برنامه‌های حرم مطهر رضوی در ماه مبارک رمضان / مناجات‌خوانی ‌کریمی، سماواتی، ‌نریمانی و ‌حدادیان از بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع)‌- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، ماه مبارک رمضان؛ ماه خیر و برکت و سراسر فیض و نور از راه رسیده است و برنامه‌های متعدد مذهبی در این زمینه تدارک دیده شده است.

ماه رمضان امسال اما با رمضان سال‌های قبل از جهات مختلف متفاوت است که یکی از مهمترین تفاوت‌ها، شیوع و همه‌گیر شدن ویروس کرونا است و همین مسئله سبب شده است تا برنامه‌های مذهبی ویژه این ایام نیز به صورت مجازی برگزار شود.

امسال نیز همچون سال‌های گذشته حرم منور رضوی کانون توجه شیعیان جهان است؛ هرچند که رمضان امسال متفاوت است اما تدارک برنامه‌های مختلف در فضای مجازی بار دیگر سبب شده است حرم منور امام هشتم(ع) قبله آمال باشد و مورد توجه از بعدی دیگر قرار گیرد.

در فضای مجازی امسال مداحان معروفی از سراسر کشور برنامه‌های خود را در بارگاه منور رضوی اجرا خواهند کرد که برخی از آنها به این شرح است:

محمود کریمی 30 شب در حرم امام رضا)ع) از ساعت 1 بامداد به صورت زنده از شبکه دو سیما و صفحه Fotros_ir پخش زنده خواهد شد.

ویژه برنامه ماه رمضان هیأت رزمندگان اسلام نیز امسال در قالب حسینیه مجازی 30 شب توسط محمدرضا طاهری از ساعت 1:45 آغاز و به صورت زنده از شبکه 5 سیما پخش می‌شود.

مناجات خوانی میثم مطیعی نیز از شبکه سه سیما هرشب حوالی ساعت 24 پخش می‌شود و از صفحه اینستاگرام [email protected] نیز قابل مشاهده است. 

ایوان مقصوره مسجد گوهرشاد از ساعت 24 تا 1 بامداد با حضور محمدحسین پویانفر، مهدی رسولی و محمدرضا بذری برگزار می‌شود که این مراسم از شبکه افق پخش می‌شود.

 مناجات‌خوانی مداحانی چون مهدی سماواتی، سیدرضا نریمانی و سعید حدادیان از بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) هر شب در ساعت 23:45 تا 30 دقیقه بامداد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

انتهای پیام/281/ش

[ad_2]

Source link