انفرادی, پیاده روی, نکات: چگونه برای ایمن ماندن در دنباله برای یک روز پیاده روی

[ad_1]

اگر شما جدید به پیاده روی آن را توصیه به رفتن به یک پیاده روی به تنهایی. بهتر است برای به دست آوردن تجربه و آشنا خود را در یک دنباله قبل از پرداختن به آن را توسط خودتان. هنگامی که شما آماده هستید ایمنی باید اولویت شماره یک شما. آماده سازی است که همیشه کلید و آن را نیز بسیار مهم برای یادگیری آنچه شما نیاز به انجام در مورد شرایط اضطراری مانند گم شدن یا مجروح شدن.

در اینجا برخی از مهم, انفرادی, پیاده روی, راهنمایی در مورد چگونه برای ایمن ماندن در دنباله در طول یک روز پیاده روی:

آماده می شود

قبل از سفر خود را, شما باید احساس اعتماد به نفس مورد مصرف در مسیرهای پیاده روی و مسیرهای شما در مورد به چهره به عنوان مسیرهای پیاده روی های مختلف دارای سطوح مختلف از دشواری. این به این معنی شما باید در شکل جسمی و شما مجهز به لباس حق و چرخ دنده ها برای جلوگیری از صدمات و اتفاقات ناگوار است.

آن را نیز ایده آل است که شما انجام تحقیقات در مورد دنباله شما در مورد به را حتی اگر شما پیاده آن را یک یا دو بار قبل از. می دانم که در آن برای دریافت کمک در صورت وجود هر گونه حیات وحش در منطقه و یا اگر وجود دارد هر گونه بدن آب شما را مجبور به عبور. همچنین آشنا به دنباله نشانگر. دانستن این چیزها به شما کمک خواهد کرد آماده دریافت بهتر و امن تر در دنباله.

به اشتراک گذاری خود را افزایش طرح با کسی

آن را یک نقطه به دانستن آنچه که زمان غروب آفتاب خواهد بود که روز به طوری که شما می توانید برنامه پیاده روی خود را بر این اساس (شما باید قبل از تاریک) و می دانم چقدر طول پیاده روی خود را. اجازه دهید کسی که مسئول می دانم که طرح خود را – چه در دنباله شما در حال پیاده روی و چه زمان شما خواهید بود. این خدمت بسیار مفید در مورد شما از دست داده است.

بسته نور

سنگین تر خود را بسته است آهسته تر از شما بود. آن را یک نقطه به نقطه را تنها ملزومات مانند کافی غذا و آب تغییر لباس کیت کمک های اولیه و ابزار ناوبری.

اقامت در دنباله

نگاهی هم به زیبایی در اطراف شما اما همیشه ماندن در دنباله. شما ممکن است وسوسه به اتمام است که آبشار در نزدیکی اما آن را بسیار مهم به دنبال طرح های خود را و ماندن در برنامه برای جلوگیری از مشکلات. همچنین رعایت چقدر شلوغ دنباله است. اگر شما روبرو می شوند کوهنورد هر 5 دقیقه یا بیشتر و سپس شما نمی خواهد هر گونه مشکلات و با کمک گرفتن در مورد شرایط اضطراری.

همیشه ایمن ماندن در دنباله این که آیا آن یک روز پیاده روی و یا یک سفر طولانی. به دنبال این ضروری پیاده روی راهنمایی!

[ad_2]