انواع شایع سرطان پستان, روش های افزایش

[ad_1]

وجود دارد انواع مختلف جراحی پلاستیک که اکثر آنها انجام می شود با در نظر گرفتن بافت از یک قسمت از بدن و سپس انتقال آن به دیگری است. زمانی که بخشی از بدن معیوب و آسیب دیده یا از دست رفته آن است که جراحی تعمیر و یا ترمیم شده با استفاده از جراحی ترمیمی و پلاستیک. از سوی دیگر جراحی های زیبایی با هدف افزایش این راه افراد نگاه کنید.

در هر دو مورد بازیابی پس از رفتن را از طریق این روش می تواند گسترده است. به این دلیل وجود دارد باید قوی و برنامه ریزی و همچنین پشتیبانی از سیستم آماده است. همچنین کسانی که تصمیم به رفتن زیر تیغ باید بیمار در طول روند شفا و به دنبال دستورالعمل های پزشک.

زمان بهبودی از سرطان پستان, روش های افزایش

می توانید آن را از یک ماه تا یک سال و تا بهبود کامل از سینه آسانسور, بازسازی و کاهش. هر چند زخم محو شدن موارد وجود دارد زمانی که آنها هنوز به طور کامل ناپدید می شوند. در زیر اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف سرطان پستان روش.

تقویت

این روش جراحی با هدف افزایش اندازه و شکل یا پری. جراح این کار را با قرار دادن سیلیکون شور یا یکی دیگر از کامپوزیت سینه پروتز زیر بافت سینه یا قفسه سینه عضلات. به طور کلی چنین ایمپلنت از هفت تا دوازده سال. در طول فرایند درمان بیماران ممکن است نیاز به استفاده از پشتیبانی ، پس از عمل آنها نیاز به صبر برای چهار تا شش هفته قبل از آنها می توانند به زندگی روزمره خود را. زخم خود را محو خواهد شد به عنوان زمان می رود اما نمی خواهد کاملا ناپدید می شوند.

آسانسور

بالابر یک روش انجام می شود برای بلند کردن یک زن افتادگی سینه بر سینه او. جراح را در انجام تغییرات در سینه’ ارتفاع و اندازه و حد فاصل. پوست بيمار خواهد بود حساس تر و احساس بی حس. آن باقی خواهد ماند و مانند این برای حدود شش هفته است. زخم قابل مشاهده خواهد بود برای یک سال تا زمانی که آنها محو شدن اما نه کاملا ناپدید می شوند.

بازسازی.

بازسازی با هدف بازسازی شکل و اندازه و تقارن و ظاهر از یک یا دو سینه. این روش طول می کشد پس از ماستکتومی ناهنجاری مادرزادی یا lumpectomy. آن است که معمولا انجام می شود در روش های مختلف و در مراحل مختلف ، برخی با استفاده از ایمپلنت در حالی که دیگران مانند فلپ بازسازی تکنیک های استفاده از بافت بیمار از دیگر بخش های بدن به شکل یک شیر. پس از عمل انجام شده است, بانداژ استفاده می شود برای پوشش زخم و پشتیبانی سینه بند یا نوار زخم بندی الاستیک می توان به کاهش تورم در مناطق درگیر. بیماران می توانند به زندگی عادی خود بعد از یک ماه. زخم را ادامه خواهد داد به درمان و زخم در نهایت بهبود بخشد اما نه نابودی به طور کامل.

کاهش

هدف از کاهش برای کاهش اندازه سینه های بزرگ است. جراح حذف بیش از حد چربی در سینه ها و پوست و بافت غده ای برای به دست آوردن یک اندازه متناسب با تمام بدن. برخی از بیماران تصمیم گیری در کاهش, برای از بین بردن ناراحتی احساس فوق العاده با سینه های بزرگ. پس از این روش برش خواهد بود پوشش داده شده با سس گوجه فرنگی. بیماران معمولا پوشیدن پشتیبانی سینه بند برای کاهش تورم و همچنین حمایت از سینه در حالی که آنها در حال بهبود است. آنها می توانند به فعالیت های منظم خود در شش هفته و زخم را نگاه کنید کمتر قابل توجه پس از یک سال.

[ad_2]