امام جمعه اراک: دشمن جرات هیچ گونه تعدی به کشور را ندارد / در اوج اقتدار نظامی و دفاعی هستیم- اخبار مرکزی – اخبار استانها تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه اراک در مصلی بیت‌المقدس با اشاره به اهانت خبیثانه سوئد به اسلام و قرآن اظهار داشت: اقدام اخیر کشور سوئد کاری خبیثانه است که باید از این اقدام تبری جسته و محکوم کنند زیرا این جنایتی علیه بشریت به شمار می‌رود.

وی افزود: در حقیقت اقدام علیه علیه دین مبین اسلام، پیامبر بزرگ اسلام و کلام وحی خیانت به جهان اسلام بوده و موجب کینه و به راه انداختن دشمنی را برمی‌انگیزد.

دری نجف‌آبادی با اشاره به خیانت امارات در  به رسمیت شناختن رژیم رژیم صهیونیستی ادامه داد: رفتار امارات در به رسمیت شناختن رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانتی بزگ به جهان اسلام است و مردم مسلمان و ملت آزادیخواه دنیا باید مقابل این رفتار ایستاده و اجازه به چنین رفتاری را به امارات و کشورهای مرتجع منطقه ندهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به افتخارات انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران در طول 4 دهه انقلاب اسلامی تا به امروز افتخارآفرین بوده به طوری که در این 4 دهه عزتمندانه زندگی کرده و افتخارآفرین بوده‌است.

دری نجف‌آبادی عنوان کرد: بنابراین باید در گام دوم انقلاب برمبنای تدابیر و فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی حرکتی پرشتاب و مقتدرانه داشته و در مسیر ارتقا و موفقیت با روحیه جهادی و همت بالا تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: در آستانه بازگشایی مدارس آموزش‌ها در مرحله نخست باید حضوری باشد زیرا چیزی نمی‌تواند جای آموزش حضوری را بگیرد و آموزش غیرحضوری چندان موثر نیست.

وی با اشاره به جمعه سیاه ادامه داد: سرکوب بیرحمانه نیروهای ساواک در 17 شهریور ماه که به نام جمعه سیاه نام گرفت سبب شد تا تعداد زیادی از مردم بی گناه به شهادت رسیده و به برکت همین خون‌های بی‌گناه و پاک شاهد پیروزی انقلابی اسلامی بودیم.

دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد:  آسمان ایران امن‌ترین آسمان منطقه است، که این امنیت را مرهون تلاش نیروهای پدافند هوایی هستیم که با تلاش خود بسیاری از تجهیزات را بومی‌سازی کرده و با همت قوای مسلح کاری کردند که آمریکایی‌ها و همدستانشان جرات تعدی به خاک کشور ما را ندارند.

انتهای پیام/711/شSource link

Leave a Reply