امداد آلرژی روغن آروماتراپی کیت کمک های اولیه

[ad_1]

آروماتراپی طبیعت پزشکی در ناب ترین و ضروری ترین شکل. روغن های معطر هستند که روح از یک گیاه. حتی یک قطره یا دو می تواند تولید نتایج قابل توجهی برای بدن و ذهن و روح و روان.

افزایش احترام است که آروماتراپی دستورات از عموم مردم در بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر جهان برای خود صحبت می کند به عنوان بیشتر و بیشتر مردم از این سود ملایم و ظریف و در عین حال بسیار موثر درمان.

این که آیا شما با استفاده از آروماتراپی به عنوان یک به تنهایی و یا به عنوان یک مکمل کمک های اولیه درمان های متعددی وجود دارد که روغن های معطر, من می خواهم به شما توصیه می را در خود روغن آروماتراپی ضروری ست.

من توصیه شامل اطلاعات مهم را برای شما به در نظر گرفتن زمانی که خرید نفت از جمله آن نام لاتین کشور مبدا با استفاده از روش استخراج و بخشی از گیاه مورد استفاده قرار گیرد. من هم لیست بهترین روغن برای در نظر گرفتن در هنگام ایجاد یک ترکیب هم افزایی.

آبی TANSY (Tanacetum anuum ~ درهم آبی بابونه) وحشی گردد بخار مقطر گل از مراکش.

آبی Tansy لذت بخش است عطر و بوی گرمی علفی با پیچیده شیرینی که به من یادآور سیب با یک اشاره از ادویه. اکثر مردم همواره عشق دوستانه و دعوت از بوی این روغن!

کلمات کلیدی: آلرژی & مسکن درد آبی Tansy بالا haves محتوا که به آن عمیق, زنده آبی رنگ است. آن را می توانید لکه بنابراین مراقبت! Haves می دهد آبی Tansy آن مشخصه و قدرتمند عروقی و bronchio-dialating خواص آن را بسیار موثر طبیعی آنتی هیستامین و ضد التهابی است.

آبی Tansy طبیعی ضد التهابی عمل باعث می شود آن را فوق العاده خوب شل. آن را آرام و تنش های عصبی و آرام و استرس ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به تنهایی و یا در یک مخلوط برای تسکین درد عضلانی و درد و درد رگ به رگ شدن و نژادها و ورم مفاصل و روماتیسم و سیاتیک است.

با توجه به آن bronchio-گشاد, خواص آبی Tansy ممکن است مفید برای آلرژی و آسم مبتلا ترکیب آن با سنبل هندی را افزایش این اثر است. آن خواص ضد درد نیز ممکن است کمک به کاهش هر گونه تورم یا خارش همراه با آلرژی.

من تا به حال موفقیت های بزرگ با استفاده از آبی Tansy با مشتریان است که رنج می برد برای سال های مزمن از واکنش های آلرژیک به محیط زیست حساسیت زا.

آبی Tansy نیز شناخته شده برای از بین بردن سوختگی و ملتهب یا خورشید آسیب دیده پوست. دوست من Sylla صاحب اطلس انستیتو آروماتراپی استفاده می شود آبی Tansy برای از بین بردن اثرات ناشی از تابش اشعه برای درمان سرطان است.

جدا از هم افزایی مخلوط با سنبل هندی برای افزایش آن bronchio-dialating خواص برای افراد مبتلا به آسم آبی Tansy است جالب به تنهایی!

لطفا مرا برای مقاله بعدی من در این سری برای یادگیری در مورد آینده اسانس توصیه می کنم شما باید در خود روغن آروماتراپی ضروری کیت – آرام بخش نفت است.

به درستی تجویز اسانس های طبیعی و بی خطر و موثر راه برای افزایش سلامت خود و رفاه و می تواند تولید نتایج رضایت بخش که در آن روش های دیگر شکست خورده اند. آروماتراپی آرام و غیر تهاجمی مکمل و جایگزین سیستم مراقبت های بهداشتی استفاده می شود به صورت متعادل و هماهنگ سازی بدن و ذهن و روح و احساسات خود را به منظور ارتقاء سلامت. لطفا مشورت با پزشک خود در مورد نگرانی های سلامت خود را.

کیلوگرم است و استفاده از روغن های ضروری در طب انرژی عمل برای بیش از 30 سال است. در آن زمان او تسهیل شفا برای هزاران نفر از مردم رنج می برند از شخصی تروما بیماری و آسیب است. از طریق منحصر به فرد خود را AromaTest(TM) سیستم کیلوگرم تنظیم مخلوط اسانس آن زخم التیام یابد.

لطفا توجه داشته باشید: بسیاری وجود دارد ارزان مصنوعی نسخه از روغن های معطر اما این موارد توصیه می شود برای استفاده درمانی. برای بهترین نتایج, خرید با بالاترین کیفیت روغن های شما احتمالا می تواند پیدا کنید. استفاده از آلی یا اخلاقی وحشی گردد روغن در هر زمان ممکن است.

[ad_2]