برادرزاده ترامپ خطاب به عمویش: استعفا کن- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، ماری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور آمریکا سه شنبه در روز انتشار کتابش از دونالد ترامپ خواسته است تا از این سمت کناره گیری کرده و استعفا کند.

بر اساس این گزارش، ماری ترامپ در مصاحبه با ای‌بی‌سی نیوز در پاسخ به این سئوال که اگر در مقابل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید بود، به او چه می گفت، تاکید کرد: استعفا بده.

ماری ترامپ که یک روانشناس بالینی است، افزود: عموی من به دلیل مشکلات عمیق خانوادگی دچار انحراف شده و این مسائل وی را به یک رهبر کاملا ناتوان تبدیل کرده است و اینکه بخواهیم به او اجازه هدایت و رهبری این کشور را بدهیم، بسیار خطرناک است.

وی تصریح کرد: فرد ترامپ پدر بزرگ من و پدر دونالد ترامپ فردی دچار اختلال شخصیت بود و سالها رفتار نامناسب وی روی شخصیت ترامپ تاثیر گذاشته است. زمانی که پدربزرگ من درگذشت، من به همراه خواهر و برادرهایم بر سر بخشی از وصیت نامه اش با خانواده ترامپ مشکل حقوقی و قضایی پیدا کردیم.

برادرزاده ترامپ هشدار داد: اگر دونالد ترامپ برای دور دوم نیز به ریاست جمهوری برسد، این به معنای پایان دموکراسی آمریکایی خواهد بود.

خانواده ترامپ تلاش زیادی کرده است تا مانع از انتشار کتاب ماری ترامپ شود، آنها مدعی هستند که ماری ترامپ توافقنامه مربوط به عدم افشای اطلاعات را که قبلا امضا کرده، نقض نموده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link