بالا 10 مورد به هنگام کمپینگ

[ad_1]

آماده سازی ضروری است برای هر سفر کمپینگ, که آیا شما در حال اقامت برای یک هفته و یا فقط یک شب داشتن تجهیزات لازم برای حفظ شما و خانواده خود را اولویت شماره یک. در حالی که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در دسترس است را با شما در سفر کمپینگ خود را, برخی از آنها مهم تر از دیگران است. بیایید نگاهی به موارد بالا را با شما در هنگام بازدید از منزل است.

1. چادر کمپینگ / پناهگاه

پناهگاه مهم ترین بخش از هر گردش به خارج از منزل که به خوبی محافظت شده و آماده برای هر نوع آب و هوا است که ممکن است بوجود می آیند است خود را اولویت شماره یک. از آنجا چادر می آیند در چنین طیف گسترده ای از سبک ها و اندازه ها و مواد انتخاب خود را از یک آب و هوا محکم و با دوام چادر ضروری است. اکثر چادر ها تاریخ با استفاده از یک فصل امتیاز 2 فصل به صورت نور بدون استفاده از آب و هوای خشن 3 فصل متوسط برای استفاده و می تواند مقاومت در برابر باد و باران و برف و باران و 4 فصل چادر ساخته شده برای طول سال استفاده و شرایط آب و هوایی شدید. یک pop-up سایه بان و یا صفحه خانه نیز بزرگ را پناهگاه از خورشید و یا اشکالات.

2. مواد غذایی

اگر شما تا کنون شده است در یک سفر بدون غذا به اندازه کافی شما می دانید چقدر بد این می تواند به خصوص اگر شما بچه ها. همیشه بسته بندی مواد غذایی بیشتر از شما نیاز دارید, شما می تواند در یک موقعیت طولانی تر از انتظار می رود. از آنجا که شما و فرزندان خود را ممکن است بسیار فعال تر از حالت عادی خود را از مواد غذایی تامین می شود تا سریع تر از حالت عادی است. همیشه آن را بازی امن و کمی اضافی مواد غذایی و آب است.

3. اجاق گاز کمپینگ / کوره

شما می توانید آماده و آماده برای خوردن غذا برای سفر کمپینگ خود را, اما این معمولا تکراری و یک وعده غذای گرم درست کردن اجاق یا کوره همیشه به نظر می رسد که بسیار خوشمزه تر است. امروز طبخ-کوره آسان به راه اندازی و کار به طور گسترده ای در دسترس پروپان با استفاده از یک کوره زغال چوب را فراهم می کند طعم و مزه و بسیاری از مدل قابل حمل در دسترس هستند در هزینه کم است. در شرایط شدید پروپان اجاق گاز نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گرما.

4. کیسه خواب / پتو

اقامت راحت در طول دوره های استراحت بسیار مهم است که سطح انرژی شما را. با توجه به تغییرات دما بین روز و شب یک کیسه خواب باید شما را با ارائه به اندازه کافی گرما اجازه می دهد تا یک شب آرام بخوابم. یک کیسه است که می تواند نگه داشتن شما گرم به اندازه کافی می تواند به معنای شما صرف شب لرز. کیسه خواب خود را باید در تاریخ و در زیر دمای متوسط از محل سکونت خود علاوه بر این از پشم پتو می تواند کمک به غلبه بر سرد ناگهانی جرقه بزند. بسیار سبک وزن و ملافه و پتو معمولا خوب برای آب و هوای گرمتر.

5. فانوس / چراغ

نمی شود از سمت چپ در تاریکی فانوس به طور گسترده ای استفاده می شود نور برای شب استفاده کنید. پروپان فانوس ارائه مقدار زیادی از نور و آسان به کار گیرند و نسبتا سوخت کارآمد است. باتری چراغ بزرگ برای پشتیبان گیری اما معمولا نمی ارائه نور کافی برای بزرگ campsites. چراغ قوه و باتری های اضافی همیشه باید انجام شود بیش از حد.

6. تختخواب تاشو

تاشو تختخواب تاشو کمک به شما برای به دست آوردن یک شب آرام و خواب شما در حفظ کردن زمین. ماندن در خارج از زمین در هنگام خواب خارج از چادر کمک خواهد کرد که نگه می دارد اشکالات خزنده, حشرات, حیوانات کوچک و خزندگان در خلیج. برخی از تختخواب تاشو حتی در دسترس هستند با توری پشه و مگس بنابراین شما می توانید خواب بدون چادر.

7. صندلی

چگونه در مورد صندلی راحت پس از یک پیاده روی طولانی و یا مشغول روز با بچه ها صندلی تاشو می تواند یک برکت و رحمت است. وجود دارد هیچ کمبود صندلی در دسترس برای کمپینگ. این بسیار سبک وزن و صندلی برابر فشرده دارای ویژگی های مانند ساخته شده است در نوشیدن دارندگان میزهای تاشو برای غذا خوردن و یا تمدید سایبان برای سایه.

8. لباس

با داشتن و پوشیدن لباس مناسب می تواند باعث شکستن و یا سفر کمپینگ بعدی خود را. همیشه حمل لباس برای هر نوع آب و هوا, سبک وزن, شرت, کلاه, شورت و ژاکت برای گرم یا سرد آب سنگین وزن کت با شلوار و چکمه های عایق برای آب و هوای سرد. باران مانتو ارزان هستند و می توانند بسیار مفید به صورت ناگهانی به پایین ميريزد.

9. کیت کمک های اولیه

باید برای هر, هوای آزاد, سفر یک کیت کمک های اولیه همراه با تجهیزات لازم برای ترمیم و یا زنده ماندن فقط در مورد هر شرایط اضطراری است. جستجو در اینترنت برای “آیا خودتان آن را, کیت کمک های اولیه” را معمولا به آمده تا با یک چک لیست از وسایل ضروری شما نیاز به خود را ساخت.

10. تلفن / رادیو

برخی از مردم ممکن است می گویند این است که یکی از چادر موارد برای یک سفر کمپینگ, اما من می توانم به شما بگویم از تجربه دو راه رادیو و یا تلفن همراه می تواند بسیار مفید آمده است. من شخصا تلفن همراه حمل دو طرفه GMRS رادیو و همچنین یک دستی CB radio. در شرایط اضطراری و یا در مورد یک وسیله نقلیه تفکیک این می تواند صرفه جویی مایل پیاده روی برای دریافت کمک.

در حال آماده شدن است که هدف اصلی شما و این ده نکته خواهد شد یک راه طولانی در اطمینان شما باید سرگرم کننده پر بار خود را در بعدی ماجراجویی در فضای باز.

[ad_2]