این Freemasonic منظور از طلایی یوزباشی

[ad_1]

من فکر می کنم اکثر مردم خواهد شد که این به عنوان خوانده شده نمی خواهد قبول آنچه من می گویم بدون انجام بسیاری از چک کردن به حقایق است.

'من سعی کردم ارسال از طریق یک پیوست از همکار پژوهشگر که در حال کار بر روی Kaballah به عنوان مشتق از Qaballa که یک باستان کلامی سنت مانند نگهداری می شود توسط Bairds و یا شاعران و Bardic سنت برای بیش از 25 ، 000 سال است. او در می یابد تاریخچه من حمایتی است و من خود را ببینید مجموعه از کدهای زبان انگلیسی و دیگر چیزهایی که از ارزش بزرگ است. این قطعه خاص است 19 صفحات فقط حرف 'E' بدون گرفتن بیش از حد طولانی و یا با استفاده از تصاویر است که او تا به بسیاری از. این Gematria است نه تخصص من اگر چه من خیلی خوب در دوران پیش از تاریخ زبان و بد نیست در سبز زبان و کیمیاگری تمثیل در یونگ از Silberer زیر مجموعه به دست آمده از کیمیاگری یا Hermetics. که دارای کاربرد در روان درمانی و کنترل ذهن که آنها تماس عصبی روانی زبانشناسی و دیگر کلمات و سیستم های آنها اغلب درک نمی کنند; از آن پس بود که به نام رویای تجزیه و تحلیل, اما آنها رفته اند تا کنون و در طول مسیر از برنامه نویسی ذهن است. نوع خنده دار چگونه روانپزشکان می گویند که در یک روح و در عین حال آنها با استفاده از این آرکه تایپ از جمعی ما روح است.

بنابراین به عنوان دیون ثروت می گویند – Kaballah است 'پیچ خورده'. آنها ساخته شده است این سازه یا بعدی از طرح های انرژی به طوری که فراماسون و دیگر 'سفر men' به عنوان شما آنها را فکر می کنم آنها تصادفا از یک حقیقت بزرگ را از طریق خود 'سند چشم انداز'. پس از همه, که می توانید تصور کنید که elementals و بعدی انرژی منوط به چنین طراحی مهندسی – eh? همانطور که یونگ می گوید در جلو به کتاب تبتی مردگان – هندو را ببینید شیوا و سلسله مراتب در حالی که مسیحی را از طریق Bardol مراحل زندگی پس از مرگ و دیدن امثال گابریل پس از آن عیسی مسیح است. '

در اینجا این است که مکاتبات از همکار پژوهشگر در بالا ذکر شد. نام او دنیس Fetcho و یا واکشی.

“بدون من't دیده می شود هر گونه اخیر خود از مسائل است. رفت و آمد زیادی در این چند ماه گذشته. صرف یک ماه در بیمارستان در مونترال از یک حمله در ماه دسامبر است که من قادر به حرکت برای چند هفته به دلیل شکستگی های متعدد رنج می برند. برخی از مشاوران به نام حمله نظامی به سبک ضربه زدن به قصد کشتن. از دست رفته ضربه سر من در خیابان ولی بقیه بدن در زمان زدن!

آره. تا به حال نوشابه با یکی از اردن's بالا فراماسون در حالی که در امان و او آنقدر تحت تاثیر قرار است که او می خواست به مشورت مدرک افتخاری بر من … به او گفت: “اگر فقط آن را در قدرت من”. من ایده های بسیاری در ذهن و یکی برای نفوذ به داخل تراشی و فیوز آن را با “درست فکر کردن” بر اساس Isisian کد سیستم که من می دانم که خواهد بود بسیار پذیرفته شده در یک محیط است.

از آن آسان است به از بین بردن یک پارادایم از طریق فروپاشی در درون. من فکر می کنم آن است که یک مورد علاقه “Jehovian استراتژی!” … lol”

“اعضای راز FOGC {از کلمات بالا Rosicrucian دوستان این به این معنی Freemasonic منظور از طلایی Centurion.} تسلیم شدت می ترسید نهفته در محافل جمع شده بودند برای یک جلسه عمومی در درسدن. این نشست در سالن بود و در یک ویلای بزرگ در میان یک پارک خصوصی پشت پرچین بلند و درختان بزرگ. استاد بزرگ از تسلیم دعوت کرده بود نود و هشت از نود و نه عضو برای حضور در. مدتها قبل از آغاز جلسه اعضا گرفته بود مکان خود را در دو جدول.

