بازگرداندن پیری افتادگی پوست با PDO موضوع بالابر درمان

[ad_1]

اگر شما احساس می کنید که همانطور که شما مسن تر رشد پوست صورت خود را تبدیل به شل و یا که آن را شروع به خم شدن و شما می خواهم یک تنگ تر و تازه تر و جوان نگاه بدون داشتن هر گونه تهاجمی جراحی و سپس شما واقعا باید در نظر PDO موضوع بالابر درمان است.

زمانی که سن آن باعث می شود بافت پوست را نازک تر از آنجا که الیاف کلاژن و الاستین و این نتایج در افتادگی پوست و چین چین و خطوط و چین و چروک. PDO موضوعات در یک درمان غیر جراحی است که می تواند در بازگرداندن صورت و گردن به آن پشت یک جوان شکل. آنها می تواند در بهبود و کاهش افتادگی و شل شدن پوست مانند همزمان با کشیدن پوست, گونه, گردن و افتادگی ابرو.

در مشاوره لوازم آرایشی و بهداشتی دکتر به بحث در مورد نیازهای خود را و تصمیم بگیرید که چه نوع از نتیجه شما دنبال آن هستید. آنها تصمیم خواهد گرفت که مناطق آنها را به تمرکز بر روی به طور کلی افزایش یافته است ، درمان شامل بلند کردن مناطق مختلف صورت با استفاده از تخصصی موضوعات انجام می شود بدون نیاز به برش جراحی.

فوق العاده خوب سوزن درج موضوع به پوست به هر دو پوست خود چربی زیر جلدی یا عضلانی. موضوع آسانسور می تواند کمک به بهبود افتادگی گونه ها, پیشانی, چین و چروک های عمیق و خطوط و چین و چروک صورت از دست دادن حجم ، همزمان با کشیدن پوست و حتی می توانید دوباره تعریف خط فک. موضوع آسانسور هستند ایده آل برای کسانی که می خواهند یک تغییر ظریف در میانی و تحتانی صورت و نمی خواهید زمان بهبودی طولانی.

PDO موضوع آسانسور می تواند شما را به نتایج شگفت انگیز ،

  • تضعیف همزمان با کشیدن پوست

  • کیسه های زیر چشم

  • افتادگی فوقانی ابرو

  • تعریف خط فک

پزشک اماکن PDO موضوعات زیر پوست در نقاط استراتژیک و تشکیل یک ماتریس از موضوعات که بلند خواهد شد و جوانی از سر گرفتن پوست. موضوعات کمک برای سفت کردن و سفت کردن پوست با ترویج کلاژن و الاستین و بهبود هیدراتاسیون پوست با ترویج هیالورونیک اسید که نرمی پوست است. چین و چروک را کاهش و پوست را نگاه کنید کمتر مانند کرپ. برخی از موضوعات خوب هستند مانند موها و قوی تر موضوعات ضخیم تر و کوچک barbs بر روی آنها است که متصل به پوست و به خوبی نتیجه بلند کردن اجسام. شما متوجه خواهید برداشته ظاهر بلافاصله پس از درمان و نتایج را در ادامه بهبود در طول روز و هفته.

مزایای یک موضوع بالابر عبارتند از ؛

  • فوری و طولانی مدت نتایج

  • حداقل خرابی

  • افزایش تولید کلاژن طبیعی

  • هیچ بریدگی و یا برش

  • بدون بخیه

PDO موضوعات به تدریج حل می شود پس از شش ماه و پوست را حفظ خواهد کرد بهبود در حدود دو تا شش ماه به عنوان کلاژن جدید رشد می کند بین موضوعات دادن بیشتر لیفتینگ و سفت کردن پوست. نتایج آخرین به دوازده تا هجده ماه.

[ad_2]