بررسی اوضاع نابسامان مسکن در جلسه شورای اقتصاد / ‌سیاست‌های جدید دولت ‌ابلاغ می‌شود- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد اسلامی بعد از ظهر امروز در بازدید از طرح‌های حوزه مسکن استان اردبیل اظهار داشت: طبق زمانبندی مشخص شده و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته است امسال پرونده مسکن مهر بسته خواهد شد به طوری که پروژه مسکن مهر تا پایان شهریور ماه به اتمام می‌رسد.

وی وضعیت مسکن مهر در استان اردبیل را مطلوب دانست و افزود: امیدواریم با اقدامات انجام شده در مناطق مختلف استان اردبیل نیز پروژه بزرگ مسکن مهر به زودی و تا پایان شهریور ماه تکمیل شده و به اتمام برسد تا بخشی از نیاز مردم را تامین کنیم.

اسلامی از اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر طرح اقدام ملی مسکن نیز به خوبی در حال اجراست و در صورتی که تمامی متقاضیانی که ثبت نام کرده‌اند واجد شرایط باشند واحدهای مسکونی واگذار خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به میزان ساخت و ساز مسکن در کشور بیان کرد: سازندگان واحدهای مسکونی و مسکن در سطح کشور باید از کلیه تکنولوژی‌های روز و جدید بهره‌مند شوند و ضمن آن مقرارات مربوط به نرخ مسکن را نیز رعایت کنند.

وی در خصوص تلاش برای تامین نیاز مردم به مسکن ادامه داد: در جلسات شورای اقتصاد با حضور رئیس جمهور در مورد اوضاع نابه‌سامان مسکن تصمیم‌گیری و سیاست‌های جدید دولت در این زمینه ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/ 146/ی

[ad_2]

Source link