بازمانده با هر روز کیسه حمل (EDC)

[ad_1]

آیا شما به دنبال یک مقاله آموزنده در مورد آنچه باید در خود را هر روز با خود حمل کیسه (EDC)? اگر شما جدید به prepping یا آماده و علاقه مند به آن, اما نه اعتماد به نفس, یکی از راه های پیدا کردن آنچه به انجام در EDC کیسه دنده. خرس در ذهن که خود را EDC متشکل از آیتم های که شما خود را متعهد به انجام هر روز. تنها زمان شما ممکن است مجبور به حمل آنها را در خود فرد است اگر شما در خانه خود را در بستر خود.

دلیل اصلی برای حمل خود را EDC کیسه دنده است به اطمینان حاصل شود که شما باید برخی از منابع عمومی و یا ابزار برای کمک به شما در صورتی که شما به دام افتاده و قادر به دریافت هر گونه کمک برای مثال از افراد دیگر است. شما ممکن است به دام افتاده در زیر یک ساختمان پس از انفجار و یا در یک اتاق با یک مهاجم و یا خصمانه فرد و یا اگر شما را مجبور به فرار به جنگل و یا به دام افتاده در یک صندلی ماشین که ماجرا. EDC کیسه به عنوان بقای خود را سفر و حفاظت از حصول اطمینان از که شما باید آماده ابزار برای کمک به شما برای زنده ماندن.

نگه داشتن در ذهن که این موارد در خود EDC کیسه دنده باید منعکس کننده وضعیت شما. مثلا اگر شما و یا بستگان خود را باید مسائل پزشکی مانند واکنش های آلرژیک حاد دیابت یا فشار خون بالا و مطمئن شوید که شما شامل داروهای خود را در سفر خود را محافظت. در این مقاله ما نگاهی به انواع حالات را در نظر بگیرید هنگامی که آماده سازی خود را EDC کیسه و چیزهایی است که شما باید در خود فرد است که می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی است.

کنترل از راه دور/روستایی EDC. یک وضعیت یا موقعیت است که شما باید در نظر هنگام آماده سازی سفر خود را حفاظت و یا EDC است روستایی و یا مناطق دور افتاده. به این دلیل است که شما ممکن است نیاز به حفاظت از خود را از حیوانات وحشی و یا در صورت نیاز به شناسایی گیاهان خوراکی.

شما ممکن است نیاز به برش چوب, پیدا, پاک, آب, شروع آتش سوزی و یا شکار و به دام انداختن حیوانات وحشی کوچک برای مواد غذایی است. شما همچنین ممکن است نیاز به طبخ در خارج از منزل محافظت از خودتان را از آب و یا حرکت های چوبی زمین.

شهری EDC. شما ممکن است در یک شهری وضعیت که هنگام آماده کردن کیسه های خود را, شما نیاز به فکر می کنم در مورد موانع است که شما ممکن است می آیند تا در برابر. برای مثال ممکن است شورش, غارت و یا خطرناک باقی مانده بر روی زمین به این معنی که شما باید موارد برای دفاع از خود و کمک های اولیه مراقبت از. خرس در ذهن که در مناطق شهری ممکن است بسیاری از مردم در اطراف که به معنی شما نیاز به ایجاد یک دود آتش. عامل دیگر این است که مردم رفتار غیرعقلانی یا وحشت سست سگ می ترسم سر و صدا و بنابراین شما نیاز به در نظر گرفتن حمل یک باتون یا اسپری فلفل یا اسلحه. در مورد نیاز به حفاظت از خود از بیماری های مسری و یا زباله های سمی, شما همچنین نیاز به در نظر گرفتن موارد بهداشت شخصی.

پیشرفت های تکنولوژیک اخیر ساخته شده اند گوشی های میان دستگاه های استاندارد که مردم حمل در اطراف. این به این معنی است که شما باید گوشی خود را بخشی از خود را EDC سفر همه چیز. هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید بدانید و حفظ بقا هر روش و تکنیک است. تلفن های همراه صدها نفر از بقا نرم افزار که به شما اطلاعات دقیق در مورد انواع بقای شرایط است. این نرم افزار موبایل را راهنمایی در مورد چگونه به زنده ماندن در شرایط آب و هوایی شدید و چگونه به انجام کمک های اولیه. شما می توانید برنامه های دانلود که به روز رسانی به شما در مورد آب و هوا و کسانی که در مسیر سفر خود را که شما را قادر به دوباره مسیر اگر شما از دست داده است.

