ایده های بزرگ برای حمام خود را عوض

[ad_1]

بنابراین شما تصمیم گرفته اید آن زمان به عوض کردن حمام خود را ، اما که در آن شما باید شروع کنم و چه باید اولویت های خود را? در اینجا چند راهنمایی برای در ذهن نگه دارید برای اطمینان از کیفیت بالای کار بازسازی.

برای انتخاب کردن فضا

بسیاری از حمام می توانید احساس کوچک و تنگ. گاهی اوقات شما باید برای کار با فضای موجود. اگر شما یک فضای کوچک تمرکز بر صرفه جویی در فضا طراحی است که شما را در اتاق احساس و نور و روح. در نظر اجازه می دهد برای به اندازه کافی فضای مبارزه برای دو نفر, حتی اگر شما را به قربانی “او و او” غرق می شود. بیشتر مردم برای پیدا کردن فضای ضد بهتر است به دو غرق در حمام مشترک. در بزرگتر حمام و سرویس بهداشتی در نظر قرار دادن حریم خصوصی دیوار تا برای پنهان کردن توالت منطقه است.

فضای ذخیره سازی

اجازه می دهد برای ذخیره سازی مناسب فضای خود را به تازگی بازسازی حمام ضروری است. فراموش نکنید که شامل یک محل برای حوله و لوازم آرایش در طرح های خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک دارو کابینه برای کمک های اولیه نیاز دارد!

روشنایی و تهویه

سایه نقاط در آخرین چیزی که شما می خواهید. اگر نه در حال حاضر نصب شده مطمئن شوید که وجود دارد این است که هر دو یک نور بالای سر و غرور روشنایی در اطراف قفسه دارو خود را و آینه مناطق. تهویه مناسب و طرفداران همراه با نور مناسب کمک خواهد کرد که کاهش و کپک رشد.

انتخاب مناسب مواد

کلاسیک مواد و رنگ بهتر در دراز مدت از عبور از fads که به نظر می رسد مورخ در فقط چند سال. پرسلان و گرانیت و کوارتز باقی می ماند انتخاب محبوب برای کاشی, مقابله با تاپس و یا غرق. سفید پوستان, سایه, سبک تر و تن زمین باقی می ماند و رنگ های مورد علاقه. و در حالی که خرید آنلاین محصولات محبوب تبدیل شده است چیدن آنها را و یا خرید آنها در فرد است که همیشه توصیه می شود به طوری که شما می توانید اطمینان حاصل شود رنگ و اندازه دقیقا آنچه شما می خواهید.

افراط خود را کمی

انتخاب حداقل یکی از اقلام شما همیشه از داشتن برای حمام خود را و اضافه کردن آن به لیست. وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای انجام آن از در حالی که شما در حال حاضر در حال بازسازی است. و به یاد داشته باشید – رفتن که مایل اضافی اضافه خواهد شد به ارزش خانه خود را!

انتخاب حرفه ای مناسب برای این کار

برش گوشه ها در مواد و یا کار خواهد شد در نتیجه غیر حرفه ای نگاه کنید که ممکن است نا امید در دراز مدت است. همچنین در حالی که پروژه های DIY تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب حرفه ای می توانید پیدا کردن و توصیه مشکلات پنهان مانند نشت آب یا آسیب هایی که ممکن است کشف در طول دوره پروژه های بازسازی.

ارتقاء بهره وری آب

استانداردهای مدرن تا کنون بیشتر در آب و کارآمد. خود را بپرسید لوله کش در مورد آنچه در آب صرفه جویی دستگاه ها و وسایل شما می توانید نصب شده اند در طول دوره خود را عوض کردن. به روز رسانی می تواند کمک به صرفه جویی در پول در صورتحساب آب در آینده و کمک به کمک به حفاظت از آب تلاش.

نمی توان در عجله

وقت خود را با توجه به آنچه شما واقعا می خواهید قبل از وقت و پول سرمایه گذاری به عوض کردن برای اطمینان از شما دریافت بیشترین رضایت از آن چشم پوشی نیست چیزی شما را واقعا دوست داشته انجام داده بود.

[ad_2]