همه گفتگو در سالن خاموش شد وقتی استاد وارد همراه دوم خود را-در-فرماندهی که در عمل به عنوان وزیر. وجود دارد یک پلت فرم در مقابل سالن's ورودی که در آن استاد بزرگ نشستم پشت میز. زنگ زد و در یک بار وجود دارد سکوت کامل. او خطاب به برادران تسلیم شدید نافذ صدا:

'عزیز من برادر من بدین وسیله باز امروز's نشست و من خوشحال هستم که شما را پذیرفته اند دعوت من. همانطور که می دانید با توجه به قوانین تسلیم مجمع عمومی مانند این است که تنها اعلام شده در موارد بسیار خاص. شما ممکن است در حال حاضر متوجه شده است که برادر Silesius وجود ندارد. متاسفانه او یافت شده است جرم خیانت تسلیم اسرار و به عنوان نقطه شماره یک از دستور کار ما خواهد شد بحث در مورد حکم او. نقطه شماره دو نگرانی Frabato شعبده باز که در حال تبدیل شدن به خوبی شناخته شده در اینجا در درسدن.

'من برادران عزیز همه شما می دانید که برادر Silesius رسیده است در بیست و پنجم درجه از شروع در ما تسلیم و بنابراین باید به طور کامل آگاه از جرائم. خود را بیش از حد تعصب و غیرت بچه او را به فاش کردن به یکی از دوستان خود مراسم ما با استفاده از به استناد عنصری موجودات. با توجه به قوانین ما تسلیم شکستن سوگند و افشای اسرار مجازات مرگ …

اگر چه به حکم حال عمیقا متزلزل استاد بزرگ او به سرعت آرامش خود را به دست آورد و ادامه داد: در یک آرامش صدای.

'پس از نقطه شماره یک از دستور کار حل و فصل شده است, اجازه دهید ما در حال حاضر مقابله با این مورد از Frabato. برخی از برادران در حال حاضر با حضور در عملکرد خود و قادر به متقاعد کردن خود را از توانایی های خود را در محدوده نزدیک. ثابت شده است که او با این نسخهها کار بدون کمک از متعارف کلاهبرداری. آزمایش های خود را فراتر از همه انتظار موفق; بله, آنها حتی بهتر از آنچه که بسیاری از ما برادران خود قادر خواهد بود برای به انجام رساندن. هرمس یک از ما بیشتر از همه کاره برادران بازدید Frabato به منظور تست او. او در حال حاضر شما را از تجربه خود را.

برجسته آقایی که تا به حال بازدید Frabato در اواخر شب در حال حاضر از میان برادران.

'من انتخاب بهترین نجوم ساعت برای من سفر به Frabato. من هم در زمان به حساب مکاتبات از عناصر به منظور خودم را در این موقعیت اولیه. علاوه بر این, من امید او را خسته پس از عملکرد او تا به حال فقط داده که می شده اند به نفع من. من توضیح داد که غیر معمول زمان سفر من با گفتن او را من تا به حال یک سفر را که نمی تواند به تعویق افتاد. بعد از شنیدن این Frabato به من نگاه کرد و پس از آن به شدت کمرنگ لبخند زد و بدون گفتن یک کلمه.

'من و سپس رنگ آمیزی یک تصویر رنگارنگ از ما تسلیم عضویت; با اشاره به مزیت های بسیاری از و او قول داده مبلغ زیادی از پول را از بودجه ما باید او تصمیم به پیوستن به. اما Frabato به طور کامل نادیده گرفته و طرح های من و شروع به بحث در مورد سفر خود را از عملکرد و موفقیت در بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک. او قادر به بیدار کردن حس کنجکاوی من به شدت که من تقریبا فراموش کرده به همین دلیل برای من مراجعه کنید.

