انواع لوازم دریایی موجود در بازار

[ad_1]

عبارت لوازم دریایی شامل انواع قیمت پایین و خدمات سریع و با کیفیت مرتبط با صنعت حمل و نقل در دسترس ساخته شده برای شرکت های باربری و صاحبان قایق و حمل و نقل تجاری و مشتریان. خدمات نیز در دسترس هستند برای قایق بادبانی خصوصی.

انواع مختلفی از لوازم دریایی خدمات عبارتند از:

1) دسترسی به پیوند فروشگاه و یا مقررات مربوط به انبارداری کالا یا محصولات زیر به طور مستقیم یا غیر مستقیم کنترل از آداب و رسوم قبل از چنین dutiable کالا وارد خاص شهرستان

2) ارائه برای دسته موتور و خشک سازی

3) ارائه تجهیزات ایمنی مانند جلیقه نجات آتش نشانی شعله های بادی جلیقه نجات سیگنالهای دود و دیگر لازم باید haves

4) ارائه کمک در زمینه واردات و صادرات کالا

5) کمک در حمل و نقل و موارد نقل و انتقالات

6) زندگی قایق خدمات سیستم و دیگر تجهیزات ایمنی برای نجات جان مسافران و خدمه در زمان فاجعه

7) کلاف موتورهای الکتریکی و دیگر ویژگی های پشتیبانی

8) مشاوره به صاحبان کشتی در انتخاب تجهیزات جدید و مشکلات مربوط به تعمیرات و تغییرات نشان می دهد

9) ارائه, برای ورزش های آبی محصولات مانند چوب اسکی روی آب و غواصی دنده. دیگر تفریح و اوقات فراغت محصولات نیز در دسترس ساخته شده توسط تولید کنندگان مانند ماهیگیری تجهیزات و لوازم جانبی مرتبط

10) خدمات مربوط به نقاشی و دیگر دستگاه کار از کشتی ها نیز در دسترس هستند با تامین کنندگان

11) کشتی تعمیر کالا مانند چسب الیاف شیشه ای تعمیر کیت برس و پرکننده های ارائه شده توسط دریایی تامین کنندگان و همچنین

12) این جدای کشتی, سوخت و فرآورده های نفتی نیز رسیده که در نقاط هر زمان که مورد نیاز

لوازم دریایی اغلب توسط هدایت های دریایی عرضه نمایندگان فروش که کار از طرف عرضه و پشتیبانی سازمان برای کشتی. او به طور معمول مسئول فروش قایق و دریایی تجهیزات و وسایل مانند وسایل, پمپ و ابزار و مجموع طناب های کشتی, رنگ و قطعات موتور.

با تعداد زیادی از دریایی تامین کنندگان ظاهر شدن در بازار و تشدید رقابت, تمام نام های بزرگ در این صنعت در حال کار سخت را به خدمات خود را در سطح بیش از کیفیت ارائه شده توسط رقبای دیگر.

به طور معمول یک مشتری صاحب کشتی برد یک درخواست به دنبال یک سرویس خاص و یا درخواست برای یک محصول است. این شرکت تولید کننده طول می کشد تا تکالیف بر اساس ضرورت و نزدیکی فیزیکی. SOS تماس های گرفته شده با دقت و سرعت بیشتر. از اتهامات عنوان شده برای خدمات نقل قول بر اساس پیچیدگی کار است. شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی بیشتر اطلاعات مربوطه را در اطراف این در وب سایت های مختلف آنلاین.

[ad_2]