بالا 10 راه برای آماده شدن برای فروپاشی اقتصادی

[ad_1]

چگونه است که این اقتصاد است که واقعا انجام در سال 2010?, اکثر مردم غافل از آنچه که در واقع اتفاق می افتد. نمی شود یکی از کسانی که گرفتار در دولت مثبت ‘از امنیت کاذب’ پیام. ما داده اند بسیاری از پیش بینی های دقیق و پیام را به اعضای ما اما هیچ کدام می تواند مهم تر از این مسئله در حال حاضر است. سقوط از ما امپراتوری.

شما فقط باید به اطراف نگاه در آنچه در جریان است در محله شما و محلی مرکز خرید, برای دیدن که چیزی دم است. بله, آن را در حال آمدن است! به عنوان بدهی دولت افزایش سطوح و خزانه عدم علاقه خریداران بزرگ این علائم هشدار دهنده است که اقتصاد در حال حاضر در مرحله اول آن از سقوط. دولت فقط نگه داشتن نرخ پایین به ماسک اثر است.

بسیاری از مردم پیدا کردن آنها خود را در هیبت در حقیقت از آنچه که واقعا در رفتن و نمی دانم که چگونه به آماده شدن. با این حال این مورد به ما کمک کرده اند بسیاری از مردم آماده شدن برای آنچه در حال آمدن است و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن 10 راهنمایی سریع با شما به طوری که شما بیش از حد می تواند آماده شدن برای آنچه در حال آمدن است:-

1) مطمئن شوید که شما آموزش خود را و پیدا کردن منابع در کتابخانه و پیدا کردن چگونه مردم قادر به زنده ماندن طی دوران رکود بزرگ در دهه 1930.

2) عاقلانه است که برای پاک کردن خانه, پس به صحبت می کنند. پرداخت صورتحساب بدهی پول داشتن به مردم است. در شرایط دشوار آن است که همیشه عاقلانه به جریان نقدی و آماده شود در غیر این صورت شما می تواند در مالی جدی دشواری است.

3) پیدا کردن آنچه در رشد کسب و کار در شرایط دشوار. برخی از مردم ساخته شده اند و یک بخت خوب در آخرین رکود بزرگ چون مردم از جان گذشته برای یک محصول خاص و یا خدمات است. چوب نیست سر خود را در شن و ماسه بهترین ها را از وضعیت بد. همیشه وجود دارد فرصت ها بدون توجه به آب و هوای اقتصادی است.

4) اگر شما به عقب نگاه, طلا و نقره است و همیشه بسیار خوبی انجام داده از طریق بار دشوار اقتصادی صحبت کردن. تبادل پول خود را برای طلا طلا شمش طلا و نقره یکی از باهوش ترین چیز شما می توانید انجام دهید. این یک پرچین در برابر تورم و شما را نجات دهد از عظیم تورم خواهد شد که دیده می شود پایین مسیر. این عمدتا به خوبی انجام می شود از طریق زمان رکود یا افسردگی در گذشته است.

5) کاهش قیمت ها گاهی اوقات می تواند صدمه دیده است قیمت سهام. اگر شما به شدت سرمایه گذاری در stockmarket نگاه بیش از سرمایه گذاری خود را. نگه داشتن آن دسته از سهام است که شما احساس می کنید به خوبی انجام خواهد داد بلندمدت و حرکت برخی از سرمایه خود را به طلا و نقره بر اساس بودجه. این در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب به عنوان مردم شروع به دیدن مزایای درگیر و علائم هشدار دهنده از سقوط اقتصادی روشن است.

6) آب کلیدی است. مطمئن شوید که شما از انبار کردن مواد غذایی و به خصوص آب است. وجود خواهد آمد زمانی که آب با ارزش کالا. ما به آن نیاز دارید برای زنده ماندن و استفاده از آن در زندگی روز به روز ما. مطمئن شوید که شما به سهام تا در آب در صورت وجود یک منبع با مواد غذایی و دیگر کالاها پایین مسیر.

7) تهیه یک کیت کمک های اولیه. اگر شرایط اضطراری بخش در حال کامل از بیمار و مجروح مردم شما نمی خواهید به توان آماده نشده است. کیت کمک های اولیه نزدیک به طوری که شما می توانید شرکت به یک بیمار یا مجروح عضو خانواده پشتیبانی کرده و می توانید آنها را تا زمانی که یک حرفه ای پزشکی می توانید با شرکت در آنها.

8) دو سر بهتر از یک است. قوی, تنگ niched جوامع همیشه بهتر آماده در مشکلات اقتصادی. دریافت به دانستن بیشتر از همسایگان خود و کمک به آنها را. شده است یکی از بهترین تاکتیک های بقا استفاده می شود از آغاز زمان.

9) رشد یک باغ در حیاط پشت. نه تنها این مواد غذایی خیلی سالم تر و مغذی, شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول ساخت و رشد مسائل خود را.

10) یادگیری به داد و ستد کالا. به طور معمول وجود دارد مشکلات را با ارز طی اقتصادی meltdowns و نوسانات در قیمت پول رخ می دهد موثر بر قیمت همه چیز. یاد بگیرند که چگونه به مبادله و داد و ستد کالا معامله با مردم برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید. این می تواند یک موضوع از زندگی یا مرگ پس از آن یک مهارت مهم است.

[ad_2]