اطلاعیه مهم سازمان هدفمندسازی درباره اهداء اشتباهی یارانه‌ها:‌نگران نباشید،‌یارانه را حذف نمی‌کنیم- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه ای اعلام کرد: بدنبال اشتباه برخی رسانه‌ها در اعلام سایت refahi.ir برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی که بلافاصله سازمان برنامه و بودجه کشور آن را تکذیب کرد، کسانی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند، یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌گردد.

بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، طی روزهای اخیر رئیس جمهور از برنامه دولت برای کمک به مردم در شرایط اقتصاد کرونایی خبر داد و اعلام کرد طبق یکی از طرح های حمایتی بناست به خانوارهای یارانه بگیر یک میلیون تومان وام پرداخت شود.

 

برهمین اساس، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که این وام به سرپرستان خانوار یارانه بگیر با سود 12 درصدی پرداخت خواهد شد؛ البته اقساط وام یک میلیونی بناست از همان یارانه نقدی که ماهانه پرداخت می شود، کسر شود البته بعد از یک وقفه 4 ماهه از زمان واریز وام به حساب یارانه ها.

محمدباقر نوبخت درباره نحوه دریافت این وام گفته بود که متقاضیان باید در سایت ثبت نام کنند که بعد از این اظهارات نوبخت، دو خبرگزاری دولتی از سایت refahi.ir بعنوان سایت ثبت نام وام یک میلیونی نام بردند که همین امر موجب اشتباه بسیاری از مراجعه کنندگان به این سایت شد.

برخی از مردم بعد از اعلام خبر سایت ثبت نام وام یک میلونی،‌ با مراجعه به سایت refahi.ir به‌اشتباه گزینه اهدای یارانه را انتخاب کردند که باتوجه به اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه ها جای نگرانی نیست و یارانه این افراد حذف نمی شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link