در زمان من او را قطع کرد و سعی کرد به طور مستقیم خود را با توجه به پیشنهاد او رز و کشیده یک چمدان را از زیر تخت او گفت: 'در حال حاضر اجازه دهید ما را نگاه در چه سوابق Akashic باید بگویم در مورد خود را تسلیم.'

'همانطور که می دانید من برادران عزیز من به خوبی آشنا نهفته روش ها و شیوه های; بنابراین من مصمم به استفاده از تمام قدرت من برای جلوگیری از Frabato's آزمایش. اما به عنوان به زودی به عنوان مفهوم وارد ذهن من, او به من گفت که اگر شانس, 'جناب آقای هرمس, آزمایش های من بستگی دارد صرفا بر قدرت اراده و تحت تاثیر قرار نمی باشد و یا مانع شما. آنها موفق خواهد شد که آیا شما به طور فعال appose آنها را یا نه. '

'من احساس کردم که Frabato می تواند حق را از طریق من و گمان که من هیچ شانسی در برابر او پس از من به تماشای او مشتاقانه آماده سازی {قصد است ویژگی های کلیدی برای توسعه می شود.}. اول او تمیز دست خود را با دقت در زمان یک بطری کوچک از چمدان و اعمال چند قطره دست های خود را. بدون شک آن تهیه شده از اسانس برخی از گیاهان {شاید بلادونا و دیژیتال که مدت طولانی است که بخشی از shamanic medicine, کیسه مخلوط با کمی خون از پزشک به منظور کمک ژنتیکی همسویی در یک خورشیدی یا مولکولی و حیوان وزارت امور خارجه آگاهی است.} برای یک عطر دلپذیر نفوذ اتاق. او سپس در زمان یک لامپ کوچک از یک جعبه کوچک و قرار دادن آن بر روی میز است. سپس از جعبه دوم او به ارمغان آورد یک توپ شیشه ای حدود بیست سانتی متر در قطر قرار می گیرد و آن را در یک جدول ایستاده. وقتی از او پرسیدم چه هدف این توپ شیشه ای در خدمت Frabato خندید و پاسخ داد: 'اگر وجود دارد هر گونه clairvoyants خود را تسلیم و اگر آنها واقعا دارای دانش است که شما تلاش و یا تظاهر به, سپس آنها می دانند که این یک آینه سحر و جادو. این حوزه شامل یک مایع ترکیب خاص که نیاز به نه تنها بیمار کار می کنند اما عالی توانایی های جادویی به عنوان به خوبی. '

'من غضبناک; اما من سعی کردم خودم را کنترل کنم برای من احساس کردم که هیچ چیز باقی مانده از این مرد.

'I'm رفتن به شما نشان می دهد و سپس شما می توانید خودتان قضاوت کنید که آیا واقعا به نفع یک عضو خود را تسلیم,' او ادامه داد.

'من به تماشای هر یک از حرکات خود را با دقت تا مطمئن شوید که او نه به کارگیری هر گونه کلاهبرداری است. او نورد تا آستین پیراهن خود را و نشستم کنار من در مقابل حوزه. سپس او کشیده هر دو دست خود را به سمت توپ شیشه ای, انگشتان دست خود را کمی بندگی مایل به خاکستری-سفید نور فرار از راهنمایی از انگشتان دست خود را و جذب شده توسط حوزه که چند لحظه بعد شروع به روشن کردن همه چیز با یک توپ از نور فلورسنت رنگ عقیق آتشین …. من در آن زمان در برخی از تعلیق به او گفت:

'بعد ما باید نگاهی به پشت صحنه از محترم استاد بزرگ's زندگی …. رنگ استاد بزرگ's تغییر چهره چند بار. زمانی که هرمس شروع به توصیف برخی از حوادث تکان دهنده از استاد's زندگی به عنوان به او نشان داد در آینه سحر و جادو استاد بزرگ با احتیاط به او به درک که این مطلوب نیست. Hermes درک و به طرز ماهرانه ای در نقل مکان کرد به طور کلی بیشتر موضوعات. {همان انجام شد و برای هشت نفر از اعضای برتر تسلیم.}

[ad_2]