اکستریم, اصلاح بدن: ایمپلنت

[ad_1]

ایمپلنت:

به این دلیل است که من را انتخاب کنید برای شروع به صحبت کردن در مورد ایمپلنت بسیار ساده در نظر من آنها مبتدیان در EBM و یا با استفاده از یک انتخاب بهتر از کلمات آنها حداقل تهاجمی از 3 پایه تکنیک های.

من در بر داشت بسیاری از انواع ایمپلنت و همه آنها بسیار جالب هستند, بنابراین من تصمیم به نوشتن در مورد:

چشم توپ جواهرات و اشیای قیمتی

مغناطیسی ایمپلنت

3d ایمپلنت

چشم توپ جواهرات و اشیای قیمتی است که احتمالا یکی از جدیدترین تکنیک های همه EBM. آن را به یک چشمی کارشناسان آن است که یک چشمی عمل جراحی است که می افزاید: یک تزئینی پلاتین ایمپلنت قرار زیر یک غشای نازک در چشم که دارای ایمپلنت در محل. از آنجا که غشاء روشن است ایمپلنت به وضوح دیده می شود در برابر سفید چشم. نه وجود دارد بسیاری از اشکال از زیور آلات ارائه نشده است و این یک روش جدید است که در حال حاضر تنها می تواند انجام شود به طور رسمی در هلند, هزینه حدود U$ 1200.تا کنون پزشکان نمی تواند پیدا کردن یک اثر جانبی به آن چه بدان معنا نیست که وجود ندارد. در ایالات متحده برخی از ایالت کمیته در حال حاضر به تصویب یک لایحه ای را برای ممنوعیت آن; روش می رود بیشتر یا کمتر مانند زیر:

o چشم بیهوش است با روال چشم-قطره بیهوشی دارو.

o چشم decontaminated و بخور با روال تکنیک های مورد استفاده در عمل جراحی چشمی.

o یک درون conjunctival bleb ایجاد شده توسط تزریق BSS در سطحی ترین ملتحمه لایه. این bleb ممکن است قرار مجاور به زمانی limbus.

o با ملتحمه قیچی به bleb باز است و سطحی در داخل conjunctival تونل ساخته شده است.

o تونل بررسی شده است برای تعیین اگر آن را به اندازه کافی گسترده به جای ایمپلنت.

o دستگاه درج شده است به تونل تا نظر نهایی موقعیت ایمپلنت.

o با یک اسفنج همه بیش از حد BSS برداشته از لانه گزینی منطقه است.

o در پایان از روش قطره های آنتی بیوتیکی می شود بر روی چشم.

o بعد از عمل مدیریت شامل آنتی بیوتیک قطره چشم برای 1-2 هفته(s).

o روش طول می کشد حدود 15 دقیقه است.

تا کنون پزشکان نمی تواند پیدا کردن هر گونه عوارض و یا عوارض ناشی از ایمپلنت و امیدوارم آنها را پیدا خواهد کرد هر. بنابراین حفظ در ذهن وجود دارد تعداد بسیار کمی از افراد مجاز به انجام این روش و تا کنون آن را تنها می توان متوجه شد در هلند و حتی پس از تنها 2 درمانگاه, به طور کامل مجاز به انجام این کار.

مغناطیسی ایمپلنت:

آنها چه هستند ؟ آنها آهنربای کوچک کاشته شده در زیر پوست خود را با هدف افزایش حواس خود را به عنوان اگر آن را کسب طوری حس ششم چگونه از آن اتفاق می افتد, های در حال حرکت در پاسخ به یک میدان الکترومغناطیسی و انتقال این را به عنوان احساس به اطراف اعصاب.

ما می توانیم تقسیم مغناطیسی ایمپلنت به 4 نوع است:

حسی: کسی که قرار است به شما حس ششم

جنسی: که در آن آهن ربا قرار داده شده در داخل منطقه حساس ترین و یا دستگاه تناسلی و مرد و زن باید برای دریافت ایمپلنت در آن قرار است به منظور افزایش احساس قطعات بدن در حالی که در جنبش در برابر هر یک از دیگر آنها نیز می تواند قرار داده شده در لب.

نمادین: کاشته شده است اما یک زن و شوهر برای ایجاد یک مغناطیسی اوراق قرضه به عنوان دو نفر را به عنوان وجود دارد که ثابت می کند که یک زن و شوهر واقعا می تواند در تبادل انرژی از طریق این روش ما می توانیم آن را به عنوان بیشتر گسسته نوع از حلقه های عروسی.

کاربردی: احتمالا بسیار راحت اما اگر شما آهن ربا بزرگتر شما خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا چیزهایی مانند پیچ و برخی موارد دیگر با آهن ربا استفاده می شود معمولا شما نمی توانید انتخاب کنید تا بیش از یک گیره کاغذ را تا کنار داشتن کوچک مانند آهن ربا است که آنها معتاد تاثیر می گذارد کارت های اعتباری خود هارد دیسک و مانیتور و….

برای دریافت ایمپلنت نیز بسیار ساده است:

برش کوچک در نوک انگشت و باز کردن یک جیب

ایجاد یک tinny جیب برای اضافه کردن مغناطیسی گلوله (آهن ربا هستند و حدود یک سوم اندازه یک دانه برنج)

انجام بخیه و پانسمان انگشت راهنمایی (این روش طول می کشد حدود نیم ساعت به انجام 5 انگشت)

چند روز اول احساس بسیار خوشایند است اما بعد از یک هفته بخیه گرفته درد از بین می رود و در دوره بین 1 تا 4 هفته شما می توانید شروع به لذت بردن از میدان مغناطیسی در حال حرکت احساس و بهره مندی از این EBM است که زخم تقریبا نامرئی و اگر آنچه که من خوانده است درست است که احساس بسیار جالب است.

