برای درمان جای جوش – چیزهایی که کارشناسان نمی خواهند شما بدانید

[ad_1]

اگر شما در میان یکی از کسانی که زخم آکنه و تلاش برای جستجو یک درمان خوب برای آن و سپس این مقاله کمک خواهد کرد که شما را به تصمیم گیری بهتر. امروز, وجود دارد تعدادی از راه هایی برای مقابله با این مشکل شما می توانید انتخاب کنید درمان های خانگی و یا گرفتن کمک های حرفه ای. یک مشخصه منحصر به فرد از درمان های خانگی است که گاهی اوقات زخم آکنه هستند نه پاک کردن به طور کامل و در موارد شدید ممکن است آن را بدتر می ترساند. در گذشته بسیاری از مردم برای درمان اسکارهای آکنه با داروهای خانگی به عنوان درمان بسیار پرهزینه و شرکت های بیمه نمی شد حاضر به کمک به آنها در نظر بگیرید این روند به یک روش انتخابی.

بحث خود را با متخصص در مورد درمان های مختلف در دسترس برای خلاص شدن از زخم آکنه. این بستگی دارد که چگونه جدی خود را زخم – در برخی از موارد حذف اسکار کرم و پماد فقط ممکن است این ترفند را انجام دهد. و در موارد جدی تر شما نیاز به کمک های حرفه ای و تحت تجویز دارو و یا درمان با لیزر است.

آکنه زخم بودن مشکل پوستی شایع در میان بسیاری از مردم از نوجوانان به بزرگسالان است. برخی از افراد جدی آکنه موجب ترس و درمان هیچ خوب است. افراد مبتلا به زخم باید یک زمان سخت به مبارزه زخم; آن را مادام العمر نبرد با اعتماد به نفس. در گذشته acutane تنها درمان مورد استفاده توسط متخصص پوست برای درمان آکنه موجب ترس. امروز با اختراع مدرن و تکنیک های مختلف درمان در دسترس هستند که در مقابله با زخم, درمان شروع می شود از فرایند بسیار ساده به پیچیده تر روش های جراحی بسته به خود زخم بیماری است. وجود دارد بسیاری از درمان های آکنه زخم; برخی از آنها موقت و برخی با اثر دائمی. انتخاب بهترین درمان برای خود شما. قیمت از درمان ممکن است متفاوت باشد در اعمال جراحی.

  1. پرکننده های پوستی: یکی از مقرون به صرفه و کمتر فولاد روند. پرکننده های پوستی تزریق متشکل از کلاژن و هیالورونیک اسید, آن کمک می کند تا برای لیفتینگ پوست و پنهان کردن زخم. این درمان برای آکنه زخم کمک می کند تا شما را به عقب بر گردیم زیبایی و پوست صاف, اما برای زمان کوتاه است.
  2. پانچ عمل Subcision: در طول این درمان کوچک برش مانند ابزار استفاده می شود برای کاهش جای زخم از روی پوست بیمار و سپس بستن زخم با استفاده از steri-strips, بخیه یا پوست چسب. هنگامی که زخم ها شفا, پوست صاف خواهد شد و حتی در بافت است. برای این درمان بی حسی موضعی داده می شود.
  3. درمان با لیزر: لیزر درمانی است آخرین پیشرفت تکنولوژی در زمینه پزشکی کمک می کند تا در حذف اسکارهای آکنه به طور دائم. درمان انجام شده توسط متخصص پوست در کلینیک لیزر بیمارستان. درمان با لیزر نه تنها کمک می کند تا آنها را حذف کنید اما کاهش قرمزی ناشی از آکنه. قبل از اینکه تحت این درمان متخصص پوست تعیین خواهد کرد که آیا نوع پوست شما مناسب است برای درمان با لیزر یا نه. لیزر درمان گران است اما آن را به عنوان یکی از بهترین درمان برای جای جوش, بررسی خود را با پزشکی شرکت بیمه که آیا آنها پوشش این درمان یا نه.

[ad_2]