انفجار و آتش‌سوزی شدید در ساختمان 4 طبقه در خیابان فخر رازی + فیلم و تصاویر- اخبار حوادث – اخبار اجتماعی تسنیم

[ad_1]

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ با اعلام خبر انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان فخر رازی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 21:13 امشب یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان فخر رازی، تقاطع خیابان نظری به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور سه دقیقه‌ای آتش‌نشانان در محل حادثه ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه روی همکف با کاربری تولید، نگهداری و انتشار کتاب  بود و حجم زیادی کاغذ و کتاب در آن نگهداری می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: در طبقه دوم در یک واحد حدوداً 100 متری انفجاری روی داده که منجر به آتش‌سوزی و تخریب بخشی از دیوارهای ساختمان شده بود.

ملکی عنوان کرد: شعله زیادی از پنجره‌های واحد مذکور به بیرون زبانه می‌کشید و اطلاعات اولیه حاکی از محبوس شدن افرادی داخل ساختمان داشت که آتش‌نشانان به سرعت خود را به داخل ساختمان رسانده و عملیات خاموش کردن آتش و خارج کردن افراد را آغاز کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: چهار نفر (سه آقا و یک خانم) از همان قسمت دچار مصدومیت شده و توسط آتش‌نشانان به خارج ساختمان منتقل شدند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث , وی با اشاره به تحویل مصدومان به عوامل اورژانس، گفت: دود بسیار غلیظی تمام طبقات را فراگرفته بود که در حال حاضر شعله‌زنی اولیه و نیروها مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند اما با توجه به انفجار روی داده، ترک خوردن دیوارها و کف طبقه دوم، آتش‌نشانان ملاحضات لازم را درنظر می‌گیرند.

به گفته ملکی، نیروهای آتش‌نشانان کماکان در حال جست‌وجو و ادامه عملیات هستند تا در صورت یافتن محبوس شده احتمالی دیگری، وی را از محل حادثه خارج کنند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث ,

انتهای پیام/

 

[ad_2]

Source link