السا و آنا فروزن در رنگ های مختلف در مشهد

السا و آنا فروزن در رنگ های مختلف در مشهد

 

 

لباس السا در مشهد نیز به روش های مختلف موجود است، اگر در مرکز فروش مشهد به دنبال لباس السا هستید و نمی دانید از کجا بخرید، به شما توصیه می کنیم.

به جای وقت گذاشتن برای یافتن چنین فروشگاهی، یک خرید لباس واقعی السا را ​​از طریق فروشگاه Millijun سفارش دهید و در کمتر از چند روز آن را درب منزل تحویل بگیرید.

 

طراحی لباس السا و آنا در مشهد بر اساس شکل ها، تصاویر و رنگ های ثبت شده در کارتون فروزن است و کودکان علاقه مند به این شخصیت ها نمی پذیرند که لباس های لباس هایشان دارای طرح ها و رنگ هایی باشد که با نمونه اصلی مطابقت داشته باشد. ست های السا معمولا شامل موارد زیر می باشد، اگر لباسی در فروزن با نام لباس السا واقعی فروخته شود و کالایی در آن ذکر نشده باشد، اصل نیست.
• پیراهن زنانه
• دامن های کوتاه
• تاج پادشاهی
البته در برخی موارد، السا و آنا فروزن مشهدی نیز یک چوب جواهر جادویی را بر روی لباس خود نشان می دادند که بر شخصیت لباس افزوده بود. بچه‌ها علاوه بر اینکه با لباس یا بدون لباس می‌آیند، می‌توانند با ساختن خود این چوب خلاقیت به خرج دهند و به بازی‌هایشان کاربردی و کاربردی اضافه کنند، همچنین جلوه‌های تخیلی و جادویی را نیز به آن اضافه کنند. ملکه برفی در لباس السا می داند که قدرت جادویی خاصی دارد. این شاهزاده می تواند همه چیز را به یخ و برف تبدیل کند و قدرت فوق طبیعی او در واقع یخ سازی است. او با استفاده از این قدرت جادویی در قسمت اول مانگا یک آدم برفی بسیار زیبا برای خواهرش آنا به نام اولاف ساخت که برای آنا و خودش مشکلاتی ایجاد کرد. طبق معمول بیشتر داستان های کودکانه، خواهرها بالاخره بر تمام مشکلات خود غلبه می کنند.

 

عروسک هایی بر اساس ظاهر اولاف در بازار موجود است، اما کودکان می توانند با سفارشی کردن شکل اولاف مانند عصا و شرکت در بازی خلاقیت به خرج دهند. در بازی‌های تک‌نفره، بچه‌ها می‌توانند مانند السا، آنا، اولاف و حتی شخصیت‌های دیگر دنیای فانتزی دیزنی، از جمله راپونزل و سیندرلا، که در Frozen Part II حضور داشتند، تصور کنند و لباس بپوشند، و این امر باعث کاهش خستگی بازی تک‌نفره می‌شود. . همه بچه های مشهد برای ملکه شدن لباس السا می پوشند. ملکه های کوچکی که در آینده نقش های زیادی بازی خواهند کرد. فروشگاه ملیجون لباس السا را ​​در رنگ ها و سایزهای مختلف برای سنین 3 تا 12 سال با ارسال رایگان به سراسر ایران عرضه می کند.