان.

چه لبها هزینه ؟o تزریق فیلر
-تزریق فیلر هزینه $400-$750 بسته به مقدار پرکننده استفاده می شود.o جراحی
– لب لانه گزینی عمل جراحی می تواند هزینه $1500-$5000 بسته به نوع عمل جراحی درگیر نوع ایمپلنت و ظهر از روش.که باید انجام لبها?
o پرکننده
– نظر خود من این است که شما باید به یک متخصص که دارای تجربه در لب تزریق تکنیک های. به طور معمول این خواهد بود هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک. بسیاری از هیئت مدیره گواهی متخصص پوست نیز انجام گیرند.

کلیدی است برای پیدا کردن یک دکتر که دارای تجربه در ایجاد یک لب با پرکننده. از آن آسان است برای دریافت نتیجه کامل است. تجربه و مهارت های فنی مهم است. از پزشک بخواهید به شما نشان می دهد عکس های خود کار می کنند. بپرسید که چگونه بسیاری از لب تزریق در آنها انجام می شود. اعتماد به غرایز روده خود در مورد پاسخ شما را دریافت کنید.o لب, عمل جراحی افزایش
-نظر خود من این است که هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک با تجربه در لب جراحی باید مشورت شود. لب پیچیده ای حیاتی ساختار از صورت را با هر دو زیبایی و بسیار مهم اجزای عملکردی است. بنابراین من فکر می کنم شما بهتر خواهد بود خدمت کرده است اگر شما به دنبال یک هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک است که با تجربه در لب جراحی است.

من همیشه توصیه می شود از دیدن دو جراحان قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید. بپرسید که چگونه بسیاری از لب روش دکتر انجام داده و از آنها بخواهید برای دیدن نتایج.

لب بهبود می تواند زیبایی و جوانی را به صورت خود را. مدرن تزریق فیلر آسان و یک راه فوق العاده برای شروع است. من همیشه توصیه می کنند که بیماران من سعی تزریق فیلر و احتمالا بوتاکس(TM) ، اگر آنها را دوست دارم نتیجه اما می خواهم یک راه حل دائمی و سپس از نظر ما گزینه جراحی.

[ad_2]