در نظر پیدا کردن موارد که شما می توانید اضافه کردن به خود را در keychain. آنها می تواند شامل مواردی مانند انبردست یک پیچ گوشتی کوچک, ابزار برش و یک مینی چراغ قوه. اگر شما فکر می کنم شما خواهد شد به دام افتاده در بیابان نشسته در نظر حمل ضد آب سیلندر است که برخی از آتش زنه و آتش جراحی در. شما همچنین می توانید با در نظر داشتن یک فلش یا درایو انگشت شست در keychain شما را قادر می سازد که شما را به نگه داشتن نسخه هایی از اسناد مهم اطلاعات تماس و یا بقا کتاب الکترونیکی. هنگامی که شما خود را در keychain و تلفن همراه برگزار گام بعدی این است که به در نظر گرفتن موارد دیگر برای حمل. مطمئن شوید که شما احساس می کنید جثه و وزن خود را EDC کیسه دنده موارد پس از آن کیسه ای است که شما حمل در هر روز است.

زمانی که خود را آماده بقا سفر حفاظت کیسه ای در نظر بگیرید که با احتیاط آیتم های که شما می توانید هر روز بدون جلب توجه بیش از حد به خودتان. پیدا کردن آیتم های مانند Paracord, شکل دیگر, به عنوان شما می توانید با استفاده از آنها به جای بند کفش خود را کراوات چیز و از راه را و شما همچنین می توانید یک paracord, شکل دیگر, دستبند است که شما می توانید بر روی مچ پا یا مچ دست خود را تحت پوشش پای نفس نفس زدن. دستگاه دیگری که شما باید در نظر حمل چند توابع سازمان دیده بان. برخی از پین های ایمنی در آستین یا یقه پیراهن خود را که شما را قادر به استفاده از آنها را اگر شما نیاز به.

من هم در نظر حمل اقلام مانند خود EDC چاقو, تفنگ, مهمات یدکی و تصفیه آب و قرص. به این دلیل است که شما ممکن است نیاز به سلاح های خود را یا چاقو هنگام مواجهه با دشمن شرایط. آب و قرص می تواند اطمینان حاصل شود که شما تصفیه آب برای نوشیدن. همچنین در نظر گرفتن اندازه مورد برای اضافه کردن به کیسه دنده خود را, مطمئن شوید که شما عامل در فرکانس خود را از استفاده شکل و وزن. آنها شما را قادر به رسیدن به بهترین تصمیم گیری که آیا برای آنها را شامل است یا نه.

همیشه خود را EDC سفر حفاظت کیسه را به اطمینان حاصل شود که شما انجام تمام موارد فوق در یک بار. اطمینان حاصل شود که آن را در شخص خود را و یا در هر زمان داده شده. خود را EDC کیسه دنده باید با احتیاط برای جلوگیری از نقاشی توجه بیش از حد. کیسه باید پوشیدنی خود را در پشت دور کمر خود را و عبور بدن. انواع EDC کیسه های است که شما باید در نظر گرفتن دوربین و کیف لپ تاپ, کیف و کیسه و کیسه های کوچک ساخته شده برای این منظور است.

بالا آموزنده پست در مورد زنده ماندن با هر روز کیسه حمل (EDC) باید آن را آسان تر برای شما به در نظر گرفتن یکی با هم. مطمئن شوید که شما را انتخاب کنید که راحت برای پوشیدن است که شما را قادر به انجام آن در تمام زمانها. به یاد داشته باشید خود را به سفارشی EDC با توجه به وضعیت و نیازهای خاص اجازه می دهد شما را به استفاده از آن در هر بحران بقا.

طرح آماده, محافظت, از طریق, نگه, نگه داشتن آن و حفظ بدن و روح و خانواده با هم. شما نیاز به یک برنامه ریزی برای آماده سازی و برای محافظت از خود و خانواده خود را. بقا این است که استراتژی ما!”

[ad_2]