بدون تماس و تکنولوژی های قابل حمل

[ad_1]

در سال های اخیر پیشرفت های موبایل راديولوژيک تکنولوژی تصویربرداری ساخته شده است این امکان را برای خانه نشین بیماران برای جلوگیری از سفر به بیمارستان یا درمانگاه. دستگاه های قابل حمل xray به راحتی چرخ به بیمار را در خانه و یا مکان های دیگر است. آنها حتی می تواند منتقل شود تا پرواز از پله ها در برخی از موارد است. با این دستگاه یک xray تصویر ممکن است به دست آمده و سپس پردازش شده در سایت و به صورت بی سیم ارسال شده به سفارش پزشک و/یا رادیولوژیست برای تفسیر. پزشک معالج ممکن است حتی دسترسی به تصاویر را بر روی یک کامپیوتر لپ تاپ اپل و یا حتی یک تلفن هوشمند مانند آیفون و یا خوانده. کیفیت تصویر بسیار عالی است در حال حاضر در مقایسه با فقط چند سال پیش. اخذ قابل حمل xrays در یک بیمار را در حالی که گران تر از زمانی که انجام می شود در یک رادیولوژی مرکز تصویربرداری اغلب ثابت می شود صرفه جویی در هزینه. نمونه هزینه های قابل حمل xrays انجام می شود در خانه مانند یک chest xray و یا مجموعه ای از مچ پا xrays حدود 350 دلار در مقایسه با 50 دلار زمانی که بیمار در سفر به xray تسهیلات. هزینه آمبولانس سوار به صورت غیر سرپایی بیمار ممکن است بسیار بالاتر است و ممکن است تحت پوشش بیمه است. هنگامی که بیماران باید به بخش اورژانس یک xray, یک اتفاق معمول بعد از ساعت هزینه ممکن در هزار است.

تلفن همراه مراقبت های فوری و خدمات مستقر در سان فرانسیسکو اغلب استفاده از این تلفن همراه راديولوژيک خدمات برای ارائه به دکتر تماس خدمات. آنها این را یک گام بیشتر با ارائه این تکنولوژی به بیماران در همه سنین نه فقط خانه نشین سالمندان. آنها توسط کارکنان اورژانس پزشکان و دستیاران خود را. این خانه تماس با ارائه دهندگان بسیار با تجربه در مراقبت های اضطراری پزشکی و بنابراین به طور کامل قادر به مدیریت خفیف تا متوسط ارتوپدی تروما مانند مچ پا رگ به رگ شدن مچ دست شکسته و غیره. هنگامی که xray به دست آمده است در سایت پزشکان حمل اسپلينت تجهیزات به طوری که صدمات ممکن است به سرعت و به راحتی تثبيت شده برای راحتی. داروها هستند و سپس توزیع آن برای بیمار و راحتی و یا تجویز شده برای وانت در داروخانه های محلی.

در این راه بیماران ملزم به تحمل ماراتن زمان انتظار در یک ER. پزشکان ارائه, دکتر, خانه, تماس, خدمات لوکس از زمان به طوری که ارتباط با بيمار است سخاوتمندانه و سوالات پاسخ داده شده. Housecall ارائه دهندگان باقی می ماند و به راحتی در دسترس از طریق تلفن پس از این دیدار باید بیماران را بیشتر سوال و یا مشکلات.

اضافی قابل حمل راديولوژيک خدمات ارائه راحتی و صرفه جویی در هزینه شامل سونوگرافی و EKGs. در حالی که سبک EKG ماشین آلات شده اند در اطراف برای برخی از زمان هستند و به راحتی مورد استفاده در طول housecall, فراصوت تنها نسبتا به تازگی به جمع و جور به اندازه کافی برای شرق سفر می کند. در واقع سال های اخیر دیده می شود توسعه دستی دستگاه های اولتراسوند اجازه می دهد برای سریع ارزیابی بصری بسیاری از مشکلات در فقط در مورد هر مکان.

[ad_2]