اولین کمک های مختلف در BackCountry?

[ad_1]

کمک های اولیه برای اولین بار کمک های اولیه کمک های اولیه – راست? در نگاه اول ارائه کمک های اولیه در backcountry به نظر می رسد بسیار شبیه به آن است که در هر نقطه دیگری است. اما اگر شما نگاه کمی نزدیک تر و شما پیدا کردن آن کاملا متفاوت است. هنگامی که شما به پایان رسید در این مقاله شما را در درک چگونه آن را متفاوت و چگونه شما به عنوان یک علاقه مندان در فضای باز باید فکر می کنم در مورد آن متفاوت است.

بیایید شروع با این تعریف کمک های اولیه, به دنبال یک مشاوره کوچک. کمک های اولیه به معنی فقط آنچه در آن می گوید – آن است که کمک اولیه یک فرد می شود. این به آن معنا نیست شما باید قادر به ارائه متخصص مراقبت های پزشکی در تمام رشته پزشکی. کمک های اولیه به معنی این نیست به جای توجه پزشکی است. به معنای آن است که به ارائه درمان مناسب تا متخصص مراقبت های پزشکی در دسترس است. تنها راه برای تشخیص مناسب و درمان به آموزش, در اداره کمک های اولیه.

هنگامی که حملات اضطراری در backcountry شما ممکن است تنها مراقبت دهنده در بسیاری از مایل و یا ساعت های زیادی از این وضعیت است. در اینجا مشاوره. اگر شما در میانهی شب گرفته شده کلاس اول کمک در گذشته 2 سال از آن زمان برای یک دوره بازآموزی. همان می رود برای CPR.

هنگامی که شما در backcountry همه چیز تمایل به دریافت بزرگ شده. چشم انداز است که به نظر می رسد بزرگتر آب و احساس شدیدتر و شرایط اضطراری به نظر می رسد بدتر است. اگر شما لازم نیست که دسترسی آسان به اتاق اورژانس چیزی به عنوان معمول به عنوان یک بازوی شکسته می شود یک معامله بزرگ بسیار بسیار به سرعت. معنی کمک های اولیه در backcountry و یا در هر نقطه که نیاز به آماده سازی. ما در حال حاضر مورد بحث و بررسی محاسن آموزش مناسب در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد کمک های اولیه دنده. داشتن یک خوبی مواجه نگردند و مناسب نگردند کیت کمک های اولیه بسیار مهم است.

کیت های طراحی شده برای فعالیت های تمایل به شامل موارد مربوط به طبیعت مانند آب و هوا, حشرات, حیوانات, گیاهان, آب, گرما و سرما. آیا شما حق کیت? مطمئن شوید که شما انجام دهید و مطمئن شوید که شما را بررسی وضعیت و مطالب خود را از کیت کمک های اولیه در هر زمان شما سر کردن. نه داشتن آنچه شما نیاز دارید هنگامی که شما نیاز به آن را غیر قابل توجیه است.

گرفتن حق آموزش و حق داشتن دنده تنها کمک می کند تا اگر شما نگرش درست است. مهم ترین کمک های اولیه و مهارت های شما می توانید در backcountry است که همان کمک های اولیه و مهارت های شما نیاز به در خانه و در محل کار و یا در مدرسه. شما باید اعتماد به نفس در توانایی های خود را هنگامی که شرایط اضطراری ناشی می شود. اعتماد به نفس می آید از دانش است. دانش شما به دست آورد از آموزش دانش شما در مورد تجهیزات خود را از دانش در مورد محیط اطراف خود و دانش در مورد وضعیت. بیشتر شما می دانید بیشتر اعتماد به نفس شما خواهد بود. این اعتماد به نفس اجازه خواهد داد که شما را به آرامش و عمل مناسب در دوران سختی و آن را کمک خواهد کرد که شما را به لذت بردن از زمان خوبی است در حالی که در backcountry.

با استفاده از این اطلاعات شما می توانید آن را حق اولین بار.

دریافت خارج از منزل!

[ad_2]