این بازی رایانه بالابر برای کوچکتر ها

[ad_1]

اکثر مردم فرض کنیم که تنها بزرگ-chested زنان رنج می برند می توانند از سینه که افتادگی و شره به عنوان نتیجه وراثت و سن نوسانات وزن یا تغذیه با شیر مادر. حقیقت این است که به دور از آن است. زنان با سینه های کوچکتر نیز می تواند رنج می برند از افتادگی سینه یا سینه-رفته-جنوب-سندرم همین دلیل است که هوشمندانه جراح پلاستیک دکتر لوئیس بازی رایانه پیشگام نوع جدیدی از پیوند اعضا او (فروتنی) لقب “بازی رایانه آسانسور”.

اگر فکر داشتن نوک پستان خود را افزایش چندین سانتی متر بالاتر در قفسه سینه خود را به طوری که افراد دیگر فکر می کنم شما باید بالاتر از سینه جذاب است و سپس بازی رایانه آسانسور ممکن است دقیقا آنچه شما نیاز دارید. بخشی از زیبایی آنها می گویند این است که زخم های قرار داده شده در اطراف آرئول منطقه به طوری که آنها عملا نامرئی. این بازی رایانه بالابر, همچنین شناخته شده به عنوان متحد المرکز و یا peri-areolar آسانسور نیز کمتر تهاجمی تر از بسیاری از دیگر انواع شیر دهنده و می تواند هزینه قابل توجهی کمتر است.

بازی رایانه بالابر مبانی

این بازی رایانه بالابر (“doughnut mastopexy”) است که اساسا عمل جراحی زیبایی است که در آن پوست “سینه بند” پنجره است. این شامل داشتن یک حلقه ای به شکل قطعه ای از بافت برداشته شده از سراسر مرز آرئول. بافت های اطراف است و سپس بخیه به آرئول خود را با استفاده از کیف کوچک-رشته مانند بخیه به طوری که نوک به نظر می رسد مطرح شده است.

اگر شما فکر می کنم این همه برای تلفن های موبایل کمی تند و زننده شما راست میگی! در برخی موارد جراح ممکن است همچنین می خواهم به سینه آسانسور اضافی با از بین بردن یکی دیگر از هلالی شکل قطعه از بافت از بالا بیت از آرئول (nastier هنوز هم). برخی از زنان نیز ممکن است انتخاب کنید که ایمپلنت در همان زمان در حالی که آنها زیر تیغ نه تنها perkier سینه اما آنهایی که بزرگتر به عنوان به خوبی. لطفا توجه داشته باشید که اکثر جراحان فکر می کنم یک ایمپلنت تنها راه برای رسیدن به احساس پری در پستان را در ربع فوقانی – این را نمی توان از طریق انجام mastopexy به تنهایی.

این عملیات به عنوان یک کل باید در هر نقطه از دو تا سه ساعت است و تحت بی حسی موضعی انجام, اگر چه آرام بخشی نیز در همان زمان – بنابراین شما نمی خواهد ببینید, نوک پستان خود را قطعه قطعه. زنان به طور معمول می تواند بازگشت به کار در عرض یک هفته اگر چه برخی از کبودی است که انتظار می رود به عنوان به خوبی به عنوان برخی از قرمزی و احساس بی حسی در breastal منطقه است. در برخی از موارد وجود دارد که همراه با از دست دادن حساسیت که ممکن است دائمی و همیشه وجود دارد خطر ابتلا به عفونت و نکروز پوست.

توصیه می شود که از محکم کردن کیف پول-رشته ها در این روش می تواند باعث چین و چروک و یا حتی pleating از پوست است که در برخی موارد می تواند دائمی باشد. است که چرا آن کار می کند بهترین در زنانی که سینه های کوچکتر – همچنین به دلیل آن می تواند به سینه گرد بیشتر شکل.

