اعلام محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش‌رو- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با توجه به تعطیلات پایان هفته (تاسوعا و عاشورای حسینی) و به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل‌نقلیه، محدودیتها و ممنوعیتهای عبور و مرور توسط پلیس راهور در محورهای ذیل به اجرا در می‌آید.

1. تردد موتورسیکلت

از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 5/ 6/ 99 تا ساعت 6 روز سه‌شنبه مورخ 11/ 6/ 99 از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره: تردد موتورسیکلتهای انتظامی و امدادی برای انجام مأموریتهای ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2. محور کرج ـ چالوس

الف. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع است.

(موج رفت)

ب. تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 12 روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخهای 5 و 6/ 6/ 99 تا ساعت دو روزهای بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران ـ شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخهای 5 و 6/ 6/ 99 تا ساعت دو بامداد روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

پ. تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه تاریخ 7/ 6/ 99 از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران ـ شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

(موج برگشت)

ت. تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه تاریخ 8/ 6/ 99 از کرج و ابتدای آزاد راه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران ـ شمال بصورت یک طرفه خواهد بود.

ث. تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت دو روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت دو روزهای بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران ـ شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

3. محور هراز

الف. تردد تمام تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب. تردد تمام کامیونها، کامیونتها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه تاریخ 5/ 6/ 99 تا ساعت دو روز بعد از محور هراز ممنوع است.

پ- تردد تمام کامیونها و کامیونتها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 6، 7، 8، 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت 2 روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

ث. تردد تمام وسایل‌نقلیه از ساعت 14 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 8، 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت دو بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد تمام وسایل‌نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 8، 9، و 10/ 6/ 99 تا ساعت دو بامداد روزهای بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

تبصره: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل‌نقلیه تمدید یا لغو محدودیتها در محورهای فوق توسط مأموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

4. محور تهران ـ فیروزکوه ـ قائم‌شهر و سمنان ـ قائم‌شهر

تردد انواع تریلر و کامیونها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه مورخ 9/ 6/ 99 از مسیر شمال به جنوب محور فوق ممنوع است.

5. محور آستارا ـ اردبیل و بالعکس

تردد تمام تریلرها و کامیون ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه تاریخهای 6 و 9/ 6/ 99 در محور فوق ممنوع است.

6-محور قدیم رشت ـ قزوین و بالعکس

تردد تمام تریلرها و کامیونها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه تاریخهای 6 و 9/ 6/ 99 در محور فوق ممنوع است.

7-محور سلفچگان ـ قم ( باند رفت به سمت قم)

تردد تمام تریلرها و کامیونها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 14 تا 24 روزهای یکشنبه تاریخ 9/ 6/ 99 از محور سلفچگان به سمت قم ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزاد راه تهران ـ ساوه ـ سلفچگان است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link