امام جمعه اراک: دشمن جرات هیچ گونه تعدی به کشور را ندارد / در اوج اقتدار نظامی و دفاعی هستیم- اخبار مرکزی – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه اراک در مصلی بیت‌المقدس با اشاره به اهانت خبیثانه سوئد به اسلام و قرآن اظهار داشت: اقدام اخیر کشور سوئد کاری خبیثانه است که باید از این اقدام تبری جسته و محکوم کنند زیرا این جنایتی علیه بشریت به شمار می‌رود.

وی افزود: در حقیقت اقدام علیه علیه دین مبین اسلام، پیامبر بزرگ اسلام و کلام وحی خیانت به جهان اسلام بوده و موجب کینه و به راه انداختن دشمنی را برمی‌انگیزد.

دری نجف‌آبادی با اشاره به خیانت امارات در  به رسمیت شناختن رژیم رژیم صهیونیستی ادامه داد: رفتار امارات در به رسمیت شناختن رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانتی بزگ به جهان اسلام است و مردم مسلمان و ملت آزادیخواه دنیا باید مقابل این رفتار ایستاده و اجازه به چنین رفتاری را به امارات و کشورهای مرتجع منطقه ندهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به افتخارات انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران در طول 4 دهه انقلاب اسلامی تا به امروز افتخارآفرین بوده به طوری که در این 4 دهه عزتمندانه زندگی کرده و افتخارآفرین بوده‌است.

دری نجف‌آبادی عنوان کرد: بنابراین باید در گام دوم انقلاب برمبنای تدابیر و فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی حرکتی پرشتاب و مقتدرانه داشته و در مسیر ارتقا و موفقیت با روحیه جهادی و همت بالا تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: در آستانه بازگشایی مدارس آموزش‌ها در مرحله نخست باید حضوری باشد زیرا چیزی نمی‌تواند جای آموزش حضوری را بگیرد و آموزش غیرحضوری چندان موثر نیست.

وی با اشاره به جمعه سیاه ادامه داد: سرکوب بیرحمانه نیروهای ساواک در 17 شهریور ماه که به نام جمعه سیاه نام گرفت سبب شد تا تعداد زیادی از مردم بی گناه به شهادت رسیده و به برکت همین خون‌های بی‌گناه و پاک شاهد پیروزی انقلابی اسلامی بودیم.

دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد:  آسمان ایران امن‌ترین آسمان منطقه است، که این امنیت را مرهون تلاش نیروهای پدافند هوایی هستیم که با تلاش خود بسیاری از تجهیزات را بومی‌سازی کرده و با همت قوای مسلح کاری کردند که آمریکایی‌ها و همدستانشان جرات تعدی به خاک کشور ما را ندارند.

انتهای پیام/711/ش

[ad_2]

Source link