انتخاب یک خانه بر اساس کسب و کار

[ad_1]

اولین چیزی که شما باید برای شناسایی دقیقا همان چیزی است شما در پیش بینی از یک خانه بر اساس کسب و کار. آیا شما تمایل کمی از پول خود را به ماشین ها و کامیون پرداخت و یا شما را مجبور به ساخت کافی درآمد به اقامت در. به طور معمول بیشتر از زمان و تلاش شما را به کسب و کار پول بیشتر شما می توانید. را انتخاب کنید چه هزینه ؟ زمان شما می توانید به کسب و کار. اگر شما در ابتدا سازمان خود را در سمت, سپس شما نمی خواهید به غفلت خود را در کار معمول. شما نیز نمی خواهید به مصالحه بیش از حد وقت خود را با خانواده.

شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار می تواند انجام شود تنها در چند ساعت در هفته و یا شما می توانید به علاوه چهل ساعت در هفته. به یاد داشته باشید که بیشتر شما را به سازمان خود را بیشتر به شما آن را ترک.

به عنوان به زودی به عنوان شما در واقع کشف خود را در بازار و برداشت محصول و خدمات خود را, شما باید برای ایجاد یک سایت و ترویج آن است. در میان این راحت ترین روش برای انجام این کار از طریق شبکه های اجتماعی است. شما می توانید ایجاد یک صفحه را در Facebook و یا یک پروفایل در توییتر و شروع به در حال توسعه یک زیر است. به سادگی مطمئن شوید که شما نمی از جمله به سادگی کسی را به لیست خود را با این حال شامل افرادی است که متناسب با مخاطبان هدف خود را. مطمئن نیست به دادن طرفداران خود را. استفاده از شبکه های اجتماعی برای به دست آوردن آنها را درک و به تعامل با آنها. آیا فقط ارسال پیام پس از پیام بیان “خرید! خرید! خرید!” اجازه دهید آنها را بپرسید نگرانی و مطمئن شوید که آنها را به آدرس سادگی.

بسیاری از افراد امروزه در نظر گرفتن یک نگاه در چیدن صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار. بسته به کسب و کار و مقدار زمان است که گرفته شده و به آن می تواند کسب و کار یا تولید یک بیت از پول اضافی و یا آن را می تواند تولید ثروت و طول ، نه هر خانه بر اساس کسب و کار بهترین برای همه, بنابراین شما مجبور به انتخاب یکی که برای شما ایده آل است.

را انتخاب کنید که شما و مشتریان شما خواهد بود. شما باید به نام آنجا که ممکن است در مورد شما ممکن است مصرف کنندگان است. آنها در درجه اول مردان یا زنان? چند ساله هستند ؟ دقیقا همان چیزی است که خود آموزش و پرورش ، شما باید انتخاب کنید که مخاطبان خود را و که شما مایل به مقابله با. به عنوان به زودی به عنوان شما در واقع به رسمیت شناخته شده مخاطبان هدف خود را و سپس شما باید به درک دقیقا همان چیزی است که میل و دقیقا آنچه آنها نیاز دارند. هنگامی که شما را در درک این, شما می توانید بهترین را انتخاب کنید بهترین راه برای پر کردن نیازهای خود و به کشف یک شرکت طراحی به کمک به آنها را.

شما می توانید به مشتریان خود ارائه با هر محصول و خدمات. بسیاری از بار خدمات ارائه یک آیتم را به تلاش کمتر و زمان نسبت به ارائه خدمات است. اگر به شما ارائه یک آیتم شما حتی نمی باید به یک مورد ارائه کرده است. بعضی اوقات شما می تواند ارائه دهد کسی دیگری مورد و ایجاد یک کمیسیون برای هر فروش. اگر شما می تواند تولید خود را بسیار خود را در مورد با این حال درآمد خود را می تواند بیشتر باشد. اگر شما انتخاب می کنید که شما باید توانایی است که دیگر نیاز شما می توانید آنها را ارائه می دهد خدمات خود را. خرس در ذهن; این می تواند بیشتر از زمان خود را از ارائه یک مورد.

[ad_2]