برخی از رایج ترین انواع جراحی های زیبایی

[ad_1]

لیفت ابرو

اغلب به عنوان browplasty یا پیشانی آن هدف بلند افتادگی ابرو و/یا خلاص شدن از شر چین و چروک پیشانی و یا نگرانی در خطوط است که معمولا همراه با پیری است. این روش انجام شده است همراه با دیگر روش های زیبایی است که قصد رسیدن به لذت بخش تر صورت ظاهر.

بزرگ کردن چانه

این روش با هدف ایجاد یک بیمار چانه برجسته تر و ویژگی های صورت نگاه متعادل تر. یک جراح مکان های ایمپلنت. معمولا یک بیمار که از طریق بینی (رینوپلاستی) نیز می رود از طریق بزرگ کردن چانه در همان زمان. در زمان جراح موفق به کار در استخوان فک و بدون استفاده از یک پروتز ایمپلنت. با این وجود, بزرگ کردن چانه است که با استفاده از ایمپلنت است و بیشتر محبوب در میان بیمارانی که دندان و فک است که به طور معمول تابع.

برجسته کردن گونه

این عملیات با هدف ارائه به بیمار با برجسته تر استخوان های گونه. برخی از جراحان این کار را با قرار دادن ایمپلنت در بالای استخوان گونه. با توجه به بسیاری از بیماران ضعیف گونه اجازه چهره خود را نگاه کنید و سالخورده. همانطور که ما مسن تر رشد ما گونه تمایل به از دست دادن خود را پری.

گونه بلند

نیز نامیده می شود یک midface آسانسور این عملیات آسانسور قسمت وسط صورت (گونه) به منظور بهبود پری و کانتور به گونه و زیر چشم منطقه است.

کاشت مو

اکثر مردان – به ویژه قفقازی اما برخی از زنان به عنوان به خوبی تجربه از دست دادن مو. این وضعیت اتفاق می افتد به دلیل دلایل ژنتیکی. پیوند مو جایگزین بزرگ گرافت های مو. برای دریافت نتایج مورد نظر بیماران ممکن است نیاز به انجام چندین جلسه از میکرو-پیوند مو. پس از شش هفته پیوند سقوط خواهد کرد پس از آن جایگزین خواهد شد حدود سه ماه پس از زمانی که مو جدید بیرون می آید.

تزریق کلاژن

کلاژن معمولا استفاده می شود در پلاستیک و لوازم آرایشی و بهداشتی روش های جراحی برای بیماران سوختگی و همچنین بازسازی استخوان. آن نیز استفاده می شود در درمان بیمارانی که دچار بی اختیاری ادراری. تزریق کلاژن اگر چه می تواند با برخی از اشکالاتی که یکی از آنها طولانی مدت است قرمزی در بعضی از بیماران. قبل از عمل جراحی پزشکان می تواند انجام تست پچ به می دانم که اگر یک بیمار در معرض خطر است. اکثر کلاژن مشتق شده از گوشت گاو, از آنجایی که آنها نمی آیند با BSE یا bovine spongiform انسفالوپاتی (جنون گاوی). کلاژن نیز ممکن است گرفته شده از خوک بافت.

از جمله درمان های پرکننده های پوستی است که لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی استفاده می کند به کاهش خطوط چین و چروک و به علاوه تقویت بافت نرم و خطوط. کلاژن درمان موقتی هستند پس بدن تنزل آنها. آنها باید تکرار شود بعد از آن.

تزریق چربی

همچنین شناخته شده به عنوان چربی پیوند این که برنامه های مختلفی در جراحی زیبایی. این است که با جمع آوری چربی از یک قسمت از بدن بیمار و سپس تزریق به بخش هایی که نیاز به حجم بهبود است. در کل این تولید ایمن و پایدار نتایج. بیماران راضی تر هستند با تزریق چربی, از آنجا که این هدف دو موضوع.

چربی برداشته شده از یک قسمت از بدن است که نیاز به کاهش چربی و سپس اضافه شده به دیگر بخش های بدن است که نیاز به حجم بیشتر. چربی برداشته شده است شسته خالص پس از آن دوباره تزریق با استفاده از سوزن مخصوص. برای مطلوب ترین نتایج بیمار از طریق همان روش برای بسیاری از بار.

[ad_2]