برخی از نمونه های کمپینگ در فضای باز تجهیزات

[ad_1]

این مهم است که به حق کمپینگ در فضای باز تجهیزات. مردم در کنار هم قرار کمپینگ لیست به طوری که آنها آماده هستند و بهترین زمان کمپینگ. این ایده خوبی است چرا که اگر شما برنامه ریزی سفر خود را, راست, شما در حال رفتن برای پایان دادن به بدبختی و ممکن است مجبور به قطع ماجراجویی خود را کوتاه. این همچنین بدان معنی است که نه تنها به خاطر سپردن همه چیز مانند چراغ قوه و کیت کمک های اولیه, اما همچنین آماده برای غیر منتظره. این به معنی داشتن یک گرم کیسه خواب است که دارای آب و هوا شما در حال رفتن به. کمپینگ در کوه ها در حالی که ممکن است آن را گرم هنگامی که شما وجود دارد می توانید دریافت کنید پایین سمت راست سرد در شب. برخی از ارتفاعات بالاتر می توانید به انجماد سطح و داشتن یک کیسه خواب است که دارای این درجه حرارت می تواند به معنای بیدار شدن از خواب در نیمه شب سرد و پر از بدبختی است.

هنگامی که کنار هم قرار دادن کمپینگ لیست مهم دیگر قطعه از تجهیزات کمپینگ مناسب است چادر. آیا نمی شود فریب خورده ارزان چادر. این ممکن است ارزان اما شما پشیمانی از خرید آنها را هنگامی که شما دریافت بارید بر مشکلات با طبقه و در نهایت پاره زیپ باز و بسته شدن آنها. شما می خواهید برای خرید یک کیفیت چادر یکی که حداقل پنجاه دلار یا بیشتر بسته به اندازه. در اینجا این است یکی دیگر از منطقه که در آن این نوع از روی حیله و تزویر. هر چادر را می گویند که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد مناسب در آن اما این فقط یک راهنما است. اگر شما نگاه کنید در جعبه آن معمولا نشان می دهد که مردم پس از نزدیک به یک دیگر است که آنها لمس هستند. این است که راه آن است که در زندگی واقعی است. شما باید به در نظر گرفتن دوست دختر خود و یا همسر و همچنین بچه ها اگر شما از یک خانواده است. وجود دارد نیاز به فضا به حرکت در اطراف. شما همچنین باید به در نظر گرفتن دنده شما لباس و چیزهای دیگر که شما می خواهید برای محافظت از آب و هوا. این به این معنی است که اگر شما در حال کمپینگ توسط خودتان شما نیاز به حداقل دو مرد چادر. اگر شما در حال کمپینگ خود را با همسر و سپس چهار نفر چادر مورد نیاز است. اگر شما بچه ها و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن مدولار چادر با مناطق جداگانه برای کودکان و نوجوانان, تجهیزات و خودتان.

بعدی خود را در کمپینگ لیست باید خود را یخ قفسه سینه یا کولر. اگر شما به دنبال این کمپینگ در فضای باز تجهیزات, سپس شما واقعا باید به اطراف نگاه کنید. نگاه برای کولرهای با دو جداره ساخت و ساز است که باید امن درب و راحت گرفتن دستگیره. فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از روز شما در حال برنامه ریزی می شود که شما در حال رفتن به نیاز به صرف شام وعده های غذایی شیر برای صبحانه و به عنوان ناهار گوشت و چاشنی. این همچنین شامل نمی شود هر گونه نوشابه و یا آب است. سی و شش لیتر قفسه سینه است که یک شروع خوب برای کسانی که کوتاه مدت یک شب و یا آخر هفته سفرهای اما اگر شما قصد اقامت دیگر هیچ چیز ضربان پنجاه و چهار لیتر یا قفسه سینه. فقط یک زن و شوهر از راهنمایی برای سینه یخ. یکی از آنها این است که به یاد داشته باشید برای بسته یخ قفسه سینه که در آن آخرین شب مواد غذایی است که در پایین با اولین روز در بالای صفحه. برخی از سینه با مناسب سینی را درج می کند و این یک ایده خوب برای نگه داشتن ناهار گوشت و پنیر از آب بیرون. همچنین است یک ایده خوب برای خرید یخ خشک همراه با یخ به طور منظم. قرار دادن شما در آخرین روز غذا در پایین لایه ای از یخ و یخ خشک, غذا, یخ, و غیره. این اطمینان خواهد داد که شما آخرین وعده های غذایی سرد باقی می ماند.

اینها فقط چند نمونه از راست کمپینگ در فضای باز تجهیزات. مطمئن شوید که شما کمپینگ لیست همچنین شامل چیزهایی مانند باطری اضافه چند جفت جوراب گرم ،

[ad_2]