چرا که این روش جدید سبوس عوارض جانبی شناخته شده نیست اما این سازگاری نسجی از نئودیمیم اما آن در نظر گرفته شده است به طور کلی سمی محرک و نسبتا سمی با مستند عوارض جانبی. به منظور نگه داشتن آهنربا از آینده در تماس با پوست آن را به پوشش داده شده با یک غلاف سازگار سیلیکون همیشه وجود دارد خطر از “کنده” سیلیکون از آهنربا اگر آن اتفاق می افتد به خطر بیافتد آهنربا باید به جای حذف و جایگزین با یکی از جدید.

این روش بسیار جدید است که حتی تمام BM متخصصان در حال انجام آن; برخی از آنها در حال انتظار برای آن را کمی امن تر و بهتر توسعه یافته است. چرا که تا کنون خطرات ناشناخته اما هنگامی که این پوشش از آهنربا مشکل حل شد احتمالا تبدیل به یک روند بزرگ در میان مردم است. اما اگر شما یکی از کسانی که می خواهند برای به دست آوردن همه آن را برای اولین بار لطفا صبر کنید تا زمانی که ثابت شده است امن است.

3d ایمپلنت: این عمل با قرار دادن یک شی در زیر پوست به ایجاد یک طراحی در سطح پوست آن است که در واقع یک روش بسیار ساده یک برش ساخته شده است و ایمپلنت است که می توان از بسیاری از مواد (تیتانیوم نرم یا جامد سیلیکون تفلون و استیل و فولادی انواع گاهی اوقات می تواند باعث عفونت نیز وجود دارد گزینه ای از بافت طبیعی استخوان) قرار داده شده است شما دوخته شده و آماده برای رفتن. ساده….پس از مراقبت های ظاهرا ساده تر است پس از مراقبت از یک سوراخ. به یک 3D ایمپلنت شما می توانید بسیاری از مناطق از بدن و پیشانی (کارآموز و شاخ و چشم سوم و خارجی horns) شما می توانید به جای خوشه بر سر خود دانه در بازوها و قفسه سینه و بسیاری از, اما بسیاری از, اگر شما یک مرد شما می توانید آلت تناسلی خود را از منجق (مروارید) در بسیاری از راه های مختلف.

برخی از خطرات ناشی از ایمپلنت:

-بافت تحلیل: فرسایش بافت با مالش یا فشار اعمال شده علیه بدن است. ایمپلنت می تواند دفن خود را به عضلات پوشیدن پایین بدن های دفاعی; این خطر می تواند اتفاق می افتد به خصوص با مواد سخت مانند تفلون و لکه فولاد کمتر بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت آن انجام می شود سعی کنید به استفاده از مواد نرمتر مانند سیلیکون و انتخاب مکان های امن تر برای اضافه کردن ایمپلنت.

-ایمپلنت رد: هنگامی که ایمپلنت را به اندازه کافی فشار بر روی پوست بالای آنها است که آن را در واقع مدیریت به اندازه کافی آسیب به بافت های اطراف است که پوست بالای ایمپلنت می میرد و ایمپلنت می شود در معرض هنگامی که این فرایند آغاز می شود وجود دارد نه بسیاری است که می تواند در مورد آن انجام می شود از بین بردن ایمپلنت.

-فشار بر عصب و عضله: هنگامی که ایمپلنت قرار داده شده است در بالای عضلات و اعصاب یا عروق خونی آن پتانسیل به تداخل با عملکرد خود را. برای به حداقل رساندن خطر, شما باید مطمئن شوید که به هنرمند 3D اگر شما در حال تجربه هر چیزی که می تواند مربوط به آن در این راه هنرمند می تواند تغییر موقعیت و یا قرار دادن ایمپلنت بدون آسیب رساندن به شما در برخی موارد این روش به تعویق افتاد و یا سقط. شما همچنین باید به شدت در نظر گرفتن تحقیقات در مورد این نوع از ایمپلنت که شما دریافت خواهد شد و محل آن را بنابراین شما می توانید آن را با خیال راحت.

نیز وجود دارد بسیاری از دیگر خطرات احتمالی که می تواند در ارتباط با ایمپلنت مانند:

کلوئید ایمپلنت آلودگی سطح ایمپلنت سازگاری نسجی ایمپلنت اتمام لیدوکائین سمیت بیهوشی حساسیت زیر پوستی تغییر Mod قبل از مشتری سوزن آلرژی آدرنالین و هیجان و تاثیر آسیب هیپرتروفی زخم آبسه و جوش و سرطان خون از دست دادن شوک پاتوژن Bloodborne

خوب است که همه در حال حاضر بچه ها در هفته آینده من خواهد بود نوشتن در مورد فولاد اصلاح……و من قول می دهم به همه شما که از آن خواهد شد بسیار اما یک مقاله بسیار جالب….تا زمانی که آنها از آن لذت ببرید و لذت بردن از زندگی…

بله من واقعا در تلاش برای رفع سرنوشت من چیزی……ما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد فردا…..

[ad_2]