امکانات داخلی این کیوسک ها چیست؟

به علاوه، از یک صفحه نمایش لمسی رابط کاربری (User Interface) و یک اپلیکیشن وب پشتیبانی می کند تا امکان کنترل کامل محیط فراهم شود. این پکیج ویژه سازندگانی است که مایلند از سیستم های قدیمی تر هوشمندسازی ساختمان استفاده بنمایند طراحی شده، در روش موسوم به BMS شرکت خانه های هوشمند الزاما می بایست در مرحله ساخت و همگام با اجرای تاسیسات الکتریکی در محل ساختمان حضور پیدا کرده و به نصب و راه اندازی این پکیج هوشمند سازی خانه های هوشمند اقدام کند. طراحی کانکس دستگاه خود پرداز کانکس راکو با تکیه بر تیم مهندسی خلاق خود دست به طراحی کانکس عابر بانک در شکل ها و فرم های محتلف با قابلیت های اختصاصی زده که دارای ویژگی های گوناگونی بوده و با حفظ زیبایی بصری توان ارائه بهترین خدمات به مشتریان بانک ها و همچنین ایجاد امنیت برای این نوع کانکس ها در برابر سرقت را دارد.از آنجایی که مشتری این نوع سازه ها ارگان های خاص که در صدر آنها بانک ها قرار دارند می باشند ، برای هر بانکی سازه ای مطابق با رنگ سازمانی و لوگوی آن طراحی کرده که در واقع معرف هویت آن بانک و خدمات ویژه آنها می باشد و از آنجایی که به اعتقاد ما طراحی یکی از مهمترین و پایه ای ترین مراحل ساخت هر نوع سازه ای می باشد، تمرکز ویژه ای روی این بخش داشته و با تحقیق و جمع آوری اطلاعات دست اول ، برسی نمونه های موردی و موجود در نقاط مختلف جهان اقدام به طراحی سازه ای جدید با به روز ترین نرم افزار های طراحی کامپیوتری کرده و پس از آنالیز های مختلف فنی و رفع عیوب احتمالی طرح نهایی را به مرحله تولید می رسانیم.

خوشبختانه، نرم افزارهایی مثل دوموتیکز (Domoticz) طیف وسیعی از تجهیزات هوشمند سازی را ساپورت می کنند. دیواره های داخلی با دیوار پوش pvc طرح چوب می باشد که روی عایق پلی استایرن 4 سانتیمتری توسط تخته کوبی نصب می گردد.این دیوار پوش ها هم در برابر رطوبت و آب مقاوم و هم در سرما و گرما دچار تغیر رنگ و شکل نخواهند شد. مصالح اصلی تشکیل دهنده این سازه ساندویچ پانل می باشد و بصورت پیش فرض تمامی آنها با ضخامت دیواره و سقف 4 سانتیمتری تولید می شوند اما در شرایط خیلی دشوار می توان از ضخامت های 6 و 8 سانتیمتر جهت عایق بندی بیشتر نیز استفاده نمود. همچنین در مواردی که در سایت های صنتی نیاز به استقرار اپراتور ها بصورت دائمی نیز وجود داشته منند پست های برق قوی یا سایت های نیروگاهی استفاده از کانکس پانلی صنعتی با امکانات سکونت گاهی متداول بوده که در این حالت سازه دارای امکانات جانبی نظیر مخزن آب برای یک هفته استفاده ، سرویس و محل خواب اپراتور ها می باشد. نکات منفی سرویس کنترل توسط نرم افزار: برخلاف سیستم کنترل مرکزی، عموم سرویسهای هوشمندسازی خانه که توسط برنامهها و فضای ابری کنترل میشوند به چند نرم افزار متفاوت نیاز دارند.

Calaos یک نرم افزار اصلی، هم برای سیستم عامل اندروید و هم خرید وسایل هوشمند سازی خانه برای iOS دارد. همانطور که از نامش پیداست، OpenHAB یک نرم افزار متن باز است. استفاده از نرم افزاری که با گجت ها و تجهیزات هوشمند سازی ساختمان سازگار نیست، بسیار کلافه کننده است. از دیگر نکات تعیین کننده و حائز اهمیت در هوشمند سازی ساختمان انتخاب و خرید تجهیزات و وسایل باکیفیت، ایمن و استاندارد می باشد. همچنین توسعه دهندگان دیگری، لیستی از آپشن های اضافی را در این نرم افزار ارائه می دهند. اما باید در نظر داشت که این دستگاه ها به خودی خود نمی توانند فکر ساکنین را بخوانند و به یک نرم افزار هوشمند نیاز دارند. با نرم افزار های هوشمند سازی منزل شما میتوانید تمام تجهیزات خانه خود که به سیستم هوشمند ساختمان اتصال دارد از طریق تلفن همراه خود از داخل منزل یا از هر نقطه ای از دنیا که هستید براحتی کنترل کنید و فرمان مورد نظر را به آنها بدهید. تنها نکته ی نه چندان مهمی که باید دقت کنید این است که بخش زیادی از دستورالعمل نرم افزار، اطلاعات رسمی و اطلاعات مرتبط با پشتیبانی Calaos به زبان فرانسوی است. گجت ها و دستگاه های متنوع امروزی این دیدگاه را تحقق بخشیده اند و افرادی که می خواهند خانه ای کاملا خودکار و هوشمند داشته باشند، با صرف مبلغ نسبتا کمی می توانند به رویای خود برسند.

خرید کانکس کلبه ای یک روزه انجام و شما می توانید در همن روز سازه را به ملک خود منتقل نمائید مگر اینکه بصورت سفارشی درخواست انجام تغیرات در سازه یا رنگ آن را داشته باشید که در این صورت می بایست دو هفته تا آماده سازی آن صبر کنید و همچنین اگر به دلیل صعب العبور بودن مسیر امکان انتقال آن وجود نداشته باشد می توانید سفارش ساخت در محل را ثبت نموده تا کارشناسان کانکس سازی ما در محل شما حاظر و در ملک شما سازه را بنا کنند که البته از لحاظ قیمت کمی نسبت به قیمت درج شده در سایت متفاوت تر خواهد بود. قابلیت ضد زلزله بودن : همچنین از مزایای استفاده از کانکس کارگاهی مقاومت آن در برابر زلزله و حوادث طبیعی بوده که باعث می گردد پرسنلی که شب ها در محل کارگاه استراحت می کنند در امنیت قرار داشته باشند. یکی دیگر از مزایای Domoticz این است که می توان آن را بر روی دستگاه های مختلفی مثل کامپیوتر، گوشی هوشمند و حتی رایانه های تک برد فوق العاده ارزان قیمت رزبری پای (Raspberry Pi) نصب کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد هوشمند سازی ساختمان خانه لطفا به بازدید از وب سایت ما.