افراد مشهور, پیوند مو – تحت رویه لوازم آرایشی و بهداشتی به عنوان یک چهره عمومی

[ad_1]

کاشت مو به روش, وقتی که درست انجام شود با تجربه مو جراح با استفاده از ابزار مناسب و روش ایده آل باید بدون درز و طبیعی به دنبال نتیجه است. هنگامی که هر یک از موارد فوق استانداردهای برآورده نمی شود در نتیجه می تواند بی اثر است. متاسفانه بسیاری از مردان مشهور و غیر مشهور با آن مواجه اند این موضوع است. اضافه موشکافی توجه عمومی می تواند منجر به تمایل بیشتر گسسته روش و ظریف نتایج. همسر روش های مانند پوست سر و کاهش فلپ روش می توانید این کار دشوار است.

پوست سر کاهش یک روش دیگر تمرین توسط جراحان پیوند مو امروز محبوب بود مرمت روش در 1980s. آن درگیر جراحی برداشتن در مناطق طاس در پوست سر. طاس پوست سر از بدن خارج شد و این دو به پایان می رسد در دو طرف کشیده شد و بخیه با هم. این انجام شد به منظور کاهش سطح منطقه از مناطق طاس ناشی از آلوپسی آندروژنیک یا ریزش.

برش کشش و کشیدن درگیر در کاهش پوست سر منجر به عوارض جانبی مانند از دست دادن سفتی در پوست سر ایجاد یک “کشش پشت” اثر و نشانه ای از طاسی و همچنین hypoesthesia در اطراف منطقه عمل کشیده و پوست اطراف بخیه. تکه های جدا شده از طاسی نیز عوارض جانبی این روش است.

متعارف به روش FUE است که برای استخراج مو از جمله به صورت جداگانه با یک پانچ ابزار از پشت سر اما این محدود است در اثر با توجه به هر دو طبیعی ضخامت بومی مو وجود دارد که ممکن است نگاه سخت در معبد و رویش و همچنین عرضه محدود در آن منطقه است. یک راه حل ایده آل خواهد بود به تقویت دهنده عرضه با مو است که منطبق بر گیرنده مورد نظر منطقه از غیر سر محل. اساسی ترین FUE ابزار, اما, مشکل در استخراج مو از جمله با خیال راحت با توجه به زاویه رشد در غیر سر مکان مانند پشت گردن, گردن, ریش, تنه, پا و غیره. پیشرفته تر ابزار مورد نیاز خواهد بود برای چنین روش قادر به استخراج انواع مو از تمام مکان.

سیاه, افراد مشهور را می توان در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به کاشت مو به روش, به دلیل شدید منحنی آفریقایی-بافت مو در زیر پوست است که مستقیم استوانه مشت اغلب در تلاش برای استخراج با خیال راحت. علاوه بر این تخریب بافت پوست و بافت قوی فایل های پیوست به واحد های فولیکولی اغلب اضافه کردن به چالش از بین بردن این گرافت از پوست اطراف آن است. سر و صدا یک روش کاشت مو است که در آن یک نوار از موهای تحمل سر برش از پشت سر. فولیکول های مو هستند و سپس استخراج شده از این نوار از پوست سر و سپس کاشته شده در مناطق ریزش مو. یک نقطه ضعف این روش این است که از دید خطی اسکار تشکیل شده از عمل هنگامی که پوشیدن مدل مو کوتاه و همچنین تمایل خود را برای آن را به کشش رو به پایین. اگر چه سر و صدا است که به عنوان محبوب یک روش آن را به عنوان یک بار بود با توجه به خطی-اسکار رایگان روش FUE, برخی از مردان آفریقایی-آمریکایی ممکن است انتخاب کردن برای سابق با توجه به گذشته شهرت سیاه, FUE روش.

پیشرفت های جدید در کاشت مو فن آوری در حال حاضر راه حل های ممکن برای بیماران مبتلا به آفریقایی بافت مو. یکی از این پیشرفت اخیر اولین برای اولین بار در جهان مافوق صوت کاشت مو در یک بیمار در دسته فوق. اولتراسونیک فرکانس مناسب تنظیم برای بیمار بافت پوست همراه با استفاده از یک منحنی تیز پانچ طراحی شده برای منحنی های آفریقایی بافت مو فعال تر عمل از مو گرافت از پوست سخت و قوی پیوست.

استفاده از سونوگرافی در FUE نیز ممکن است اعمال می شود به غیر دوار ابزار مانند یک طراحی شده برای نتراشیده کاشت مو برای کارآمد تر گسسته روش — ایده آل برای چهره های عمومی و همچنین افرادی که قادر به کار و پس از عمل.

[ad_2]