بررسی اجمالی از عمل جراحی زیبایی

[ad_1]

جراحی پلاستیک متشکل از دو شاخه های: جراحی زیبایی و ترمیمی جراحی پلاستیک. هدف از عمل جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر فیزیکی یک فرد است. جراحی پلاستیک می تواند انجام این کار و یا فقط بازسازی (جراحی ترمیمی). از سوی دیگر جراحی ترمیمی و پلاستیک انجام شده است به منظور بهبود عملکرد. آن را نیز ممکن است مستلزم بهبود ظاهر هر چند این است که هدف اصلی خود را. جراحی ترمیمی و پلاستیک نیز شناخته شده است به سادگی به عنوان جراحی ترمیمی.

در مکان های دیگر در سراسر جهان عمل جراحی زیبایی است که به طور کامل جدا از جراحی پلاستیک. عبارت لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی نیز نامیده می شود غیر ضروری, عمل جراحی, عمل جراحی و عمل جراحی که بیمار تصمیم می گیرد در حالی که جراحی پلاستیک عمل جراحی به منظور بهبود ظاهر ناشی از بیماری یا آسیب.

به گفته کارشناسان عمل جراحی زیبایی است که برای همه نیست. چیزهایی که اتفاق می افتد به یک بیمار زندگی است که تاثیر خود را/او تصمیم به رفتن برای عمل جراحی است. در چندین موارد از جراحان اروپا و آمریکای شمالی ممکن است به تعویق انداختن این روش تا زمانی که بیمار می رود از طریق مشاوره روانشناسی. اکثر اعمال جراحی زیبایی به نتایج دائم بنابراین بسیار مهم است برای یک بیمار بسیار مطمئن شوید که قبل از رفتن را از طریق این روش است.

در اینجا سه روش جراحی که انجام شده اغلب:

پهلو شکم (abdominoplasty)

این روش با هدف تغییر شکل و شرکت در شکم. بیش از حد چربی و پوست گرفته و از وسط و پایین شکم را سفت فاسیا و عضلات دیواره شکم. افرادی که معمولا را انتخاب کنید به انجام پهلو شکم هستند کسانی که از دست رفته مقدار زیادی از وزن و افتادگی پوست به عنوان یک نتیجه, به عنوان به خوبی به عنوان زنان پس از زایمان. در زمان آنها افتادگی پوست به دلیل دلایل ژنتیکی (بیمار به ارث برده و آن را). پهلو شکم نیز می تواند بهبود ظاهر از علائم کشش به خصوص کسانی که در بر داشت زیر ناف.

این مهم است برای شناسایی سوء تغذیه در میان بیمارانی که از دست داده اند و بسیاری از پوند است. قبل از عمل هنگامی که سوء تغذیه شناسایی شده است در کاهش وزن قابل توجهی وجود خواهد داشت کمتر فولاد عوارض درمان سریع تر زخم ها بالاتر از سطح انرژی و بهبود اسکار برای بیمارانی که می خواهید برای رفتن را از طریق فرم بدن.

بینی یا رینوپلاستی

در این روش جراح reshapes بینی بیمار است. این انجام شده است با یک گوش (جراح سر و گردن و متخصص گوش/بینی, جراح پلاستیک یا یک جراح فک و صورت. این روش با هدف بهبود ظاهر بینی و همچنین عملکرد آن – اگر بیمار دارای مشکل تنفس. با توجه به جراحان و بیماران حداقل باید 15 سال (پسر باید بزرگتر). بار وجود دارد که جراحی زیبایی بینی انجام شده است همراه با یک جراحی کشیدن صورت.

لیفتینگ صورت یا لیفتینگ

این روش به معنای حذف چین و چروک با استفاده از عمل جراحی است. این هدف به بهبود بیمار صورت او را/او را نگاه جوان. جراح حذف بیش از حد پوست صورت بدون نیاز به سفت شدن بافت زمینه ای. او redrapes پوست صورت و یا گردن بیمار است. راه های مختلفی وجود دارد از انجام چهره آسانسور, اما یکی از رایج ترین است به چاک دادن قسمت جلوی گوش است که گسترش به رویش می رود و در اطراف پایه گوش و در پشت آن. سپس با یک چاقوی کوچک جراحی و یا قیچی می رود که بیش گردن و گونه جدا کردن پوست از بافت های عمیق تر. پس از آن این بافت های عمیق تر در حال تنگ تر با بخیه یا بخیه. اضافی بافت های عمیق تر هستند و گاهی اوقات حذف شده است. سپس پوست redraped و پوست اضافی برداشته می شود. در نهایت جراح بخیه و یا کالاهای اساسی برش.

[ad_2]