امن تر و ضد عفونی کننده و غیر سمی راه برای تمیز و ضد عفونی کردن خانه خود را بدون مواد شیمیایی خشن

[ad_1]

بسیاری از مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود برای تمیز کردن خشن هستند و ناسالم استفاده می شود که بارها و بارها در خانه خود را. ترین ضد عفونی کننده بسیار سمی استفاده می شود در اطراف کودکان و حیوانات خانگی و افراد مسن. بسیاری از افراد مبتلا به کلیه مسائل نیاز به خانه های خود را تمیز و با مواد ضد عفونی کننده برای کشتن میکروب های مضر و باکتری ها به سیستم ایمنی بدن خود را, اگر چه فقط به عنوان مضر احتمالا از مواد شیمیایی استفاده می شود برای تمیز کردن. بسیاری از مواد ضد عفونی کننده حاوی آمونیاک و الکل و کلر و دیگر مواد تشکیل دهنده که باعث سوزش پوست سوزش چشم و برونش مسائل. وجود دارد چند سبزتر جایگزین است که افراد می توانند با در خانه خود در حالی که داشتن همان نتیجه یک ضد عفونی و استریل صفحه اصلی.

Benefect گیاهی ضد عفونی کننده است که تا بحال یکی از امن ترین و طبیعی جایگزین مواد ضد عفونی کننده. Benefect مواد ضد عفونی کننده در نظر گرفته شده است بنابراین امن است که آن را نمی کند نیاز به هر گونه برچسب هشدار دهنده یا کمک های اولیه نظرات به برچسب زدن آن. سازمان حفاظت محیط زیست به بررسی Benefect به عنوان امن و بیمارستان ها استفاده Benefect برای ضد عفونی کردن به طور منظم. این محصول همراه آماده استفاده بلافاصله و شما فقط می توانید از اسپری محلول در هر سطح بدون نیاز به پاک کردن آن را دور. Benefect را خواهد کشت قارچ میکروب سل و HIV به باکتری سالمونلا و سایر سمی بیماری است. یک گیاه طبیعی راه حل مانند Benfect یک گزینه عالی برای تمیز کردن امن تر است.

ساده سبز یکی دیگر از طبیعی و غیر سمی جایگزین گزینه برای تمیز کردن. سبز ساده است 100% طبیعی و زیست تخریب پذیر و امن خانواده حل شده است. ساده سبز به دریافت تاییدیه از سازمان حفاظت محیط زیست برای موثر بودن در کشتن H1N1 آنفولانزا و ویروس های دیگر. ساده و سبز و بزرگ همه منظوره غیر سمی تمیز کننده برای خانه, هر چند نشان داده نشده است به عنوان یک محلول ضد عفونی به کشتن تمام میکروب ها به عنوان Benefect خواهد شد.

در نتیجه برای افراد به دنبال یک راه امن برای تمیز کردن یک خانه ساده و سبز و Benefect گیاهی هستند گزینه های زیادی. افراد مبتلا به مسائل پزشکی به دنبال امن راه حل موثر برای ضد عفونی کردن خانه های خود را می خواهید به در نظر گرفتن Benefect. Benefect گران است نسبت به راه حل های دیگر هر چند یکی از تنها راه امن از کشتن میکروب ها را در خانه خود و یا ساختمان. Benefect درست است ضد عفونی کننده است که سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده و امن برای استفاده در اطراف خود, خانواده, کودکان, سالمندان, و دیگران.

[ad_2]