بالا پیاده ملزومات برای یک روز پیاده روی

[ad_1]

معمولی پیاده روی در نزدیکی آبشار? و یا برنامه ریزی برای تسخیر یک مشکل اجلاس? هر آنچه که در مورد آماده کردن و آوردن تجهیزات مناسب بسیار مهم است. خارج از منزل بسیار غیر قابل پیش بینی محل و کوچکترین چیزها می تواند به معنای تفاوت بین یک جزئی بدبختی و عمده معضل است.

مطمئن شوید که شما با این بالا پیاده ملزومات برای یک روز پیاده روی:

حفاظت از آفتاب

حتی اگر پیش بینی ها می گوید آن را برای رفتن به ابری این معنا نیست که شما نمی نیاز به حفاظت مناسب از خورشید است. خوب کرم های ضد آفتاب, آفتابی, SPF بالم لب و یک کلاه حصيري همه ملزومات برای نگه داشتن خود را محافظت شده است. بد آفتاب سوختگی و ترک خورده لب نمی, چیزهایی که شما می خواهید به پس از یک روز سرگرم کننده پیاده روی.

مواد غذایی و تنقلات

شما باید تمام انرژی شما می توانید برای آماده سازی بدن خود را برای یک روز پیاده روی. بنابراین پس از خوب و مغذی غذا را از قبل مطمئن شوید که به اندازه کافی تنقلات خود را به حفظ کالری در حالی که در دنباله. میله انرژی میوه های خشک تشنجی و آجیل هستند انتخاب خوب. اگر شما می خواهید چیزی سنگین تر برای ناهار یا شام را به همراه ساندویچ و یا یخ خشک وعده های غذایی. فراموش نکنید که برای آوردن آب به اندازه کافی بیش از حد!

آب

این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. شما می خواهید به نگه داشتن خود را هیدراته در طول مدت پیاده روی خود را. آب سرد شما را هنگامی که آن را داغ و کمک به نگه داشتن شما گرم که هوا خنک می شود. آب نیز کمک می کند تا جلوگیری از صدمات آن را به عنوان کمک می کند تا نگه داشتن عضلات و مفاصل به درستی کار.

لباس اضافی

آب و هوا و درجه حرارت می تواند به سرعت تغییر خارج از منزل, پس از آن بهتر است که لباس اضافی دستی (برای تغییر به و یا به لایه). این است ایده آل برای آوردن یک لایه اضافی از عایق های لباس برای کمک به شما در حفظ و گرم در مورد حرارت هوا قطره.

کیت کمک های اولیه

ایمنی باید اولویت خود را هنگامی که شما در خارج از منزل است چرا که بسته بندی یک کیت کمک های اولیه مهم است. شما می توانید با خرید یک بسته از قبل بسته است که بسیار سبک وزن و گزینه و معمولا حمل کامل لوازم برای جراحات جزئی.

نور

حتی اگر شما برنامه ریزی در رفتن گذشته تاریک همیشه یک منبع خوب از نور است. بعضی اوقات افزایش را طولانی تر از انتظار می رود. همچنین یک firestarter کیت در صورتی که شما نیاز به ایجاد آتش در طول پیاده روی خود را.

ناوبری

یک قطب نما و نقشه هستند باید برای هر پیاده روی حتی اگر شما در حال پیاده روی با یک گروه و یا یک راهنمای. آن خواهد بود مفید برای زمانی که شما از دست داده و یا اگر شما نیاز به پیدا کردن راه خود را به عقب. فقط مطمئن شوید که شما یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آنها را از قبل!

امن و صاف قایقرانی ماجراجویی با آوردن این بالا ملزومات برای یک روز پیاده روی!

[ad_2]