اگر شما با توجه به این عملیات ضروری است که شما حرفه ای فولاد مشاوره به مطمئن شوید که آن را واقعا روش درست برای شما. همین حالا آن را انتخاب کنید به سادگی دلیل آن است که کمتر تهاجمی یا می تواند هزینه کمتر – است که به سختی نیست که اگر نتیجه به مراتب از آنچه مورد نظر شما.

بازی رایانه اب نبات چوبی

این نوع عملیات است برای افرادی که سینه سوزنده که کمی بیشتر زمانی که قابلیت ارتجاعی پوست است کمی بیشتر کشیده. در این مورد, نوک پستان را مطرح بیشتر برای رسیدن به perkier نگاه کنید. آن را خوب است برای زنانی که سینه های بزرگتر در مقایسه با کسانی که تنها نیاز به یک ساده جریان اندود بازی رایانه, اما مناسب است برای بسیار بزرگ سینه دهید.

جراح یک برش در اطراف کل آرئول نه فقط در بیت بالا و همچنین ساخت یک اسکار عمودی پایین جلوی سینه. بدیهی است که زخم قابل توجه خواهد بود با یک اب نبات چوبی, آسانسور, اگر چه وجود خواهد داشت بسیاری زخم کمتر از آن کامل mastopexy که شامل یک لنگر برش و متناظر با لنگر مانند اسکار. دو برش در این آسانسور به فکر شبیه به یک اب نبات چوبی بر روی چوب است که چگونه آن را می شود نام خود را.

احتیاطی مشاوره

بالابر پستان هستند و تنها گزینه های واقع بینانه برای برخی از مردم است. شما یک برنامه به طور بالقوه نامزد خوبی برای یک بالابر از هر نوع اگر شما سینه است که عبارتند از:

* مامان و/یا پژمرده

* دراز و/یا تخت

* از دست داده اند و شکل و/یا حجم

ملاحظات بهداشت نیز باید به حساب گرفته شود. فقط باید یک mastopexy اگر شما:

* یک فرد سیگاری

* مستعد ابتلا به زخم keloid

* حفظ وزن مناسب

* در حال برنامه ریزی برای از دست دادن مقدار زیادی از وزن در آینده نزدیک

* باید انتظار واقع بینانه در مورد آنچه که جراحی زیبایی می تواند برای شما انجام دهد

* آیا در سلامت کلی خوب

* رایگان از خاص و از قبل موجود شرایط بهداشتی

* در سلامتی روانی

داشتن هر نوع لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی سخت به تصمیم و یکی است که شما فقط باید انجام پس از تفکر طولانی و سخت در مورد آنچه شما واقعا می خواهید. در حالی که عمل جراحی زیبایی اغلب می تواند افزایش اعتماد به نفس فرد وجود دارد راه های دیگر برای رسیدن بهتر به تصویر خود از دوباره شکل دادن به بدن خود را از طریق پرهزینه و اغلب خطرناک فولاد معنی.

به یاد داشته باشید داشتن یک پیوند اعضا به معنی تجارت در droopiness برای زخم – بنابراین مطمئن شوید که شما خواهد بود خوشحال با تجارت-قبل از داشتن هر چیزی انجام می شود. نوع mastopexy شما بستگی به میزان افتادگی و همچنین علت و شما همچنین نیاز به انتخاب کنید که آیا شما نیز علاقه مند به داشتن سینه یا کاهش انجام می شود در همان زمان.

اگر شما با توجه به عمل جراحی پلاستیک از هر نوع انجام مشق شب خود را برای اولین بار و در عمق مشاوره واجد شرایط هیئت مدیره گواهی جراح است که با تجربه در انجام دقیقا همان نوع از عملیات شما می خواهید انجام می شود. اگر گرانش واقعا عوارض خود را بر سینه های خود را, شما همیشه می تواند در نظر گرفتن حرکت به یک سیاره دیگر. اورانوس قرار است به خوبی می شود این زمان از سال است.

[ad_2]