بررسی فرم طراحی و مزایای سرشیشه اونت در بازار

سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

سر شیشه اونت توسط برند فیلیپس اونت ساخته می شود که دارای مزایای بسیار زیادی است. در ابتدا به بررسی چند نمونه از این ویژگی های کاربردی می پردازیم و بعد به تعدادی از سوالات پر تکرار پاسخ خواهیم داد.

یک ویژگی بسیار مفید و ضروری سر شیشه اونت این است که فاقد هر گونه ماده مضر و BPAهستند. این ویژگی از این جهت ضروری است که سر شیشه به طور مستقیم با دهان و تغذیه نوزاد سر و کار دارد پس باید در انتخاب آن دقت لازم انجام شود.

سرشیشه اونت

ویژگی دیگر شباهتی است که به سینه مادر دارند، به این طریق نوزاد هر چقدر هم ک حساس باشد متوجه تفاوت زیادی بین سر شیشه و سینه مادر نخواهد شد و راحت تر آن را خواهد پذیرفت.

ویژگی اقتصادی این سر شیشه ها قابلیت اتصالی است که به تمامی شیشه شیر های نچرال اونت دارند، بنابراین شما می توانید با خرید تنها یک شیشه شیر، سر شیشه های مختلف را روی آن قرار دهید.

مزیت بسیار مهم این شیشه شیر ها قابلیتی تحت عنوان آنتی کولیک است، این محصول طوری طراحی شده که اجازه ورود هوا را به دهان و بعد معده نوزاد نمی دهد، به این ترتیب دیگر شاهد نفخ شکم و دل درد های شبانه در نوزاد نخواهید بود‌. در این خصوص می توانید به راهنماي خريد سري با كيفيت شيشه شير نوزاد نیز مراجعه کنید.

 

سر شیشه شماره ۱ مناسب چه سنی است؟

تمام سوالاتی که مربوط به سن و قطره شیر خروجی و شماره سر شیشه باشند طبق اطلاعات زیر جواب داده می شوند چرا که سر شیشه ها بر اساس سن نوزاد و قطره مورد نیاز او طراحی شده اند؛

·       سر شیشه شماره ۱، صفر ماه، یک قطره

·       سر شیشه شماره ۲، بالای یک ماه، دو قطره

·       سر شیشه شماره ۳، بالای سه ماه، جریان متغیر که قابل تنظیم نیز می باشد.

·       سر شیشه شماره ۳ معمولی، بالای سه ماه، سه قطره

·       سر شیشه شماره ۴، بالای شش ماه،جریان غلیظ

·       سر شیشه شماره ۴ معمولی، بالای شش ماه، چهار قطره

 

سر شیشه را چه زمانی باید عوض کنیم؟

یک عامل مهم در زمان تعویض سر شیشه سن نوزاد است، مثلا هنگامی که نوزادتان ۳ ماهه شد دیگر نمی توانید همان سر شیشه شماره ۱ را استفاده کنید چرا که نوزاد در ۳ ماهگی نیاز به خروجی شیر بیشتری از سر شیشه دارد.

عامل دیگر ایجاد تغییر رنگ در سر شیشه هاست. هر زمان حس کردید رنگ سر شیشه به سمت زرد شدن رفته است بدانید که فاسد شده و باید تعویض گردد.

عامل بعدی پاره شدن سر شیشه است. اگر کوچک ترین پارگی در سر شیشه مشاهده کردید حتما آن را عوض کنید چرا که ممکن است در زمان شیر دهی بعدی پارگی سر شیشه بیشتر شده و موجب خفگی نوزاد گردد.

 

سر شیشه های نچرال اونت که خاصیت های مهمی برای نوزاد دارند؟

محصولات نچرال این برند همگی آنتی کولیک و ارتودنسی هستند.

ارتودنسی یعنی مانع از ایجاد تغییر شکل در لثه و فک می شوند.