بازوی عمل جراحی لیفتینگ – از دست دادن بال ها و به دست آوردن اعتماد به نفس جدید

[ad_1]

بال, پرچم, مادر بزرگ, اسلحه, این همه آشنا سخنان برای کسانی که با شل و آویزان پوست بازوها. این غیر معمول نیست برای یک زن پس از عظیم کاهش وزن شکایت در مورد کار برکنار شده پوست و چربی اضافی از بازو. البته وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا این پوست شل از اسلحه توسعه. این در درجه اول یک عامل مربوط به از دست دادن وزن, روند پیری و عظیم پس از جراحی کاهش وزن یا جراحی bariatric. پیری نیز یک عامل به عنوان آن را با پوست سستی از تمام مناطق بدن است.

شکایت شایع از مردم با اسلحه است که پوست dangles و ایجاد ظاهر ناخوشایند است. پیراهن آستین کوتاه و پیراهن دیگر می تواند پس از آن می توانید ترک بیماران احساس خجالت. راه حل برای این مشکل این است که مراقب باشید خیاطی از چربی و پوست شل. این انجام شده است با ترکیبی از عاقلانه پوست حذف و لیپوساکشن. لیپوساکشن یک ابزار عالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور کاهش طول برش های لازم برای رسیدن به سادگی منحنی بازو.

زمان وزن و گرانش بسیار قدرتمند هستند نیروهایی که همراه با از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست کمک به ایجاد این مشکل است. هنگامی که پوست می شود نامعقول آن را دشوار است به آن را به عقب و حتی پس از قابل توجهی از دست دادن وزن. در طول زمان این بافت طبیعی خود را از دست می دهد توانایی برای کانتور و همچنان به جلو و در جهت رو به پایین.

هنگامی که کشش یا نازک آتروفیک پوست آشکار می شود آن است که معمولا خیلی دیر به بهبود شکل در این منطقه است. ورزش در حالی که پیشنهاد و بسیار مفید خواهد تنها تن اساسی عضله و نه کمک خواهد کرد با افتادگی پوست. عمل جراحی در برخی از فرم است که می تواند انجام شود برای دریافت هر نوع بهبود است. کاندیدای خوبی برای این روش دارای پوست شل از اسلحه و همچنین انتظارات واقع بینانه از آنچه در این روش می توانید انجام.

کاندیدای خوبی برای یک بازوی بالابر دارای پوست شل بازوها. یک خط کشیده شده بین عضله دوسر و سه سر عضلات در جنبه درونی بازو می شود نقطه تقسیم شده. اگر بیش از 50% از فاصله زیر خط سپس جراحی بازوی بلند نشان داده شده است. اگر کمتر از یک 50/50 فاصله و سپس لیپوساکشن ممکن است یک گزینه خوب است. مشاوره کمک خواهد کرد که تعیین آن عمل خواهد شد و بهترین را بر اساس فرد آناتومی. .

یک بازوی بلند است که تحت بیهوشی عمومی انجام میگیرد. قبل از عمل جراحی میزان پوست و چربی برداشته شود خواهد بود برآورد و مشخص شده بر روی پوست است. این مهم است که به دقت ترسیم پوست و بافت برداشته شود. در برخی از بیماران پوست عمل خواهد بیضی در جنبه درونی بازوها. برخی از تکنیک های جدیدتر در بازوی آسانسور را می توان با برش تنها در بازو گودال. البته بیشتر کم رنگ اسکار آسان تر از آن است که برای پنهان کردن با لباس معمولی

نتیجه درستی انجام بازوی بالابر زیبایی منحنی و زیبا و دل انگیز بازو شکل. پوست سخت تر خواهد شد برای کمک به بازگرداندن جوان تر کانتور. پس از این روش بسیاری از بیماران اظهار نظر در خود احساس تازه ای از اعتماد به نفس و اعتماد به نفس.

به بهترین درک همه گزینه های خود را کامل مشاوره با یک جراح پلاستیک توصیه می شود.

[ad_2]