برنامه ریزی سفر کمپینگ خود را

[ad_1]

کمپینگ باید خود به خود سرگرم کننده و آرامش بخش است. اما به منظور استراحت و لذت بردن از که خودانگیختگی پیشبرد برنامه ریزی است.

کمپینگ بوده و یک سنت برای بیش از 100 سال است اما در آن زمان این بود کمپینگ بسیار به عنوان تنها زندگی می کنند در حالی که برای. توسط 1940s, اردو شروع به تبدیل شدن به صورت جدی به یک شکل گسترده از تعطیلات. اما همانطور که پس از جنگ جهانی دوم اقتصاد بهبود یافته و سیستم بزرگراه های توسعه کمپینگ واقعا در زمان خاموش به عنوان یک آرامش بخش و خود به خودی تفریح و سرگرمی.

در حال حاضر در حال حاضر با ظهور و rv ها و پیشرفت تکنولوژی کمپینگ شد بسیار محبوب است. نتیجه ؟ بسیاری از اعضای کمپ با یکدیگر رقابت برای محدود نقاط خاص در طول هفته از سال را در تعداد محدودی از campsites.

به عنوان بیشتر و بیشتر کمپینگ enthusiest در چالش با اردو زدن, تجاری campsites بر خاست تا به ارضای نیاز وجود دارد اما محدودیت های اقتصادی از محدودیت (بسیاری از campsites را ندارد و سودآور کسب و کار). تعداد مطلوب نقاط خارج از ملی و پارک دولت محدود است ، وجود دارد تنها خیلی عالی مناظر اطراف.

پس به فکر “کمپینگ باید خود به خود سرگرم کننده و آرامش بخش”. به منظور انجام این کار اولین گام در برنامه ریزی سفر کمپینگ خود را به تصمیم می گیرید زمانی که و که در آن شما می خواهید برای رفتن و سپس رزرو. وجود دارد صدها نفر از مکان های آنلاین برای انجام این کار است. دو ReserveUSA (http://www.reserveusa.com) و پارک ملی خدمات مرکز رزرو ([http://reservations.nps.gov]).

مانند رزرو خوبی کروز, شما نیاز به کتاب حداقل سه ماه جلوتر و برای بهترین نقاط احتمالا به اندازه یک سال یا بیشتر. در اتاق های معروف Ahwahnee هتل در یوسمیتی اغلب نیاز به رزرو دو سال در پیش است. بسیار فوق العاده ای با توجه به این که ارزان ترین اتاق 350 $در هر شب.

هنگامی که شما یک تایید رزرو شما می توانید خود را آماده لیست بسته بندی. شما می توانید پرتاب همه چیز را به RV را خاموش. اما شانس بالا هستند شما را نادیده می گیرند کاری ضروری است.

شما نیاز به خوبی مواجه نگردند کیت کمک های اولیه. شما باید وقت خود را صرف بررسی لیستی از رایج ترین گیاهان سمی برای مکان شما را انتخاب کرد و هر گونه حیات وحش هشدار برای این منطقه است. خرس های رایج در برخی از مناطق گربه وحشی در دیگران است.

ایجاد یک لیست کامل: چادر و کیسه خواب, لباس, ابزار, اجاق, روشنایی, … که مناسب برای مکان و زمان از سال است. این لیست خواهد بود حداقل یک صفحه از چهار ستون کامل از همه چیز حتی فقط برای ضربه زدن به اصول اولیه است.

بررسی هر گونه بسته شدن جاده, به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی یک زمستان کمپینگ. سیل, سنگ, اسلاید, بهمن برف و یخ و مشکلات دیگر هنوز هم نسبتا شایع است.

به عنوان سفر تاریخ نزدیک می شود, بررسی آب و هوا. ترین کمپینگ در مناطق در کوه ها و یا دور از مناطق شهری. این مناطق تمایل به کمتر, پیش بینی آب و هوا با باران ناگهانی squalls رعد و برق و غیره. اما شما می توانید یک ایده خوبی از آنچه شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند به هر حال. بسته درآمده است.

برنامه ریزی با دقت و شما خواهید بود در یک موقعیت بهتر برای استراحت و فراموش کردن در مورد کنترل حوادث در طول سفر خود را.

[ad_2]